Stačí zavřít oči

Pětačtyřicetiletá Iva rozhodně nemá klidný život. Výchova vlastních dětí se jí očividně vymkla z rukou, manžel jí svým přístupem občas život spíše komplikuje - a v práci po ní vyjíždí dlouholetý kolega. Co s tím vším? Iva - se svou mírnou povahou - není příznivkyní žádných razantních řešení tak není divu, že se postupně zaplétá do sítě přetvářky, a že zmatky v jejím životě nabírají na obrátkách. Svůj podíl na tom mají i obě děti, vnášející do každodenního kolotoče svými nápady pořádný rozruch....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47128/staci-zavrit-oci-47128.jpg 411

Kniha Stačí zavřít oči

Esmeralda168
12.08.2017

Hned na úvod jsem byla v šoku - jak může někdo dopustit, aby s ním patnáctiletá dcera mluvila takovým způsobem? To nemůže být jen pubertou, musela dětem nestanovit žádné hranice už odmala. Ostatně, ta její ochota zaplatit údajný dluh dospělého, svépravného syna, z rodinných úspor!! Co vlastně čekala od románku s kolegou, mi taky nebylo příliš jasné, a na závěr ještě rada, že nad problémy prostě jen stačí zavřít oči. Jo, ale až ty oči za pár let otevře, zjistí, že ji vlastní děti šouply někam do ústavu a na návštěvu chodí jen v den jejího důchodu, aby jí ho mohly sebrat. Znám tyhle případy.
Tři hvězdy dávám jen proto, že to bylo napsáno humorně. Jinak mě hrdinka štvala.

1v8na
04.09.2014

Bylo to vynikají í. Tu se opravdu potrvzuje, že dětu mají bujnou fantazii a dokáží vymyslet opravdu všelicos.

sabca
06.06.2012

Velmi vtipná knížka. Stojí za to si ji přečíst. Místy jsem se smála nahlas.