Americká královna

Začalo to polibkem ukradeným pod anglickou oblohou a skončilo cestou k oltáři. Začalo to tím, že americký prezident vyslal nejlepšího přítele, aby mě pro něj získal, a skončilo to mým srdcem rozeklaným vedví. Začalo to pohřbenými tajnostmi a nebezpečnými touhami… a skončilo u nás tří. Spojila nás láska plná nenávisti, láska ostřejší než břitva. Jmenuji se Greer Gallowayová a sloužím k potěše prezidenta Spojených států. Tohle je příběh americké královny....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427703/americka-kralovna-phf-427703.jpg 3.5194

Nový Kamelot 1.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Baronet

American Queen, 2016

Kniha Americká královna

johana3160
včera

(+ SPOILER) Eroticka literatura zase pokrocila o kousek dal. Uz jsem toho cetla dost, abych se “desila”, prekvapovala nebo jak to nazvat. Ano oproti tomu, co jsem cetla je to rekneme pokrocilejsi, ale musim uznat ze to ma i naznak slusneho pribehu, aspon teda v ramci zanru, a autorka ma styl psani, co se (mi) dobre cte.
Shrnu to slovy neni to spatne, pokud clovek rad cte eroticke romany, kde je to drsne(jsi) a je tam popsane vse, ale jednou mi stacilo. Dalsi dil si prectu protoze nemam rada otevrene konce. 3,5*

Miliamka

Souhlasím s komentářem, že ke čtení této knížky je potřeba otevřená mysl. Rozhodně stálo za to číst o rozpolcenosti a různých formách lásky. Stejně jako jsem polovinu knihy čekala, že příběh skončí jako antická tragédie (než jsem zjistila, že je to série). Dám si malou pauzu s jiným žánrem a vrátím se k druhému dílu.

LilluLong

Tak k tejto sérii je potrebná otvorená myseľ a kto ju nemá ťažko sa bude vediet k nej objektívne vyjadrit. Ja len ľutujem , ze takéto diela som začala citat az v neproduktivnom veku :) mohla som si zpestrit svoj zivot :) u mna palec hore a hviezdičky 5*

martina1797

Někde tady v komentářích jsem zahlédla slovo bizarní a myslím, že to tuhle knihu naprosto perfektně vystihuje...

HankaSkorepova

Žádnou podobnou knihu jsem snad ještě nikdy nečetla. Upřímně kam se na tuto knihu hrabe 50 odstínů šedi. Já osobně jsem ulítlejší knihu v ruce nedržela. Někdy jsem se fakt musela až zastavit nad tím koho vůbec takový příběh napadne. Otevřené puse dokořán se slovy “Co to sakra....” jsem se opravdu při čtení této knihy nevyhnula. Jednoznačně je to originální kniha, která se nedala přestat číst, i když jsem si občas říkala, že už dál nechci, že je to na mě moc ujetý. :D

renulkam

(+ SPOILER) Knížka se určitě čte rychle, má spád. Greer mi asi nejvíc ze všech přijde nejméně uveritelna. Ashe viděla jednou, pak mu napíše řadu emailu na které ji neodpoví a zavrsi to tím, že mu jako panna popisuje svou sexuální fantazii? Když ji prvně trkne, jak zvláštní vztah je mezi Embrym a Ashem není z toho ani na okamžik rozhozena, ale okamžitě vzrusena. Nemůžu si pomoci, ale chybí mi prostě nějaké stupňování vztahu, Greer si nemůžu představit jako realnou postavu.

sabinka7023

Ačkoliv tento žánr mám ráda, tak tahle kniha prostě ne...

Jita160

Wau tak to bylo něco....něco úplně jiného a přesto překvapivě vzrušující ho.Jako vážně pan prezident Spojených států?Super čtení ,které mě nenechalo chladnou.
Už se moc těším na pokračování.