1moniccka 1moniccka komentáře u knih

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Jeziiisss to bylo neco neskutečnýho dlouho jsme necetla neco takoveho skveleho. Leka byl borec si vzit Bitsi i kdyz nic nemel a sam byl na hrane o preziti ale zvladl to a pak to jak to vse vyrostlo postupne v lasku nadhera. Kazdy den jsme se tesila na vecer kdy muzu cist a ponořit se v klidu do knizky tuhle si urcite prectu urcite víckrát

21.02.2020 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Jejda to byla jizda knizka byla super strasne dobre se cetla vim ze si ji jeste hodne krat prectu byla fakt skvela a prostredi bylo uplne neco jineho a trochu odlišného .Dlouho jsme něco tak skveleho necetla

07.08.2020 5 z 5

On On Elle Kennedy

jak jinak než skvěly autorky nezklamaly bylo to trošku jiný než je člověk zvyklí ale i tak to byla paráda

28.09.2019 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Knizka byla super. Ale od tehle autorky to ani jinak nejde nez aby byly suprr. A co se mi i libilo bylo zmineni o postavách z minulých knížek of-Campus bylo to krátké ale zajímavé jak se snaži to trochu provázat. Už se těším na pokračování

22.05.2019 5 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Tak to bylo neco úžasného. Hned u prvni kapitoli jsem měla na krajičku.Byl boj vždy knížku odložit na příště. Fakt luxusss

19.07.2021 5 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

To byla jizda. Od knizky se nedalo odtrhnout a konec byl zas na masakr uz se nemuzu dockat pokracovani.

10.04.2021 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Jaj od zacatku to byla jizda bylo to neco teda jen skoda ze to tak pokracuje a musim cekat ale stoji to zato uz se nemuzu dockat

14.02.2021 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

knížka je prostě luxus četlo se to velmi dobře skvěla na dlouhé večery určitě si ji ještě přečtu.

17.07.2020 5 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Knizka byla bezva strašně moc me bavila nemohla jsme prestat cist krasne jednim dechem luxuss

20.01.2020 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Knizka byla hodne super dobre udelany v jedne casti jsme si rikal ze mi chybi i pohled od Paula ale na konci chapu i proc. Tohle ke porad dokola ale tohle me bavilo je to meco jineho .

15.04.2021 5 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

To byla jizda. Chudak holka cim si prosla a jeste dvakrat des.Cela serie byla hodne povedená vsechny knizk byly jine a skvele propokene moc se mi to libi

16.01.2021 5 z 5

Jiskření Jiskření Penelope Douglas

Dej byl super a hodne me mrzelo cim si musela Fallen projit jeste k tomu jeste pubertacka.Medoc byl pohodar a dobre se sevsim popral.

16.01.2021 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Konec byl takovy rychli na to jak bylo vse rozepsané. jinak knizka byla dobra cetla se skvele vrele doporucuji

02.09.2020 5 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Tohle se fakt povedlo paradni knizka

14.06.2020 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

nádhera super děj a konec jsem si myslela že tam něco takového bude tyhle autorky jsou prostě bezvadné a každá knížka od nich je prostě boží už se nemůžu dočkat pokračovaní

22.03.2019 5 z 5

Vysvobozená Vysvobozená Kathryn Taylor

byla to super tečka a mohlo to byt klidně i delší ale super nápad potěšilo to

22.03.2019 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

knížka ze začátku působila že to bude nuda ale pak to začalo mít super nádech a četla se výborně a strašně se mi líbil epilog takový ne jen jedna stránka a rychle to ukončit.Ráda si přečtu ještě jednou.

05.02.2019 5 z 5

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

Pěkný děj. Takový mučednický a zasáhl u srdce

08.12.2018 5 z 5

Trhni si, Ethane Trhni si, Ethane Whitney G. (p)

Tady jsme se fakt bavila bylo to zabavne. Knizku jsme precetla za jeden vecer a vim jiste ze jo prectu znova. Proste krasa

19.07.2021 5 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

Z knizky jsem byla mile překvapena cetla se dobre takova oddechovka krasny dej

15.04.2020 5 z 5