Borec

Maxine je lékařka a má renomovanou psychiatrickou praxi. Se třemi dětmi a chůvou žije v New Yorku a její skvěle zorganizovaný život málokdy vybočí z každodenního shonu mezi ordinací a domácností. Deset let byla vdaná za Blaka Williamse, muže oslnivého a talentovaného, ale naprosto nevyzpytatelného. Podnikání ve světě internetových firem mu vyneslo takové bohatství, že mohl zanechat práce a věnovat se svým zálibám. Napřed vzdalovala Blaka od rodiny práce, potom neodolatelná touha cestovat po světě, kupovat si sídla ve vyhlášených letoviscích, sbírat umění a žít ve vysoké společnosti. Děti vídaly svého otce jen zřídka a Maxine časem usoudila, že mohou žít i bez něho. I po rozvodu Blake rodinu stále navštěvuje, půjčuje jim svou nádhernou jachtu, ale jinak pokračuje v životě světoběžníka, nyní ve společnosti krásných mladých žen. Maxine se věnuje výchově jeho dětí a své práci. Po čase se však zamiluje do doktora Charlese Westa, který je usedlý, zodpovědný a hlavně stále přítomný. Proto představuje pravý opak Blaka a pro všechny nastává zásadní změna....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33303/borec-33303.jpg 3.826

Rogue (2008)

Vydáno:, Ikar (ČR)

vojteska70

Přišlo mi to dost hrozné. Závěr neuvěřitelný. Červená knihovna hadr. Charles mi přišel snad jako jedný normální člověk. Jednu hvězdičku max.

Ale jo, byla dobrá. Četlo se mi to dobře.

modranka
25.11.2014

Hlavná hrdinka Maxine sa spočiatku javila ako rozumná mladá žena, ktorú život nakopol do zadku. Ale po prvej tretine knihy som ju začala vnímať ako osobu, ktorá nevedela čo vlastne chce. Nechápem, prečo sa rozviedla, keď aj tak manžela stále milovala a tolerovala mu milenky. Viac neprezradím, prečítajte si!
Ale jednu poznámku si predsa len neodpustím. Pre autorku, akou je Danielle Steelová, bol záver takmer smiešny.
Ad:1v8na05 - Mne Charles nepripadal ako suchar ani ako žiarlivý pitomec. Správal sa ako rozumný muž, ktorý bol presvedčený, že našiel ženu svojho života. Ja by som toľko netolerovala.
Za záver som stiahla jednu hviezdičku, za text druhú. Nevedela som sa zbaviť pocitu, že toto nebola práca D. Steelovej. Bol to len príbeh bez emócii, kvôli ktorým sa mi Danielline príbehy páčili.

1v8na
05.11.2014

Příběh byl velmi pěkný a plný romantiky. Škoda, že to nemá i filmovou podobu. Musím však uznat, že Charles byl opravdu suchar a žárlivý pitomec.

alnahu
15.04.2012

Další báječný rodinný příběh od paní Steelové.Někdo přede mnou hodnotil knihu 40%-ale mě připadala výborná.