Otrokyně lásky

Otrokyně lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75330/otrokyne-lasky-75330.jpg 4 19 4

Prožít velkou, osudovou lásku si zřejmě přeje každá dívka. Osmnáctiletou Lucii tenhle zázrak potká ve chvíli, kdy jí přes cestu přeběhne pohledný vysokoškolák Jakub. Chvilka lehkomyslnosti a následné těhotenství však změní život mladé ženy k nepoznání. Uspěchané manželství s nezodpovědným, sobeckým a navíc záletným Jakubem jí však žádné velké štěstí nepřinese, zejména když si konečně uvědomí, že se stala otrokyní svého citu. Teprve časem pochopí, že láska je krásná pouze tehdy, když je oboustranná.... celý text

Emik87
18.02.2024 3 z 5

Příběh mě moc nezaujal a neokouzlil. Jednou stačilo.

Ann98
11.01.2018 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Často si člověk myslí, že konečně potkal velkou, osudovou lásku. Lásku s velkým L. Většinou to tak ale není. O tom se nicméně přesvědčila i sama Lucie. Nevím, kam dala Lucka oči, ale Jakub byl hňup už od pohledu. Už od začátku mi bylo jasné, že ti dva spolu nebudou. Nicméně pro mladší čtenářky fajn oddychovka.

1v8na
15.10.2014 5 z 5

příběh se mi velmi líbil, ale Jakub byl pěkně hnusný hovado a jeho rodiče také nebyli nic extra, když se nepřišli podívat ani na vnučku. S takovýmhle chlapem bych nevydržela ani minutu.

sabca
18.07.2013 4 z 5

Zajímavě napsaná kniha pro mladé, že vztah založený jenom na jednostranné lásce dlouho nevydrží i když Lucie ani ve druhém vztahu neuspěla.

Zuzana Francková
česká, 1951