Blbá sázka o fajn kluka přehled

Blbá sázka o fajn kluka https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126439/bmid_blba-sazka-o-fajn-kluka-S7V-126439.png 4 169 169

Avery šetří každou korunku, aby si splnila sen a mohla studovat medicínu. Proto souhlasí s podivnou sázkou – má své kamarádce přebrat kluka jménem Zac. Pokud se jí to podaří, dostane od ní šek na pět set dolarů. Zac je ovšem úplně jiný, než Avery čekala: až příliš bezprostřední, nadto takový zmatkař, že vnese Avery do života nejen chaos, ale i něco víc…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Boyfriend Thief , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Blbá sázka o fajn kluka. Přihlašte se a napište ho.

petulkapeta
03.02.2023 3 z 5

„Žádné další srdce nelámej, prosím," zašeptal.,,Už máš to moje."

Fajn příběh. Avery opustila mama,blbe snášela když jsi tata našel přítelkyni aby nebyl sam.(mimochodem byla hodne v pohode). A zbytek příběhu se točil kolem přátel a zamilovaní do kluka,kterého měla prebrat jine.

Liduka
20.08.2020 3 z 5

Kniha mě trochu zklamala. SPOILER: Hlavní postavy mi moc nesedly. Zac byl na mě až dost ujetý a vadilo mi jak Avery kritizoval za to jaká je. Na Avery mi zase vadilo, že se neustále litovala a měla matku, která je opustila, za modlu. Celkově i ta romantická linka byla skoro o ničem.

knih0molka
11.04.2020 3 z 5

Fajn knížka, dobře napsaná, s originálním dějem. Ale hlavní postava - Avery, mi byla už od začátku nesympatická, i přesto, že se na konci změnila k lepšímu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Blbá sázka o fajn kluka v seznamech

v Právě čtených1x

Autorovy knížky