Tajná láska

Tajná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42151/tajna-laska-42151.jpg 4 27 9

Svůj první opravdový vztah musí Monika přísně tajit, protože její milenec a zároveň šéf je ženatý. Naivní mladá dívka se navíc dočká velkého zklamání, když zjistí že jí Roman od samého začátku lhal. Jakmile se totiž o tajné lásce dozvěděla jeho žena, urychleně vztah ukončil a kajícně se k ní vrátil. Ani druhá láska však není bez problémů. Oba se sice mají doopravdy rádi, jenomže jako naschvál je Honza synem úhlavních nepřátel Moničiných rodičů, což situaci velmi komplikuje...... celý text

Emik87
18.02.2024 4 z 5

Hlavní hrdinka je ten typ žen, který nikdy nepochopím. On se kvůli ní rozvede...no to určitě. Čtení bylo pěkné, knížka přečtená za odpoledne.

Knihomolka97
18.07.2019 3 z 5

Kdyby byla kniha o něco delší vůbec bych se nezlobila. Mám ráda téma zakázané, tajné lásky, ale tohle bylo až příliš rychlé, uspěchané, prostě hrrrrr. 125 stran je strašně málo. Navíc hlavní hrdinka Monika byla opravdu příliš naivní a štvala mě. :-D Ale jako oddechovka je to ideální volba.

Ann98
02.01.2018 5 z 5

Kniha byla hezká. Jedná se o příběh mladé dívky, která prožívá poněkud komplikované milostné vztahy. Monika byla docela naivní ani v životě se nestává, aby mladé dívce vyšel vztah se svým šéfem. Vždy to buď praskne nebo se šéf nikdy nerozvede. Honza byl Romanův pravý opak. Byl to sympaťák a věřila jsem, že spolu tu největší překážku překonají. Opravdu hezké čtení na jedno odpoledne.

medlovice
05.01.2017 4 z 5

Pohodová knížka . Vidím sebe sama v houpací síti za slunečného dne s pitím s dlouhým brčkem a touto knihou, Jenže byl studený lednový šedý den a já ji četla v posteli s čajem . Humorně napsáno , dobrý obal.

sabca
10.03.2016 3 z 5

Stejné jako v životě. Šéf, který si doma se ženou nerozumí a naivní podřízená. Ale dalo se to přečíst.

BaraRose
06.03.2016 4 z 5

velmi hezké čtení ze života

sabanka
06.09.2015 1 z 5

Tak toto byl odpravdu podprumer..... Hlavni hrdinka je opravdu dosti naivni devce ...Celovy dej mi prijde strohy a nudny

1v8na
10.09.2014 5 z 5

Příběh byl velmi pěkný. Bylo mi líto Moniky, když naletěla Romanovi. ZA to jí ovšem potom zůstal Honza, se kterým měla krásnou holčičku.

Karolína18
19.08.2014 4 z 5

Možná se k této knize někdy v budoucnu vrátím, ale nijak zvlášť mě neoslovila. Strašně jsem si přála, aby vztah se svým šéfem vůbec nezačínala, a když ho konečně ukončila, oddychla jsem si. Honza je daleko větší sympaťák a ten vztah jim od začátku musíte přát.

Zuzana Francková
česká, 1951