1v8na 1v8na komentáře u knih

Kamenný déšť Kamenný déšť Thomas Enger

Příběh byl velmi poutavý, napínavý, dobrodružný. Napětí se stupňovalo a ani skoro na poslední stránce se nevědělo, kdo byl přesně pachatel. velmi se mi to líbilo. Stálo to za to. Fakticky výborné a vřele doporučuju. už teď se těším na další případ Henninga Juula.

Easy? Easy? Tammara Webber

Příběh se mi velmi líbil. Je propracovaný, napínavý, dobrodružný a plný romantiky. Velmi to na mě zapůsobilo. Velmi jsem hlavním hrdinům fandila. Bylo mi líto obou dvou. A chvílemi ty pasáže byly tak napjaté, že jsem velmi příběh prožívala a tekly mi i slzy

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Příběh se mi velmi líbil. Byl propracovaný a citově opravdu hodně silný. Hodně jsem ho prožívala s hlavní hrdinkou. Hodně se divím, že do něčeho takového vůbec šla, zároveň ji ale i obdivuji. Už teď se těším na další příběh od této spisovatelky a to konkrétně Nickovy sestry Maggie a doufám, že v té knize bude zmínka i o Alexe.

Hostina pro vrány 2 Hostina pro vrány 2 George R. R. Martin

tahle část mě vůbec, ale fakt vůbec nebrala. Vydržela jsem prvních sto stran a pak nazdar a sbohem. Nedočetla jsem to. Což je škoda, ale snad v seriálu mě to bude bavit víc a pátý díl mi to nezkazí.

11.09.2015 1 z 5

Hostina pro vrány 1 Hostina pro vrány 1 George R. R. Martin

Příběh byl celkem zajímavý, ale na můj vkus už i nezáživný. Z celé série mě bavil nejméně a měla jsem problém se přes něj prokousat.

21.08.2015 2 z 5

Bouře mečů Bouře mečů George R. R. Martin

Kniha je velmi dobře propracovaná. Velmi se mi líbí. Jsem ráda za to, co se stalo některým postavám. Nicméně mě mrzí situace u Starků.
Celkem se těším na další díl ze série.

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Příběh se mi líbil. I když je to řazeno jako erotický román, mělo to i svůj děj a nebyl tam sex na každém řádku v knize jako je tomu u Odstínů.
Tuhle knihu doporučuju!

Gabrielův Ráj Gabrielův Ráj Sylvain Reynard

Nevím, čím je to způsobem, nicméně dvě předchozí knihy se mi velmi, líbily a spisovateli se velmi povedly, ale ta třetí mi moc nesedla. Něco mi v ní chybělo a vadilo mi strašně chování obou hlavních hrdinů.... knihu jsem dočetla, abych si doplnila kompletní sérii, nicméně tahle mi už tak zajímavá jako dvě předchozí nepřišla.

21.08.2015 3 z 5

Druhá láska Druhá láska Nora Roberts

Příběh se mi celkem líbil. Jen mě trochu zarážel ze začátku přístup Natašy ke Spenceimu. Nicméně styl psaní se mi velmi líbil a určitě si přečtu další díly v sáze o rodině Stanislavských, která píše o Michailovi.

21.08.2015 4 z 5

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Spoiler - Příběh se mi velmi, velmi líbil!!!Byl romantický, dobrodružný, napínavý!!! Dimitrij mě šíleně rozčiloval - přišel mi jako strašný vydřiduch!! Jediné, co bych tomu trošku vytkla, tak byla pasáž, jak byli v Lazarevu....
Nicméně mě fascinovali pasáže, kde se popisuje, že Taťána pracovala jako zdravotní sestra...
Kniha se mi velmi líbila a opravdu to stojí za to!!!

Střet králů 1 Střet králů 1 George R. R. Martin

Příběh se mi opět velmi líbil. Byl napínavý, dobrodružný. Theon mě rozčiluje čím dál tím víc, společně s Cersei. Byl mi líto Tyriona. Hajzlík je také Joffrey. Ohromně by mě zajímalo, jak dopadne Rickon a Bran.

Střet králů 1 Střet králů 1 George R. R. Martin

Příběh se mi velmi líbil. Byl napínavý, dobrodružný. Nejvíce mě fascinovaly ty dvorské intriky, do kterých se zapojil i Tyrion. Začínám čím dál tím víc nenávidět Cersei. A zároveň lituju Aryu.

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Příběh byl velmi dojemný. Moc se mi líbil. Celou knihu jsem podporovala Willa. Místy jsem u knihy i plakala.

Hra o trůny 2 Hra o trůny 2 George R. R. Martin

Příběh se mi opět velmi líbil. Nechyběla zda láska, intriky, odvaha ani pomsta. Stojí za to si tu knihu přečíst. Velmi mi bylo líto Eddarda, to jsem obrečela. Jsem zvědavá, jak celá příběh bude dále pokračovat v dalším díle.

Drakie Drakie Sophie Jordan

Příběh se mi velmi líbil. Byl pěkný a Jacinda to rozhodně neměla jednoduché. Líbil se mi také Will, který ve své rodině působil trochu jako černá ovce. Těším se až si přečtu druhý díl.

Hra o trůny 1 Hra o trůny 1 George R. R. Martin

Příběh se mi hrozně líbil. Obsahoval vše, co by měla podle mě kniha mít - lásku, emoce, pomstu, dobrodružství, odvahu. Nebyl jednotvárný a nebyl tu pouze jen jeden hrdina. Nejvíce se mi líbil Bran a Jon. Na druhou stranu jsem nemohla vystát královnu a jejího syna Joffreye.

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Příběh mě velmi nezaujal. Emily byla tak trochu ušlápnutá puťka, Stella tak trochu na chlapy a Spike byl protiva prvního stupně. Knihu jsem musela odložit jako nedotčenou, jak mě to moc nebralo.

19.07.2015 2 z 5

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

Spoiler - Příběh se mi velmi líbil. Byla v něm láska, romantika, erotika, napětí, bolest i zklamání. Jen mě rozčilovala vyšetřování na torontské univerzitě...... Gabriel mě v tu danou chvíli svým jednání nesmírně vytočil. Ovšem na druhé straně se mi líbilo, jaký byl romantik. Jsem zvědavá na třetí díl.

16.07.2015 5 z 5

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

Tak tenhle příběh se mi nelíbil. Prokousala jsem se na 170 stránku a stále mě to nechytalo, tak jsem to nakonec vzdala.

16.07.2015 1 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Spoiler - Příběh byl fantasticky strhující. Bylo v něm napětí, dobrodružství i láska. Líbil se mi. Jen mi trochu vadilo, že Calla si ze začátku nechtěla přiznat co cítí a stále se řídila jen rozumem. A Ren mi šíleně lezl na nervy. Byl to holkař a ještě žárlivec.
druhý díl si určitě přečtu.

16.07.2015 5 z 5