Hon na kluky

Hon na kluky https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/4708/bmid_hon-na-kluky-SeK-4708.jpg 4 35 4

Po skončení školní docházky se stěhuje Zuzka z vesnice do podnájmu do Brna, kde získává stejně starou spolubydlící. Obě dívky si přejí vyrovnat se městským holkám. Podle jejich úsudku k tomu stačí, aby co nejdřív začaly chodit s klukem. Jejich honba za známostí dopadne málem tragicky. Obě procházejí školou života a učí se vyrovnávat s prohrami i radovat se z drobných úspěchů.... celý text

Ann98
25.01.2019 5 z 5

Pěkné čtení o patnáctileté Zuzce, která se dostala po ukončení základní školy do velkého města. Kniha je hodně naivní, což k věku hrdinek naprosto patří. Vyrovnat se městským holkám? Naprostá hloupost. Není divu, že Zuzka i Nikola zažily těžké časy a tvrdou školu života. Myslím, že ledacos pochopily.

Nela.Rob
05.04.2018 4 z 5

Jedna z mých prvních knížek. Nikdy nezapomenu, když mi rodiče tloukly do hlavy, že musím číst, a zásobavali mě knihama pro mladé dívky (10 - 13 let). Za to jsem jim moc vděčná, a pokud budu mít dceru, přesně tento typ knih ji budu kupovat.
Příběhy jsou velice poutavé, a co si pamatuji, jakmile jsem se jednou začetla, hltala jsem je od začátku do konce. Byly mým odrazovým můstkem, abych se stala vášnivou čtenářkou.

1v8na
10.09.2014 4 z 5

Příběh byl velmi poučný. Nechápu, jak může být chlap, který má vysoké postavení a vydělává dost peněz, takový tyran, jako byl pan Foltýn. Nejvíc obdivuji paní Foltýnovou, který s ním tak dlouho vydržela.

Vini
07.09.2012 4 z 5

Pěkné a nenucené čtení, ideální zejména pro mládež.