1moniccka 1moniccka komentáře u knih

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Tak to bylo neco úžasného. Hned u prvni kapitoli jsem měla na krajičku.Byl boj vždy knížku odložit na příště. Fakt luxusss

19.07.2021 5 z 5

Kluk odvedle Kluk odvedle Kasie West

Konec se dal cekat. Na me to bylo i celkem zdlouhavé a zadne velke zvraty i kdyz s tou mámou bylo smutne. K

19.07.2021 3 z 5

Trhni si, Ethane Trhni si, Ethane Whitney G. (p)

Tady jsme se fakt bavila bylo to zabavne. Knizku jsme precetla za jeden vecer a vim jiste ze jo prectu znova. Proste krasa

19.07.2021 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Knizka byla hodne super dobre udelany v jedne casti jsme si rikal ze mi chybi i pohled od Paula ale na konci chapu i proc. Tohle ke porad dokola ale tohle me bavilo je to meco jineho .

15.04.2021 5 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Teda predstava byla jina. Cetlo se to pekne ale cetla jsem od tehle autorky lepsii

10.04.2021 4 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

To byla jizda. Od knizky se nedalo odtrhnout a konec byl zas na masakr uz se nemuzu dockat pokracovani.

10.04.2021 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Jaj od zacatku to byla jizda bylo to neco teda jen skoda ze to tak pokracuje a musim cekat ale stoji to zato uz se nemuzu dockat

14.02.2021 5 z 5

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

Ta se teda povedla takova nenáročná a clovek se uni uklidnil

28.01.2021 5 z 5

Jet Jet Jay Crownover

Knizka nebyla spatna a ni zas dobra děj byl celkem dobry,trochu nekdy nekde zdlouhavy.prostredi je neco jineho nez je zvykem ale prvni dil mi přišel lepsi aĺe hold to tak byva ze se srovnává ted sup cist dalsi :-)

25.01.2021 4 z 5

Srážka Srážka Alexander Stainforth (p)

Rychlá oddechovka četlo se to dobře i když zápletka divná spis jsem čekala že tam bude něco okolo vztahu mezi Filipem a Maxem

18.01.2021 4 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Knížka byla zase super jinak to ani neumí. Cely děj byl skvěly jen mi přišlo že celou knížku tam řeší že mu to nemůže říct a pak to bylo strašně sup sup a byl konec ani nic jak proběhl rozchod v Londýně ale jinak bylo to super

18.01.2021 5 z 5

Americká královna Americká královna Sierra Simone

Je to neco nečekaného a nového ale i tak to zaujme me teda naopak jinak du cist dalsi díl tak jsme zvedava nemam rada nedočtene knihy i serie :-)

18.01.2021 4 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

To byla jizda. Chudak holka cim si prosla a jeste dvakrat des.Cela serie byla hodne povedená vsechny knizk byly jine a skvele propokene moc se mi to libi

16.01.2021 5 z 5

Jiskření Jiskření Penelope Douglas

Dej byl super a hodne me mrzelo cim si musela Fallen projit jeste k tomu jeste pubertacka.Medoc byl pohodar a dobre se sevsim popral.

16.01.2021 5 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Knizka nebyla spatna hlavne zápletka s kamarádkou ale autorky maji mnohem lepsi knizky.

16.01.2021 3 z 5

Před námi Před námi Anna Todd

Jedina knizka kterou proste nedoctu vsechny dily byly dobry a tesila se jak budu cist pokracovani ale tad me nic moc nelaka

02.09.2020

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Konec byl takovy rychli na to jak bylo vse rozepsané. jinak knizka byla dobra cetla se skvele vrele doporucuji

02.09.2020 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Jejda to byla jizda knizka byla super strasne dobre se cetla vim ze si ji jeste hodne krat prectu byla fakt skvela a prostredi bylo uplne neco jineho a trochu odlišného .Dlouho jsme něco tak skveleho necetla

07.08.2020 5 z 5

Pred nami Pred nami Anna Todd

Nedocteno nebavilo to asi tim ze uz vimm :-)

01.08.2020 1 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

knížka je prostě luxus četlo se to velmi dobře skvěla na dlouhé večery určitě si ji ještě přečtu.

17.07.2020 5 z 5