Pařížská pomsta

Cotton Malone odešel do výslužby s naivní představou, že bude trávit poklidné dny ve svém kodaňském antikvariátu. Realita je ovšem zcela jiná:ještě se ani pořádně nevzpamatoval z poslední akce a už mu klepou na dveře další potíže. Vlastně spíše vtrhnou dovnitř v podobě amerického tajného agenta Sama, jemuž jde po krku skupina zabijáků. Malone má o vyděšeném mladíkovi zpočátku velké pochybnosti. Teprve zuřivá přestřelka, z níž oba jen tak tak vyváznou živí, ho přesvědčí, aby se s nečekaným spojencem vydal do noci a ujal se nové,smrtelné mise....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44793/parizska-pomsta-44793.jpg 4.2167

Cotton Malone 5.

Literatura světová, Dobrodružné
Vydáno, Domino

The Paris Vendetta, 2009

Kniha Pařížská pomsta

vlkcz
30.01.2019

Časově těsně navazuje na Rukopis Karla Velikého, dějově jde úplně jinam.
Takový Berryho standard. Velice čtivě napsáno, ale vcelku o ničem. Jako kdyby jen potřeboval do série vtáhnout další postavy.

jaja1989
02.09.2018odpad!

Proč se musí vydávat i takový kr....

Misa25
08.03.2018

K hlavnim hrdinum vzdy patri i jejich pratele, spojenci, kolegove i nepratele, o to vic, vas nekdy zasahne odchod nektere takove postavy..kniha nadale pokracuje ve skvele serii sympatickeho Cottona, ktery i na svuj vek a odchod do vysluzby, nema aninchvili klidu

Danuše7
22.05.2017

kniha se mi líbila, jen je mi líto Henrika. pomsta člověka pohltí.

harena
05.12.2016

Už je to delší dobu, co jsem četla a líbily se mi knihy Steva Berryho. Protože jsem dostala chuť na pěknou dobrodružnou literaturu, půjčila jsem si v knihovně osvědčeného Berryho, ale tady mě 300 stránek moc nebavilo a napínavých bylo snad posledních 100 stran.

genie
05.08.2016

Zápletka tentokrát příliš reálná, ne až tak dobrodružná. Samotný konec velmi "střízlivý".

renefer
08.06.2016

Opět stejné schéma - skupina zbohatlíků, kteří chtějí ovládnout svět a Cotton, který jim v tom zabrání. Jen ten konec byl smutnější. Nevím, jaké budou další díly bez jedné z hlavních postav...

1v8na
15.10.2014

příběh byl velmi pěkný, napínavý a citový. Nejvíc jsem brečela v okamžiku, kdy Lyon zastřelil Henryka, toho mi bylo strašně líto. Henrik byl výborný chlap.