Sen o lásce

Jolana touží po lásce, zdá se jí, že Adam je ten pravý. Tragická otcova smrt vše změní. Přeměna bezstarostné, naivní a důvěřivé dívky v mladou ženu přináší řadu zklamání a omylů.

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30698/sen-o-lasce-30698.jpg 3.815
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Petra (ČR)

MinaHawke

Tak sice už dávno nejsem cílová skupina této knihy, ale řekla jsem si proč ne. A přečtení nelituji, naopak. Nedokážu si představit co bych dělala na místě Jolany, neměla to vůbec lehké.

Ann98
15.11.2017

Příběh se mi líbil. Jolana byla uvnitř silná holka. Postavit se doslova ze dne na den na vlastní nohy by nikdo nedokázal. Ostatně nic jiného jí stejně nezbývalo. Dodělat si maturitu s dítětem na krku asi taky není úplná hračka. Lidi jako Richard by vůbec neměli existovat! Olin sice ze začátku taky nebyl žádná výhra, ale rozhodně byl tisíckrát lepší než Richard!

1v8na
09.12.2014

Příběh byl úžasný. Nejvíc se mi líbil Olin, i když byl v mládí tak trochu sobec, ale rozhodně byl lepší než Richard!

Karolína18
19.08.2014

Rozhodně zajímavá kniha. Překvapilo mě, že i když jsem nejdříve nechtěla, aby byla Jolana s Olinem, na konci jsem ho měla chuť zulíbat za to, že se vrátil. Richard je rozhodně blbec!

Georgianna
11.04.2011

Tato knížka se mi líbila