Americký princ přehled

Americký princ https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445381/bmid_americky-princ-bgc-445381.png 4 241 241

Nový Kamelot série

Kdo jsem? Jsem syn a nevlastní bratr. Kapitán v armádě a viceprezident. Jen s ním jsem však princ. Jeho malý princ. Jen s Maxenem a Greer dává můj život smysl, jen s nimi dokážu najít klid a mír a zahnat démony, kteří mě pronásledují. Muže jako já však šťastný život nečeká. Nezasloužíme si ho. Měl jsem tušit, že láska tak ostrá jako naše dokáže ranit z obou stran. Jmenuji se Embry Moore a sloužím k potěše prezidenta Spojených států… prozatím. Tohle je příběh amerického prince.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

American Prince , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Americký princ. Přihlašte se a napište ho.

Gaabii
22.03.2024 2 z 5

Za mě byl tenhle díl nudnější než ten předchozí. Nebýt tam toho všeho s..u, tak to snad ani nepřečtu, s.x mě tam bavil, byl jiný než v jiných knihách, poněkud zvrhlejsi.:-D Všichni se v té knize topí v nějakých pocitech, neustále tam někdo žárlí. Skáče se pořád v ději tam (minulost) a zpět (budoucnost) a z osoby na osobu. Omýlá se to, co se dělo už v prvním díle. Spoustu jsem toho musela přeskočit, jinak bych se unudila. Embry se vyžívá v tom, že všechno dobré zabije (obětuje se), protože to dělá údajně pro ostatní, Greer nechápu vůbec, chvílemi mi přijde úplně prostoduchá, nemá žádnou sebeúctu. Třetí díl buď číst už nebudu nebo za hodně dlouho.

Janulkaxxx
29.01.2024 2 z 5

Tenhle dil byl o hodne lepsi nez ten prvni, ale j tak jsem hodne preskakovala ale bylo tahlo me jak to vse dopadne

Ála1968
05.01.2024 5 z 5

Nevím, jestli je to normální nebo ještě lépe jestli jsem já normální,ale mě se to vážně líbí.Neobvyklé sexuální uspořádání,proč ne,a i příběh jako takový je skvělý.

Knižní novinky (40. týden)

27.09.2020

Rozhodnutí uděláme během pár vteřin a jejich důsledky pak neseme po zbytek života.“

Kniha Americký princ v seznamech

v Právě čtených3x