Do třetice všeho zlého

Do třetice všeho zlého https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/6520/do-tretice-vseho-zleho-6520.jpg 4 18 6

Kamila Javůrková série

Detektivní román ze současného českého prostředí vypráví o ženě, jejíž přítelkyně je zavražděna a ona řeší problémy spojené s její smrtí. Rozvedená Kamila opouští Prahu, aby bydlela u přítelkyně Marty ve svém rodném městě. Marta jí však nepřichází naproti a když se dostane do jejího domu, zjistí, že přítelkyně byla zavražděna. Kamila se ujímá péče o její děti, nastupuje do plánovaného zaměstnání v cestovní kanceláři, a z policejního vyšetřování i vlastního pátrání se dozvídá o Martiných podnikatelských plánech. Stává se svědkem dalších tragických událostí a v závěru jde o život i jí osobně. Nechybí ani úspěšný milostný románek s policejním vyšetřovatelem. zdroj: www.pitaval.cz ... celý text

zoew
18.12.2019 4 z 5

Bezva oddechová detektivka, mělo to spád.

EvikU.
07.08.2018 3 z 5

Kniha byla dobrá. Někdy trochu neuvěřitelná, ale čtivá.

maxihrosik
30.08.2017 2 z 5

Knížka mi moc nesedla. Detektivní zápletka nebyla špatná, ale nemůžu si vzpomenout, jestli jsem někdy četla (a dočetla až do konce) knihu s tak zoufale umělými dialogy. Taková mluva se hodí možná na pracovní pohovor nebo do slohové práce, běžně si spolu lidé takhle škrobeně a uhlazeně nepovídají. Hlavní hrdinka je navíc tak dokonale ušlechtilá, rozumná a vyrovnaná, že by mě nepřekvapilo, kdyby závěrečné odhalení autorky bylo, že se jedná o dobře naprogramovaného robota.

Jindřich osmý
08.05.2016 5 z 5

Napětí od začátku až do konce.Rozvod neznamená konec všeho.

1v8na
13.10.2014 5 z 5

příběh byl velmi napínavý. Zápletka se rozluštila až na konci knihy, což se mi velmi líbilo. Byl to příběh inspirován životem.

Mikiem
02.03.2013 5 z 5

kniha se mi moc líbila:o)

Jana Abrahamová
česká, 1959