Americký král

Říká se, že každý tragický hrdina má jeden osudový nedostatek, tajný hřích, drobný steh vetkaný do jeho budoucnosti už od samotného narození. A já nejsem výjimkou. Mé hříchy už nejsou tajemstvím. Mé nedostatky už nemůžou být osudovější. A nikdy jsem nebyl tak blízko tragédii jako teď. Jsem muž, který miluje, muž, jehož láska si žádá mnohé. Jsem král. Král, který byl tak bláhový, že své království vybudoval na troskách minulosti. Jsem manžel a milenec, voják, otec a prezident. A vše překonám. Ať žije král....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445379/big_americky-kral-oYv-445379.png 4155

Nový Kamelot 3.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

American King, 2017

Kniha Americký král

moma08

Tohle asi nebylo nic pro mě, myslela jsem, že dle vysokého hodnocení bude díl nejlepší, ale já s ním měla problém. Přeskakovala jsem stránky, jak se to jen dalo ( a i přesto jsem to četla snad dva dny, což je na mě moc), abych věděla, jaký bude konec. Špatné to asi nebylo, ale určitě jsem četla lepší knihy.

janik6969
13.10.2021

První díl se mi docela líbil, bylo pár míst, která byla krásně vzrušivá, příběh zajímavý. Druhý díl byl z pohledu druhého z účastníků, doplnění událostí, více zaměřeno na gayporno, ale ještě to jakž takž ušlo. Třetí díl byl doplněním z pohledu toho třetího. Hodně gayporna a nudy. Jen posledních sto stránek stálo za to. Občas jsem i přeskakovala text, ať už to mám za sebou a můžu si odškrtnout dokončenou sérii.

pavlikova9332
30.09.2021

Velice krásná serie. U některých scén z jejich soukromí jsem se i červenala. Ale ten konec! Ten byl úžasný

Kristy.Seb
31.08.2021

Nikdy nepřestaneš věřit lidem kolem sebe, přestože ti opakovaně ubližují.

Čest je je možné získat, pokud uděláte správné věci, řeknete ty správné věci, budete věřit ve správně věci.

Truchlení znamená, že ti ten člověk musí chybět. Znamená, že nad tím člověkem přemýšlíš. Uvažuješ, jakými všemi způsoby ti ovlivnil život.

Žárlivost je cenou za neobyčejnou lásku.

Tenhle díl byl dost zajímavý. Stále dost drsný, ale tentokrát se tam objevovalo dost pocitů.

nikca3976
25.08.2021

Neskutečný závěr série ️ Nezvrhlejší série,kterou jsem kdy četla,ale zároveň jsem si ji strašně zamilovala ️ Dopadlo to jak jsem chtěla i nechtěla a hlavně ani nečekala Trochu mě vyděsilo ,že to má skoro 500 stran...bála jsem se že to bude nuda a budou to zbytečně protahovat,ale mile mě překvapili...občas mi zase připadalo, že Greer je tam zbytečně..láska mezi Ashem a Embrym byla nádherná...stále jsem ale tým Ash přišlo mi jako kdyby měli Greer jenom jako takové zpestření a plyšáčka do postele celý díl byl pojat v duchu krále Artuše,což mi nevadilo,ale "mystická" vsuvka mi v knize absolutně vůbec neseděla celou dobu jsem byla jako na trní..nervozita z toho,jak to dopadne s Karpatskem plus nervozita z toho,jak to vůbec dopadne úplně s touhle neobvyklou trojicí...na konci slzy,vztek,radost, dojetí, zklamání, potěšení a hoooodně super překvapení ️️️

happy19
21.08.2021

Silná to káva,-)
Pro ty odolné romantičky:-D
Musím vyzdvihnout propracované popisy "pocitů"
Za mě rozhodně ano!
☆ Fantazie tu nemá limity ☆

„Nejednou se stává, že s rozkoší ubližujeme právě těm, které milujeme.“

Barča 008
01.08.2021

Konec mě celkem zklamal, přestože uznávám, že mohl být i horší...

johana3160
01.06.2021

Za me jednou a stacilo. Vecne pitvani kazdeho pocitu na deset stranek na me bylo moc. Nemuzu rict, ze by pribeh nebyl muj salek kavy, mam rada romanticke, eroticke a (co si budem povidat, nic jineho to neni) porno pribehy, ale tohle bylo hrozne zdlouhave. Patlani se v minulosti na trikrat, rozebirani kazde myslenky a nakonec i nekonecne opakujici se eroticke sceny byly na me uz moc... kdybych to osekala je to fajn netradicni pojeti pribehu o Artusovi, ale provedeni pro me byl ocistec.