Blues opuštěné postele

Blues opuštěné postele

Ti dva spolu nemají společného vlastně vůbec nic. On je vyrovnaný zralý muž, milující manžel a otec, ona konvencemi nespoutaná dívka s dosti svérázným smyslem pro humor, permanentní smůlou v lásce, stále se stupňujícími problémy v rodině a hlavou plnou nesplněných snů o kariéře zpěvačky. V momentě, kdy se jejich cesty nečekaně protnou, začíná mezi nimi vznikat zvláštní vztah, na který však každý z nich nahlíží svým vlastním, zcela rozdílným způsobem... A k pořádnému maléru zbývá už jen krůček. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32860/blues-opustene-postele-32860.jpg 3.914
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Erika

mStationka
02.10.2015

Kniha velmi čtivá...a jsem ráda že ji mám doma...Děkuji za živé představení knihy a věnování :)

Sigi
20.06.2015

Kniha mě velice pobavila. Dobře se četla, výklad příběhu ze dvou stran dal knize tu správnou "pikantnost".

1v8na
04.09.2014

Příběh byl napínavý a velmi zamotaný. Velmi se mi líbil

luky123
27.06.2013

Výborná a zajímavě psaná knížka. Různé pohledy dvou lidí na jednu a tu samou věc... chvílema jsem se dost nasmála.

Peťule 30
23.05.2012

Krásný příběh plný překvapivých zvratů psán zároveň z pohledu muže i ženy, což dává knize příjemný rozměr a čtenáři prostor k osobnímu postoji. Závěr překvapivý, poměrně zajímavý.

Petra Lejsková-Langová

Petra Lejsková-Langová