Mucholapka na prevíty

Mucholapka na prevíty https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42119/mucholapka-na-previty-42119.jpg 4 25 8

Mladá novinářka Martina má všechny předpoklady k tomu, aby byla se svým životem docela spokojená. Je hezká, chytrá, úspěšná, ale přesto se jí nedaří najít toho pravého. Po krachu dlouhodobého vztahu se spolužákem z vysoké školy prožije sice několik dalších lásek, ale nakonec dochází ke smutnému závěru, že je zřejmě postižená prokletím, protože se stále znovu stává pouze jakousi mucholapkou na prevíty. Co má udělat, aby našla muže, který by ji měl docela obyčejně rád? ... celý text

Han-nah
16.04.2024 4 z 5

Hezký , ze života mnohých, napsaný příběh mladé novinářky Martiny. Na svém trochu hektickém životě přiblížila své komplikované vztahy s muži, ale čtenářům i přiblížila novinářský život. Díky za dobré kamarádky.

Emik87
19.02.2024 4 z 5

Jak píšou ostatní, oddychové čtení.

medlovice
28.04.2018 3 z 5

Oddechovka u které není třeba velkého soustředění , Překvapilo mě , že se v textu objevuje hodně neslušných slov, sice to k životu patří ale u této autorky trochu nezvyklé, I tak mi Martina byla sympatická a souhlasím s komentářem cori,

cori
25.01.2018 3 z 5

Nenáročná oddechovka na hodinku či dvě přináší milostné peripetie novinářky Martiny, která má smůlu na chlapy i díky své naivitě. V jejím životě se postupně vystřídá egoistický kariérista, ženáč, děvkař, nezaměstnaný dealer drog, gay. Naštěstí má dobrou kamarádku, která jí umí povzbudit. Líbil se mi večírek s kostýmy na téma stanic metra.

Ann98
07.01.2018 5 z 5

Poměrně dobrá kniha. Měla jsem ji přečtenou za jeden jediný večer. Martina měla smůlu s velkým S. Je zde pěkně ukázáno, že i když je dívka chytrá a hezká, ne všechno jí musí automaticky v životě vycházet. Líbilo se mi jedno, že i když přijmula místo v podřadných novinách, nevzdala se. Přes všechny překážky si nakonec vytvořila ke své práci kladný vztah a prosadila se ve svém oboru. Není to špatné čtení.

1v8na
14.10.2014 5 z 5

Příběh se mi velmi líbil. Byl hodně ze života a měl něco do sebe. Já bych nemohla vzít k sobě do bytu kamaráda ze střední školy, který nepracuje a jede v drogách.

blanickaa1
03.02.2014 odpad!

Ztráta času, kniha o ničem.

evice
04.01.2013 3 z 5

Odpočinková kniha na jeden večer.