Stačí zavřít oči

Stačí zavřít oči https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47128/staci-zavrit-oci-47128.jpg 4 13 3

Pětačtyřicetiletá Iva rozhodně nemá klidný život. Výchova vlastních dětí se jí očividně vymkla z rukou, manžel jí svým přístupem občas život spíše komplikuje - a v práci po ní vyjíždí dlouholetý kolega. Co s tím vším? Iva - se svou mírnou povahou - není příznivkyní žádných razantních řešení tak není divu, že se postupně zaplétá do sítě přetvářky, a že zmatky v jejím životě nabírají na obrátkách. Svůj podíl na tom mají i obě děti, vnášející do každodenního kolotoče svými nápady pořádný rozruch.... celý text

Esmeralda168
12.08.2017 3 z 5

Hned na úvod jsem byla v šoku - jak může někdo dopustit, aby s ním patnáctiletá dcera mluvila takovým způsobem? To nemůže být jen pubertou, musela dětem nestanovit žádné hranice už odmala. Ostatně, ta její ochota zaplatit údajný dluh dospělého, svépravného syna, z rodinných úspor!! Co vlastně čekala od románku s kolegou, mi taky nebylo příliš jasné, a na závěr ještě rada, že nad problémy prostě jen stačí zavřít oči. Jo, ale až ty oči za pár let otevře, zjistí, že ji vlastní děti šouply někam do ústavu a na návštěvu chodí jen v den jejího důchodu, aby jí ho mohly sebrat. Znám tyhle případy.
Tři hvězdy dávám jen proto, že to bylo napsáno humorně. Jinak mě hrdinka štvala.

1v8na
04.09.2014 5 z 5

Bylo to vynikají í. Tu se opravdu potrvzuje, že dětu mají bujnou fantazii a dokáží vymyslet opravdu všelicos.

sabca
06.06.2012 4 z 5

Velmi vtipná knížka. Stojí za to si ji přečíst. Místy jsem se smála nahlas.