Barbora Koudelková

česká, 1980

Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Komentáře (5)

Přidat komentář
zirafka
27.07.2012

právě jsem dočetla druhou knihu a napadlo mě si vyguglit nějaké další informace o paní Barboře, Najednou zjištuji, že má další díly a stále se jí lepí smůla na paty. Nevíte, nemá nějaké stránky, kde by se jí dalo napsat nebo tak něco?

Alca007
11.07.2012

Paní Koudelkové držím palce ať už je jen a jen lépe.
Přečetla jsem všechny tři díly, čtvrtý se nedá sehnat, škoda.
Dokázala toho ustát opravdu mnoho. Hodně štěstí do života.

putpuda
27.01.2012

Knížky jsem také četla, hlavně ze zvědavosti, jelikož jsem také z Nového Města na Moravě a Báru si pamatuji ze základky......s jejím bráchou jsem občas cestovala do školy vlakem......tak jí také držím palce ať všechno dopadne podle jejích představ :)

Dodík
06.03.2011

Dnešní noc jsem věnovala knížkám Útěk z afrického pekla a Návrat do českého pekla. Úžasný příběh. Něco obdobného v menší drsnější verzi si já zažila tady v Čechách. A vím, že i když to někdy trvá, tak se dá pomalu ode dna sebrat. To samé přeji i Báře!!!

milhorska

Dnes jsem dočetla knihu Návrat do českého pekla.Je to pohnutý příběh mladé dívky co naletěla povodníkům .Škobrtnutí za mlada se táhne jejím životem .Kniha je pěkně napsaná a dala mi zapomenout vlastní , proti tomu co prožívá dívka malé problémy.Přeji jí z Celého srdce jen dobré lidi okolo sebe a zdravé děti at si užívá jak to jen jde.Spozdravem Horska