Srážka ekniha

MM romance Znáte ten pocit, když se vám začne dařit, a pak se během chvilky něco pokazí? Přesně to se stalo mně. Dostal jsem nabídku, která přichází jednou za život, a o pár minut později jsem se octl pod autem jednoho arogantního týpka. Doufal jsem, že už ho nikdy neuvidím, ale osud s námi měl jiné plány. Je namyšlený, drzý a vzteklý nejspíš na celý svět. Nesnáším ho. Zároveň nemůžu popřít, že mě přitahuje. A potom, když se málem porveme, dojde k něčemu, co jsem vůbec nečekal…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/457229/big_srazka-V14-457229.jpg 4.1122
Romány, Literatura česká

Vydáno: (ekniha), David Kaps

Kniha Srážka

LucySmile
18.04.2022

Od tohoto autora jsem četla knihy Boss a Alfa Boss a moc se mi líbily. Proto jsem této knize hodně věřila a teď jsem spíše zklamaná. Kniha se mi vůbec nečetla dobře. Děj byl hrozně uspěchaný, Filip i Max mi nebyli úplně sympatický a chovali se místy hodně zvláštně. Druhá polovina byla rozhodně lepší než první, ale prostě to nebylo ono. Četla jsem mnoho lepších knih. Na autora však nezanevřu a těším se na nějakou jeho další knihu.

dooky
24.02.2022

Mě ten začátek přišel až moc uspěchaný. Ráda si v knihách užívám to počáteční jiskření a oťukávání, což mi zde chybělo. V ostatních ohledech jsem si ale knihu užila, MM romance mám ráda. Stálo to za přečtení.

Adriana21
19.09.2021

Hezká knížka, taková oddechovka.

TomTomis
19.07.2021

V rámci tohoto žánru se to četlo skoro samo. Oddechovka. Typické vystihnutí toho, že občas i to, co se nenávidí, může přerůst v lásku. Občas nechyběla příliš velká náhodovost, ale to v těchto knihách je zřejmě normální. Po přečtení několika MM romancí ale začínám pociťovat limity tohoto žánru- že vše pak začíná být na jedno brdo. I tak si z tohoto soudku rád něco přečtu.

JitulHa
13.06.2021

Příběh měl zajímavou anotaci, a ten začátek byl opravdu dobrý - srážka, napětí, setkání... To všechno fungovalo, ale celou dobu jsem se nemohla zbavit pocitu, že tomu zkrátka něco chybí, nějaká jiskra... Možná víc dialogů a hlubší poznání hrdinů. Nevím, v zásadě mi to přišlo jako hra zhruba pěti postav, nicméně jako oddychovka na víkend, to není špatné čtení.

lucie3944
22.05.2021

Myslím, že ta zápletka s únosem byla trochu na sílu, jako aby bylo nějaké drama, ale jinak to šlo. Po knihách s gramatickými chybami a nic moc dějem k tomu byl tohle zážitek.

Petra38
31.03.2021

Pak že se znovu do stejne reky nevstoupí :-) pribeh pekny,uzila jsem si ho jen neprekonal Bosse. Pricku si autor nastavil sam :-)

LilluLong
31.03.2021