Americký princ

Americký princ https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445381/bmid_americky-princ-bgc-445381.png 4 241 52

Nový Kamelot série

< 2. díl >

Kdo jsem? Jsem syn a nevlastní bratr. Kapitán v armádě a viceprezident. Jen s ním jsem však princ. Jeho malý princ. Jen s Maxenem a Greer dává můj život smysl, jen s nimi dokážu najít klid a mír a zahnat démony, kteří mě pronásledují. Muže jako já však šťastný život nečeká. Nezasloužíme si ho. Měl jsem tušit, že láska tak ostrá jako naše dokáže ranit z obou stran. Jmenuji se Embry Moore a sloužím k potěše prezidenta Spojených států… prozatím. Tohle je příběh amerického prince.... celý text

Žánr:
Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet
Originální název:

American Prince , 2017


více info...

Přidat komentář

Gaabii
22.03.2024 2 z 5

Za mě byl tenhle díl nudnější než ten předchozí. Nebýt tam toho všeho s..u, tak to snad ani nepřečtu, s.x mě tam bavil, byl jiný než v jiných knihách, poněkud zvrhlejsi.:-D Všichni se v té knize topí v nějakých pocitech, neustále tam někdo žárlí. Skáče se pořád v ději tam (minulost) a zpět (budoucnost) a z osoby na osobu. Omýlá se to, co se dělo už v prvním díle. Spoustu jsem toho musela přeskočit, jinak bych se unudila. Embry se vyžívá v tom, že všechno dobré zabije (obětuje se), protože to dělá údajně pro ostatní, Greer nechápu vůbec, chvílemi mi přijde úplně prostoduchá, nemá žádnou sebeúctu. Třetí díl buď číst už nebudu nebo za hodně dlouho.

Janulkaxxx
29.01.2024 2 z 5

Tenhle dil byl o hodne lepsi nez ten prvni, ale j tak jsem hodne preskakovala ale bylo tahlo me jak to vse dopadne


Ála1968
05.01.2024 5 z 5

Nevím, jestli je to normální nebo ještě lépe jestli jsem já normální,ale mě se to vážně líbí.Neobvyklé sexuální uspořádání,proč ne,a i příběh jako takový je skvělý.

TomTomis
24.12.2023 2 z 5

Tak nevím, čteno jen kvůli LGBT tématu, pokud se to tak dá říci. Scény erotické, ale někdy příliš neuvěřitelné. Postavy se mi jevily zmítané emocemi, Místy jsem netušil, kdo je kdo, ale nakonec jsem dočetl do finále. Příliš erotiky na jednu knihu...

monika0181
13.10.2023 5 z 5

I mé dojmy jsou rozporuplné. Ani mně úplně nesedí ty návraty do minulosti, které jsou z pohledu toho, komu je kniha věnována. U prvního dílu jsem to chápala jako vtáhnutí do děje. V dalších dílech se to v podstatě jen opakuje jinýma očima. Na jednu stranu je to důležité vnímat hrdiny zvlášť, každý jsou jiná osobnost s jinou zátěží. Ale na stranu druhou čtení to moc neprospívá. Souhlasím s Ivka14, pokud Vám nevadí styl knihy, musíte postavy milovat, vcítit se do nich, žít s nimi. Pokud je ta kniha pravá pro Vás, žijete s nimi v příběhu. Pravda erotických scén je tam nadmíru, někdy až příliš, ale je to erotická literatura. Pokud mi něco takového vadí, asi si najdu jinou literaturu. Takže pokud někdo hledá silný, intenzivní, smyslný, násilný, bisexuální, incestní, erotický příběh s prvky dominance, submisivity a BDSM, tak má tu správnou knihu v ruce. Kdo chce vanilku, ani ji neotvírejte. Líbit se vám to prostě nebude, budete znechuceni, přijde vám to perverzní. Za mě je to poměrně zdařilá trilogie, která nám umožňuje nahlédnout do života lidí, na které pořád koukáme skrz prsty. Samozřejmě není to reálná situace, je to přitažené za vlasy s ohledem kam, je příběh zasazen, ale jde o to, zda chcete řešit, zda je reálné, že to byl americký prezident a viceprezident nebo chcete číst lidský příběh na pozadí. Já volila to druhé. Snažím se zamýšlet nad tím, co cítí, jak jsou vystaveni tlaku vše tajit. Jaká všechna i drobná rozhodnutí jsou v našem životě důležitá a co vše ovlivňují. Nad druhým dílem jsem mnohem víc přemýšlela, v prvním jsem vnímala to množství erotiky mezi hrdiny než to poselství, co se nám snažila autorka předat. Myslím si, že čtenáři se rozdělí asi do tří skupin, znechucení a nepochopení, ti co si užijí erotický příběh a ta třetí, kde vás osloví erotika, ale i myšlenka příběhu, kterou nutně přes míru sexu na první dobrou vnímat nemusíte.

petraj30
31.07.2023 3 z 5

Ani správně nevím, jak mám popsat to, co jsme přečetla. Líbilo se mi to, ale zároveň jsem byla znechucená. Erotické scény jsem musela přeskakovat a nebavil mě ani náhled do minulosti, protože se o tom mluvilo v prvním díle. Embry si hraje na mučedníka a myslí si, že musí nést všechnu tíhu světa, aby ochránil své nejbližší. Ash zaujímá neutrální postoj a Greer... Ještěže se tu nevyskytovala tak často.
Líbilo se mi to, ale bylo to zbytečně zdlouhavé a překombinované. Fascinuje mě, co ti tři mezi sebou mají a jsem zvědavá, kam to povede dál, ale ohledně erotiky autorka moc tlačí na pilu.

Ivka14
13.06.2023 5 z 5

Ó MŮJ BOŽE!

Měla jsem představu, jak tato kniha dopadne, ale ne. Šlo to úplně jiným směrem. Nemám slov. Tato kniha byla VŠECHNO. Plná neskutečně sexy chvil, ale i srdcervoucích momentů.

Nemohu ani vyjádřit lásku, kterou k těmto postavám chovám. Nemyslím si, že jsem se někdy cítila tak citově připoutaná k postavám, ale vážně na ně nemůžu přestat myslet!! Myslela jsem si, že miluji Embryho v Americké královně, ale láska, kterou k němu chovám teď, když jsem četla Amerického prince, se s tím nedá srovnat. Je srdcervoucí vidět, jak daleko zachází, aby zachránil ty, které miluje, ale necítí, že si lásku na oplátku zaslouží taky.

Nemůžu se dočkat až si přečtu finální díl.

Gabriela143
23.11.2022 2 z 5

Kniha sa číta dobre, aj zápletka je zaujímavá. Inak tie erotické scény sú až veľmi...

Ewe291
10.06.2022 2 z 5

Druhy diel som citala hned po prvom, citala som to uz davnejsie a treti som zacala a nedocitala zatial a ani neviem ci docitam seriu, ktovie mozno raz

Sebík0903
05.06.2022 3 z 5

Musela jsem si dát časový odstup než jsem se vrhla na druhý díl. Upřímně, se mi už druhý díl četl lépe než ten první. Asi to bylo tím, že jsem věděla do čeho jdu. Možná to bylo i tím napínavějším dějem. Nevím, ale každopádně tento díl se mi četl o dost lépe.
Postava Embryho a jeho vybarvení se mi opravdu hodně zalíbilo. Líbí se mi jaký život mu spisovatelka vykreslila a jak pro každou postavu i čin měla důvod a budoucí využití.
Ovšem zase si budu muset na třetí díl chvíli počkat. Není to prostě něco, co bych měla na denním pořádku, což nemusí vždy znamenat, že je to špatně. Je to jen jiné a odvážné.

anna7852
21.05.2022 3 z 5

První díl jsem četla uz pred dlouhou dobou,moc si z něj nevybavuji.
Jen vím že gay romance jsem četla poprvé v prvním díle a jako ze docela drsné na poprvé pro mě,ted uz me to tolik nevyvadelo z míry:)
Jen celkové nevim jak knihu popsat,zda na me udělala dojem nebo ne
Protoze to tak nějak celkově nechapu.
Ani nevím zda se mi chce do posledního dílu. Třeba zas za nějaký čas,abych zakončila serii.
Prostě tahle série asi nepatří do mých TOP,protože nehledám hned vše najednou

moma08
06.01.2022 4 z 5

Já teda nevím, mám trošku smíšené pocity, nebylo to špatně, bylo to napínavé, Embryho jsem si zamilovala, ale musím se přiznat, že jsem častokrát přeskakovala stránky, zvlášt u minulosti a sexuálních scén mezi těmi dvěma, já tohle moc nemusím, ale neodsuzuji to. No a konec, tak ten teda odhalil něco, co už jsem si v jedné chvíli myslela a měla jsem pravdu.

janik6969
06.09.2021

mě se tento díl taky moc nelíbil, byl až na posledních cca 50 stran docela nudný. Snad bude třetí díl zase víc pikantnější a záživnější.

Kristy.Seb
31.08.2021 4 z 5

Láska není jen pocit. Láska jsou činy. Láska znamená, že se dělíš o čas a prostor.

Tenhle díl byl dost ostrý, co se týká erotické linky. Není to můj šálek kávy, ale četlo se to samo. :)

nikca3976
25.08.2021 3 z 5

Tenhle díl byl trošku slabší...myslela jsem, že drama okolo únosu Greer bude trošku větší, že se toho tam stane víc..bylo to takové nemastné neslané..příběh byl psaný převážně z pohledu Embryho,ale jsou tam části psané z pohledu Greer..náhledy do minulosti nám ukážou jak se setkali a zamilovali Embry s Ashem a jak probíhala válka s Karpatskem..byl to díl hlavně o Embrym a Ashovy...sexem se tu jako v předešlém díle taky nešetřilo a bylo to pro mě hodně zvrácené čtení ze začátku se mi to četlo blbě,nemohla jsem tomu přijít na chuť,ale pak už to šlo samo...tady jsem zjistila že Embryho prostě nemám ráda a chtěla jsem,aby v posledním díle skončila Greer jenom s Ashem a on aby se někam vytratil to co se stalo na konci jsem trošičku očekávala...tenhle díl byl takový lehce předvídatelný

happy19
16.08.2021 5 z 5

...Vážení,jedeme z kopce a rozhodně nebrzdíme!
Ještě lepší než královna ☆

„Rozhodnutí uděláme během pár vteřin a jejich důsledky pak neseme po zbytek života.“

NicaCola
16.06.2021 1 z 5

Opět musím dát jen jednu hvězdu, stejně jako u prvního dílu. Knihu jsem vzala do ruk hlavně proto, že ji mám koupenou doma a na doporučení kamarádky. No ale zjistila jsem, ze tohle vážně můj šálek čaje není a nebude :-D uvidím, jestli se pustím i do toho posledního dílu ...

johana3160
15.05.2021 2 z 5

Myslim, ze oznaceni prekombinovane je celkem slabe slovo... sexu je tam az prilis, “princ” s “kralovnou” se chovaj jako trubky a na konci i “kral”... poslednich 100 stranek jsem se modlila at uz je konec a poslednich padesat uz jsem spis prolitla aby mi “neco” neuniklo... nevim jestli se pustim i do posledniho dilu... nejak nedokazu pochopit lepsi hodnoceni nez prvniho dilu... 2,5 se zavrenyma ocima...

LilianaFalcon
09.05.2021 3 z 5

Trochu překombinované, místy na mě byla erotika až moc silné kafe, ale tak po prvním dílu už mě to nepřekvapovalo.

martina1797
22.04.2021 3 z 5

Rozhodně je to netradiční milostný román. Konec zajímavý, trošku nečekaný.

Štítky knihy

bisexualita

Autorovy další knížky

Sierra Simone
americká
2020  71%Americká královna
2020  79%Americký král
2020  76%Americký princ

Kniha Americký princ je v

Právě čtených4x
Přečtených348x
Čtenářské výzvě13x
Doporučených8x
Knihotéce255x
Chystám se číst110x
Chci si koupit27x
dalších seznamech14x