Srážka ekniha

MM romance Znáte ten pocit, když se vám začne dařit, a pak se během chvilky něco pokazí? Přesně to se stalo mně. Dostal jsem nabídku, která přichází jednou za život, a o pár minut později jsem se octl pod autem jednoho arogantního týpka. Doufal jsem, že už ho nikdy neuvidím, ale osud s námi měl jiné plány. Je namyšlený, drzý a vzteklý nejspíš na celý svět. Nesnáším ho. Zároveň nemůžu popřít, že mě přitahuje. A potom, když se málem porveme, dojde k něčemu, co jsem vůbec nečekal…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/457229/big_srazka-V14-457229.jpg 4102
Romány, Literatura česká

Vydáno: (ekniha), David Kaps

Kniha Srážka

Adriana21

Hezká knížka, taková oddechovka.

TomTomis

V rámci tohoto žánru se to četlo skoro samo. Oddechovka. Typické vystihnutí toho, že občas i to, co se nenávidí, může přerůst v lásku. Občas nechyběla příliš velká náhodovost, ale to v těchto knihách je zřejmě normální. Po přečtení několika MM romancí ale začínám pociťovat limity tohoto žánru- že vše pak začíná být na jedno brdo. I tak si z tohoto soudku rád něco přečtu.

JitulHa

Příběh měl zajímavou anotaci, a ten začátek byl opravdu dobrý - srážka, napětí, setkání... To všechno fungovalo, ale celou dobu jsem se nemohla zbavit pocitu, že tomu zkrátka něco chybí, nějaká jiskra... Možná víc dialogů a hlubší poznání hrdinů. Nevím, v zásadě mi to přišlo jako hra zhruba pěti postav, nicméně jako oddychovka na víkend, to není špatné čtení.

lucie3944

Myslím, že ta zápletka s únosem byla trochu na sílu, jako aby bylo nějaké drama, ale jinak to šlo. Po knihách s gramatickými chybami a nic moc dějem k tomu byl tohle zážitek.

Petra38

Pak že se znovu do stejne reky nevstoupí :-) pribeh pekny,uzila jsem si ho jen neprekonal Bosse. Pricku si autor nastavil sam :-)

LilluLong

Je absolútne jedno medzi kym sa odohráva , ale LÁSKA JE LÁSKA

Ludmila02

Přečteno skoro na jeden zátah, moc pěkné a velmi čtivě napsáno. Moc ráda si od autora přečtu něco dalšího.

delatrix

Knížka nebyla vůbec špatná. Některé věci v knížce jsou opravdu jako ze skutečného života a hlavní hrdina docela simpaticky