Pomsta

Pomsta https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/9752/pomsta-9752.jpg 4 21 6

Náhlý a překvapivý rozvod rodičů, násilné přestěhování z milované Prahy na nemilovanou nudnou vesnici a ještě ke všemu nástup do nové školy, tohle všechno musela patnáctiletá Simona přežít v krátké době dvou měsíců. Není tedy divu, že nenávidí všechno a všechny kolem sebe a horečně vymýšlí obrovskou, dokonalou pomstu. Když ji ale nakonec provede, s překvapením zjistí, že je všechno úplně jinak, než měla původně v úmyslu a obětí pomsty se nakonec stává ona sama. Napínavý román je určen všem mladým čtenářkám, které dávají přednost skutečným příběhům ze života.... celý text

Emik87
19.02.2024 3 z 5

Puberta prostě dokáže zamotat život ne jen puberťákovi, ale i rodině a okolí. Tohle bylo ale fakt na hraně.

ZNellyZ
09.08.2023 3 z 5

Téma knihy bylo zajímavé a jsem ráda, že se autorka nenechala unést a nenaplácala tam více zápletek, jak má ve zvyku. Co mi vadí je konec. Kniha za mě není dokončená. Vůbec se nedozvíme, jak to se Simonou a Davidem dopadlo a to je za mě velká škoda.

Ann98
01.12.2017 5 z 5

Už ze začátku na mě Simona působila divným dojmem. Byla to pěkná pomstychtivá potvora. Ani za nic se mi nelíbilo její chování. Údajně je příběh napsán na základě skutečného případu. To je jediné, co knížku dělá zajímavou. Je to přesně ten typ knížky, co neurazí ani nenadchne a nemám potřebu ji číst znovu.

MíšaK.
12.04.2015 2 z 5

Celkem jsem nevěděla v čem vlastně ta pomsta spočívala. Ve znásilnění? Odchodu za tátou/kámoškou? Tato kniha asi nebude můj šálek čaje.

1v8na
13.10.2014 5 z 5

kniha byla moc hezká, ale měla otevřený konec. Nicméně přesto se mi líbila.

dark.ma93
06.08.2012

V pubertě moje oblíbená knížka. Určitě hodně zaujme. Ukazuje, jak se pomsta může obrátit proti člověku.