Americký král

Americký král https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445379/bmid_americky-kral-oYv-445379.png 4 209 45

Nový Kamelot série

< 3. díl

Říká se, že každý tragický hrdina má jeden osudový nedostatek, tajný hřích, drobný steh vetkaný do jeho budoucnosti už od samotného narození. A já nejsem výjimkou. Mé hříchy už nejsou tajemstvím. Mé nedostatky už nemůžou být osudovější. A nikdy jsem nebyl tak blízko tragédii jako teď. Jsem muž, který miluje, muž, jehož láska si žádá mnohé. Jsem král. Král, který byl tak bláhový, že své království vybudoval na troskách minulosti. Jsem manžel a milenec, voják, otec a prezident. A vše překonám. Ať žije král.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

American King , 2017

Damonka12
10.04.2021 5 z 5

Dokonalý závěr série. Já to miluji. Originální a skvělá kniha, která ale nemusí sednout každému. Mě ale sedla.

Jita160
28.02.2021 5 z 5

Teto sérii dávám plny počet.
Byla to vážně jízda jak na horské dráze.Nic ji nechybělo...kdo hledá v knížce vzrušení,lásku,zradu, ponížení a spousty sexu nejen ve dvou tak je to serie právě pro vás.
Moc jsem si to užila...mohu jenom doporučit.

2688
10.02.2021 5 z 5

Nevím kde začít celá ta série byla jedno velké Ó..
Kdo? kde? s kým? Proč? hlavně Jak, co nebo kdo z toho byl....
Místama jsem se ztrácela v textu ale stálo to za to!

Ditules
02.02.2021 3 z 5

Když by se tam pořád do nekonečna neřešila minulost, tak by to snad i bylo fajn. :) Trošku zklamání z posledního dílu série. Ale zase ten konec to malinko napravil.

Evitsa
01.02.2021 5 z 5

Tak tento díl byl ukrutně dlouhý, ale krásný a smutný!!!
U konce jsem si říkala, proč píší v komentářích, že to dopadlo dobře, když nedopadlo...?!
Ani nevím kolikrát jsem musela knihu odložit, protože se mi písmenka spojila dohromady a já měla mlhu před očima. :-)
Byla jsem ráda,že to dopadlo tak jak to dopadlo a i u Merlina. U něj jsem v to doufala.
Ale čekala jsem i nějaké propojení mezi Belvedere a Morganou :-) ,asi jsem měla velkou fantazii :-)))))
Krásná serie, jen mohu doporučit ,hlavně těm co to mají rádi pikantnejší!

Rudolf14
31.01.2021 5 z 5

Je mi líto, že je konec, opravdu mě to bavilo! Těším se na další knihy od autorky!

Laf
31.01.2021 5 z 5

Tento díl se mi ze všech líbil asi nejvíc. Sice i tady autorka využila střídání minulosti a současnosti, ale víc se věnovala současnosti, za což jsem ráda, protože už by mne moc nebavilo číst znovu stále omílanou minulost, i když z jiného úhlu. A rozhodně si hvězdičky zaslouží konec této knihy. Autorka si připravila takové zvraty, že jsem často byla na vážkách a happy end v nedohlednu. Naštěstí konec vyšel... Za přečtení tahle série rozhodně stojí :)

Tesset
30.01.2021 1 z 5

Po prvním díle, který mě víceméně zaujal, jsem z dalších dílů byla dost zklamaná. Číst padesát stran o jedné erotické scéně je jako dívat se na čtyřhodinový pornofilm - nuda, nikoho to už nebaví a každý chce, aby to co nejdřív skončilo. Celkem těch milostných scén tam bylo až moc a na místech, kde se to ani nehodilo - přišlo mi jako by to tam autorka narvala jen aby splnila normu a ukázala, co se dá ve trojce dělat. Dialogy místy taky zněly jak z laciného porna a představa, že tak někdo skutečně mluví mi přišla absurdní. Zmiňovaná mystika byla jak pěst na oko a celkem zbytečná, vše se dalo předložit i logicky. Osobně bych uvítala tento příběh bez těch dominant/submisiv kravin i artušovské legendy, ale když ji má autorka tak ráda, budiž. Co se mi nejvíc na sérii líbilo je, že řešila vztah právě tří lidí, a ne v tom klasickém smyslu, za to palec nahoru, ale pojetí bych si zvolila jiné.

rampapa
23.01.2021 5 z 5

Na tamhle díl jsem se hodně těšila a sem šťastná jak to dopadlo. Příběh se mi moc líbil. Knížku velmi doporučuji a už se těším až si přečtu další knížky od této autorky.

petulkapeta
19.01.2021 5 z 5

Ne,naše navěky začíná tady, s dvěma lidmi,které jsem miloval ve všech svých životech,s dvěma lidmi,které budu milovat i v životech,které přijdou po tomto.... Tak rekla bych že tahle věta pro mě vystihuje celou knihu i celou trilogii

Nuttelka
11.01.2021 4 z 5

Když budu hodnotit sérii jako celek, tak jsem z námětu a děje velmi nadšená. Je to úplně něco jiného, než co jsem doposud četla a určitě se k sérii jednou vrátím.
Ale když budu hodnotit tento díl samostatně, tak mi trošku toho nadšení vzal. Moc jsem se těšila na závěr, jak to všechno dopadne. Jak moc mi Greer ve druhém díle vadila, tak tady zas krásně doplňovala jejich celek a opět jsem ji vzala na milost. Embry je prostě miláček, pro něj mi nejvíce pukalo srdce a strašně moc jsem pro něj chtěla šťastný konec. Ash je velmi dominantní vůdce, pán, král, kotva jejich milostného trojúhelníku. Všichni tři prožívají hodně silné emoce, jejich láska je slovy těžko popsatelná a já jsem tím jejich vzájemným poutem unešena.
Ale... Ta mystika mi to úplně nalomila, vůbec se mi to do toho děje nehodí :-( Nějak to nemůžu překousnout.
Epilog je krásný, šťastný, milující, perverzní, zvrácený, plný emocí... Vlastně takové jsou všechny tři díly a já sérii moc doporučuji, kdo tomuto žánru holduje jako já :-)

wielka
30.12.2020 3 z 5

Cakala som na treti diel, nevedela som sa dockat. A ked konecne prisiel, nevedela som sa z neho vymotat. Neviem, ci to bolo tym predvianocnym obdobim, ale Ashov pribeh bol nekonecny. Neustale premyslal a premyslal a premyslal... jeho myslienky boli az pateticke. Cela seria bola velmi dobra, bolo to nieco ine, nove. Postavy mi boli sympaticke, dej bol zaujimavy. Ale zaroven bolo myslenie postav tak zvratene, ze seria na mna posobila vlastne nerealne. Hm, tak ako som bola na zaciatku nadsena, tak na konci to nadsenie uz nebolo.

pollyn
28.12.2020 4 z 5

Celá série stojí za to. První díl je nejslabší, ale dává čtenáři čas navyknout si na styl a téma příběhu....
Je zvláštní, ojedinělá a nekonvenční. Občas děsivá, těžko uvěřitelné, ale je tam tolik emocí! Vlastně nezáleží na tom, do jakého prostředí je příběh zasazen...
Ovšem až všechny díly naráz dají ucelený obrázek ;)

katasokolov
25.12.2020 3 z 5

Série Nový Kamelot. Co k této třídílné záležitosti říct ?. Asi to nejlépe vystihne věta, kterou autorka použila v doslovu poslední knihy - “Je to příběh o lásce, moci a všem, co znamená být člověkem.” Ano, místy je to velmi zvrhlé a rozhodně bych knihy nedoporučila puritánským čtenářům :D, ale poselství celého příběhu se mi líbilo moc ‼️ Já sama, stejně jako autorka, zbožňuju Artušovské legendy, takže tenhle nápad a provedení byly super. Jinak jsem ráda, že jsme na jedné vlně a obě máme mezi svými oblíbenci Mordreda a Morganu❤️. Co musím opravdu vyzdvihnout je to, že všechny tři díly byly velmi čtivé a já jsem si u toho opravdu odpočinula, což je po tomhle roce opravdu velké plus ‼️ No a autorka mě navnadila na znovushlédnutí filmů Merlina, Krále Artuše, Mlh Avalonu a Labyrintu s Bowiem. Bylo to zase přesunutí se k jinému žánru knih, který už jsem delší dobu nečetla, ale rozhodně to pro mě nebylo zklamáním ...

Majuš333
12.12.2020 5 z 5

Milujem a nenávidím túto sériu zároveň... Milujem ju, lebo ma dostala :) Nenávidím ju, lebo už skončila :(

Kukicka
06.12.2020

Nevim jestli je to blizicima Vanocema a ze jsem na cteni nemela tolik casu, ale nejak jsem se timto dilem nemohla prokousat. Nemohla jsem uverit, ze ma necelych 500 stran, me to pripadalo jak tisic :-D. Do prvni poloviny jsem se nemohla zacist, ale druha pulka uz odsypala lepe. Nakonec jsem prekvapena, ze vyvrcholeni melo i nejaky hlubsi smysl a pointu, jen si nejsem jista, jestli se mi vlastne cela ta mystika a konec k celemu pribehu hodi. Rozhodne ale muzu rict, ze cela serie je nezapomenutelna...

ElikaS
04.12.2020 4 z 5

(SPOILER) Od třetího dílu jsem měla velmi vysoká očekávání a hrozně jsem se těšila na to, jaký bude závěr celé série. A ač nerada tak musím říct, že jsem byla trošičku zklamaná. Tentokrát mi stránky nemizeli pod rukami a měla jsem problém se do knížky začíst. I Ash je jistě zajímavá postava a oceňuji, že vždy vše řešil na přímo a nic neskrýval, ale mě jeho podání úplně nevtáhlo. Kapitoly z minulosti mě trochu otravovali a připadlo mi, že mě odtahují od toho podstatného.

A pak tu bylo závěr, nedá mi to a musím se k němu vyjádřit. Chápu, že kniha celou dobu odkazovala na legendu o králi Artušovi a přišlo mi to jako dobrý nápad. Ale konečné propojení reality s „mystikou“ mi nesedělo. Přišlo mi to zbytečné a sebralo to jakoukoli uvěřitelnost příběhu. Jasně, tady můžete namítnout, že takovýhle příběh si normálně stejně neodehrál, ale to by se dalo říct o polovině romantických knížek. A závěrečné oživení Ashe tomu dodalo korunu.

I přestože se mi série jako celek líbila, z posledního dílu jsem trochu zklamaná.

mac.martina
02.12.2020 5 z 5

Na tuhle knížku jsem se moc tešila, abych se dozvěděla jaké bude pokračování předchozích dílů.
Když jsem se do téhle knížky pustila nemohla jsem se od ní odtrhnout a musela se k ní pořád vracet jak jsem pořád chtěla vědět jak bude děj dál pokračovat ...
Musím říct, že to jak to dopadlo jsem vůbec nečekala a dostalo mě to...
Knížku moc doporučuju a myslím že se k téhle sérii časem zase vrátím :-)

LenRan
02.12.2020 5 z 5

Už nikdy se nebudu dívat na legendu o králi Artušovi stejně a za toto si mě asi vezme za pár dní čert:
Tato verze se mi líbila o hodně víc:)
Poslední část této trilogie napravila všechny nedostatky předchozích dílů, dokonce i jediná kapitola o Abilane mě úplně uchvátila. Je to celý úplně mimo a já si tu mimózu fakt užila.

Myška43
01.12.2020 5 z 5

Když jsem začala číst první díl, vůbec mě nenapadlo, kam se příběh bude ubírat. Podle anotace jsem čekala něco úplně jiného. O to víc jsem byla překvapená, když jsem se vyloženě zažrala do knihy a nepustila ji, dokud nebyl konec. To, že má asi autorka v oblibě legendu o králi Artušovi jsem tušila, ale nevěnovala tomu moc pozornost.Druhou knihu jsem tež slupla jak malinu a netrpělivě očekávala poslední o Ashovi. V této knize mě autorka dostala jednak strukturou příběhu a také tím, jak mě dokonale mátla, jak bude příběh pokračovat. Takže na konci druhé části jsem bulela jak želva a říkala si, že to není možné, protože je to pohádka a ty přece mají šťastný konec, nebo ne? A ano nakonec jsem nebyla zklamaná, hřeje mě u srdce dobrý pocit, jak to vše dopadlo.
Doslov na mě udělal obrovský dojem a celý příběh do sebe začal zapadat jako skládačka. Již není pochyb, že paní spisovatelka má krále Artuše v oblibě. Když si budu pouštět Mlhy z Avalonu, vždy si vzpomenu na tuto velmi povedenou sérii. Nemyslím si, že příběh a autorka, jak sama o sobě tvrdí, jsou perverzní. Ano křesťané by byli pohoršení a i mnoho nevěřících, ale asi bychom se divili, kolik trojic takto žije a je to pro ně naprosto přirozené.
Takže na závěr děkuji autorce za čtenářský zážitek a doufám, že si od ní budeme moci přečíst další knihy.

bisexualita

Sierra Simone