Útěk z afrického pekla

V devatenácti letech se Barbora zamilovala do afrického černocha a odjela s ním do Ghany. Na začátku jejího nového života probíhalo vše v pořádku, ale později si Barbora začala uvědomovat, že se stává bílým otrokem. Jak utéct z tohoto pekla plného ponižováním, znásilňováním a strachu o své děti?

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/27919/utek-z-africkeho-pekla-w7s-27919.jpg 3.6237

Útěk z afrického pekla 1.

Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno, Alpress

Kniha Útěk z afrického pekla

Jurajovamaka

Knihu som prave dočítala a možem povedať že mna zaujala...koľko človek znesie a
nato že hlavná hrdinka nie je spisovateľka a napísala knihu, klobúk dole.:-)

MADELAIN

Je to odstrašující příběh napsaný podle skutečných událostí. Dobře poslouží jako výstraha pro všechny zejména mladé a životem nezkušené dívky a ženy, které si myslí, že mohou snadno ve světě udělat štěstí i když autorka měla nejprve v úmyslu především pomoct.
Přečtěte si tuto knihu a berte to jako varování neboť cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly ...

Damaj

Bára byla dost naivní, když se nechávala tak dlouho týrat. Na druhou stranu ani mě nenapadlo, jak to ve skutečnosti bylo s Kenem a penězi.
No, jsem zvědavá, tak se jdu pustit do druhého dílu.

vemrazik

Knížek na podobné téma jsem už četla několik a, bez urážky, tato hlavní hrdinka mi přišla nejhloupější. Je samozrejme skvělé, že našla odvahu situaci vyřešit, ale... No. (A ty její pocity na konci ohledně vězení, to jsem na ni byla vysloveně naštvaná.)

picapica

fakt by mě zajímalo,zda se jedná o skutečný příběh?pokud ano,to děvče je neuvěřitelně blbé.
Pokud né,tak jsem na to autorce skočila,i když to převážení peněz??...

denisa7430
01.12.2020

Čtivě napsaná kniha o tom, jak naivita nezná mezí... Hlavní hrdinka pro mne byla na facku od první stránky, avšak její "konečné řešení" bezvýchodné situace, si žádá mou obrovskou poklonu.

Vikaa123
26.06.2020

Knížka čtivá, příběh má dost podobný obsah jako všechny knihy tohoto typu. Krásně potvrznuje, že mladý jsou blbý a láska je slepá

Jajusenka
19.06.2020

Do knihy jsem se ze začátku nemohla začíst. Nebylo to tím, že by neměla děj, ale vadil mi styl psaní autorky a také její neskutečná naivita. Dále jsem nemohla vystát, že skoro na každé stránce psala o své lásce jako o černém princi, protože se to opakovalo na můj vkus opravdu často. Chybělo mi vysvětlení, čím byl jeho životní příběh tak zajímavý, že jím byla posedlá již jen z vyprávění. Když jsem si na tohle všechno zvykla, kniha byla čtivá a neodložila jsem jí až do konce.

Autoři knihy

Barbora Koudelková
česká, 1980
Milan Bárta
česká, 1970

Kniha Útěk z afrického pekla je v

dalších seznamech5x