Sonáta pro dvě srdce

Prázdninový příběh o tom, co všechno se dá dělat a stihnout v průběhu dvou týdnů a také o tom, že každá mince má dvě strany. Slunce, prázdniny, letní lásky a čtrnáct dní bez rodičů strávených na trampu, to jsou pojmy, které znějí Lucce, hlavní hrdince příběhu, jako ta nejkrásnější hudba. Však se také během nich stane spousta věcí! Zábavných, dobrodružných, napínavých i romantických. Mohou za to především kluci, které Lucie a její dvě kamarádky, Jana a Dominika, potkávají. Krásné prázdniny však poznamenají všechny tři....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/2151/sonata-pro-dve-srdce-JTY-2151.jpg 3.8318
Literatura česká, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Víkend

Kniha Sonáta pro dvě srdce

warca
14.04.2020

Průměrný sladký román pro asi čtrnáctileté slečny. Tento mě zas tolik nechytl.

Aknel26
21.08.2019

Tuto knížku bych zařadila mezi ty okrajové. Zakřiknutá Lucie se vydá se dvěma kamarádkami na čundr po Čechách, během něhož se probudí její osobnost, najde si cestu k bratrovi a pozná i (možná nejen) prázdninovou lásku.

Brunnetka
11.11.2018

Myslela jsem, že jšem četla všechny, ale tuhle asi ne. Ta měla premiéru :)
Klasická Lanczová, ale i tak supr. Jako oddychovka výborný :)

dominika9982
27.07.2018

Klasická kniha Lanczové.

JancaMia
15.07.2018

Oddechovka na léto anebo vášnivá četba pro puberťačky . Nicméně u mě jsou hvězdy tituly mokrá louka, blbej fór, past na kočku .

EvikU.
07.04.2017

Oddychové letní čtení. Není potřeba v tom hledat něco víc. Doporučuji.

pavlinkaa
12.02.2017

Tak 15 let zpět jsem tuto knihu považovala za nejlepší. Moc se mi líbily zážitky holek, záviděla jsem a přála si také něco takového zažít. Tato kniha pro mě byla takový vzor jak prožít prázdniny :)

Ann98
05.07.2016

Úplně mě uchvátila. Krásný oddechový příběh, vonící létem, s nádechem tajemna, to je moje. Kengi a hlavně jeho pes Tonda mi byli neuvěřitelně sympatičtí. Celkem jsem čekala, že se dá Jana dohromady s Mirkem. Přála jsem jí to, ale na druhou stranu to byl od ní podraz na Pavla. Musím říct, že já být Luckou tak už by Dominika byla na dvě půlky.