Láska z kapek deště

Láska z kapek deště https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/70037/laska-z-kapek-deste-70037.jpg 5 27 9

Hlavní hrdinka nového letního románu má těsně před maturitou. Rozhodne se strávit celý svatý týden na chatě společně s mamkou a mladší sestrou Eliškou, plánuje se svědomitě šprtat, šprtat, šprtat…jenže to by se nesměla seznámit s místní partou a především s Maxem. Setkání s Maxem předčasně odstartuje léto plné touhy, naděje, lásky a něžností. Kikina úspěšně ukončí střední vzdělání, začne užívat prázdnin plnými doušky, ale nakonec je nečekaně postavena před brány vysněné budoucnosti. Jenže…sny o její budoucnosti nabraly trochu jiný směr. Jak se má najednou sama správně rozhodnout?... celý text

Anyny132
15.01.2021 5 z 5

Knížka mě očarovala! Četla se sama, nemohla jsem se odtrhnout. Už se těším, až si ji opět přečtu.

Parketa
14.12.2014

Nemám nic proti sladkému dívčímu čtení, ideálnímu na pláž nebo na koupaliště. Ale upřímně, není tohle trochu klamání dívek? Tak trochu útok na realitu. Kristýna = naprosto nádherná holka, o které i její kamarádky říkají, jak je krásná a může si mezi kluky vybírat. Je milá, slušná, každý jí má rád, kdo ji potká, neodolá. Zamotá hlavu hned několika klukům v jednom příběhu (a tím několika nemyslím jenom dva, bohužel). Stejně dokonalá je i v jiných oblastech, z maturity nemá žádné stresy, což už samo o sobě je dost neuvěřitelné, a samozřejmě ji zvládne naprosto perfektně. Čekala bych alespoň nějaký pořádný zvrat, ale její finálovou "sophiinu volbu" za něj opravdu nepovažuji. Knížku bych si podruhé nepřečetla, protože stále se opakující sáhodlouhé popisy toho, kterak Kristýna a Eliška venčí psa, a vlastně se po celou dobu příběhu nic neděje, bych podruhé nejspíš nepřekousla.

1v8na
16.10.2014 5 z 5

Příběh se mi velmi líbil. Opravdu se takové věci dějí. Láska s lidmi dokáže zamávat. Jen jsem nechápala Śárku. Ta moc dobře věděla, že Kristýna jí Erika nepřebrala a že Erik ji poslal do kytek sám od sebe a přece udělala takový hnusný podraz.

herotabe53
21.11.2013

Krásné:) Hrozně se mi ta knížka líbila. A co se týká konce ..já bych se asi vzdala Anglie kvůli příteli..:)

Petraa1
30.12.2012 5 z 5

Tuto knížku zrovna čtu a je fakt skvělá. Děj má v sobě prvky humory, lásky a napětí. Pokud začnete, nejde se od ní odpoutat. (PS: Do toho kluka jsem se snad zamilovala taky....:))

Sima:)
23.08.2012 5 z 5

krásná kníka doporucuju,zrovna jsem tuhle knizku cetla kdyz nam dala ucitelka z vitvarky ukol nakreslit knižku kterou jsme cetly nebo prave cteme,tahle knizka me dokazala rozbrecet,byla fakt uzasna

Suzz
18.07.2012 5 z 5

Úžasná kniha. Mamka mi ji koupila a dlouho mi ležela v knihovničce, pak jsem se jednoho dne přinutila k přečtení a byla jsem mile překvapena. Dost mě chytla a já ji přečetla za dva dny. Druhá knížka, co mě i dokázala rozbrečet. Čte se fakt krásně, neumíte se zastavit :)

Anet05
15.08.2011 5 z 5

Parádní kniha..psaná v hezkém prostředí a ve slušném věku..:)) jen škoda, že není nějaká další kniha..Obě už mám přečtené a u obou jsem taky brečela..:(

fionKa
23.03.2011

Celkem hezká knížka. Láska, kamarádi, sex, odloučení, láska.

láska

Dominika Kirschová
česká, 1984
2007  86%Věř na lásku
2009  93%Láska z kapek deště

Kniha Láska z kapek deště je v