Americká královna

Americká královna https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427703/bmid_americka-kralovna-phf-427703.jpg 4 343 78

Nový Kamelot série

Začalo to polibkem ukradeným pod anglickou oblohou a skončilo cestou k oltáři. Začalo to tím, že americký prezident vyslal nejlepšího přítele, aby mě pro něj získal, a skončilo to mým srdcem rozeklaným vedví. Začalo to pohřbenými tajnostmi a nebezpečnými touhami… a skončilo u nás tří. Spojila nás láska plná nenávisti, láska ostřejší než břitva. Jmenuji se Greer Gallowayová a sloužím k potěše prezidenta Spojených států. Tohle je příběh americké královny.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

American Queen , 2016

Landora
23.07.2020 1 z 5

Nedočetla jsem. Hvězda za námět, ale zpracování zoufalé. Nechce se mi věřit, že se sebou někdo nechá takhle manipulovat.

Myška43
21.07.2020 5 z 5

Občas je trápení ta lepší možnost. Občas je zakázané ovoce příliš sladké, než aby se do něj člověk nezakousl. Malý princ Embry, malá princezna Greer společníci krále Ashe, všichni tři se milují. No musím napsat, že mě autorka velmi mile překvapila, příběh mě uchvátil, je to originální, ještě jsem nic podobného nečetla. Takže kdo nemá morální zábrany v lásce a sexu a chce se pobavit u pohádky pro velké holky, jen do toho. Jinak ruce pryč od této knihy, protože " Bůh" by to určitě neschválil!!!! Těším se na další díl.

AliceTief
09.07.2020 4 z 5

Možná jsem čekala trošku jiný trojúhelník, ale příběh jako takový mě bavil a byl docela tajímavý, podobný jsem asi ještě nečetla a ten závěr mě fakt naštval????....hlavní hrdinka lechce naivní, ale četla jsem o horších

Povzneseny
08.07.2020 4 z 5

Kniha dost jiná. Což není špatně. Jen mě místy štvalo jak je hl. hrdinka poslušná jak psík :D. Konec vážně k vzteku.

Pedruska01
06.07.2020 2 z 5

(SPOILER) To byla teda síla! A ne, nemyslím to v tom dobrém slova smyslu. Ach jo. Cítím se hrozně, okradeně, zklamaně, znechuceně. Alespoň anotace ve mě evokovala dokonale něco jiného. Romantiku, trojúhelník a takový ty věci, který mám ráda. Jenže tohle bylo naprosto a nepředstavitelně něco jiného. V mnoha ohledech souhlasím s komentářem Kubikuli.
Hlavní hrdinka Greer mi ze začátku přišla naprosto v pohodě, taková ta nevinná lehce naivní holčička, kterou čeká záviděníhodný romantický osud. Jenže potom, jak když ji přecvaklo. Ta postava byla tak neskutečně pitomá, dutá a labilní. Hrozně mě štvala a vytáčela. Nedokázala se držet své vlastní myšlenky. V jedné větě si byla schopná protiřečit. Nebudilo to ve mě důvěru, byla mi proti srsti a naprosto jsem jí nepobírala. Má svůj život, cíle, kariéru, plány a stačí lusknout prsty a nic kromě sexu s úchylem a ponižování se před ním jí nezajímá. Totální error v mozkovně. Ta holka s blbým jménem mě nabádala na myšlenky, aby se ze mě stal barbar a knižní neznaboh, a to kdybych jí mohla ublížit, tak klidně tu knihu spálím anebo rozcupuju na kousíčky stránku po stránce. Vážně, ta holka byla hrozná. Nesnesitelně tupá a neskonale mě rozčilovalo, jak se nechala tak jednoduše ponižovat, i vzhledem k tomu, že byla téměř nepolíbená, i když sama sobě přizná, že to pro ni ukrutné ponížení je - tak ty vado!
Druhá postava, pan prezident, dominantní úchylák anebo jen Ash - jakkoliv budete chtít. Pro mě měl hodně jmen a rozhodně jsem mu nepřišla na chuť. Nedokázala jsem si k němu vybudovat vztah, žádný emoce a city, maximálně odpor, nechutenství a nepochopitelnost. Nejsem sakra žádnej puritán, ale tohle bylo zatraceně přes čáru. Totálně. Mimo. Jeho příšerná a přehnaná dominance je pro mě nestravitelná věc. Ať už si to hraje na prezidenta Spojených států nebo ne, neměl by mít naprosto vše jako samozřejmost. Není bůh, sakra a měl by si to přestat myslet. Některý jeho činy mi přišly neskutečný, nepromyšlený a unáhlený. Kdyby ho teď někdo sejmul, určitě bych netruchlila ani omylem. Prostě ne! a nikdy! chlap.
Další a poslední postava do zvráceného trojúhelníku, protože nazvat ho milostným, tak ten přívlastek urazím, je Embry. Snad jediná postava, i když na sobě má taky hromadu hnoje, které se mi dvakrát nelíbí, tak alespoň mohu říct, že jsem si ho trošku oblíbila. Nejspíš jsem k němu cítila hromadu lítosti, protože byl po většinu času jako páté kolo u vozu, jen podrž-taška, kterého využívali. A stejnak tomu tak i bude do budoucna, to se vsadím. Bude to taková smutná postavička do rozjeté partie, do kterého ho milostivě pozvou. Blbeček Ash ho nechá jen sesbírat drobky a ten trouba Embry je s největší vděčností sezobe přímo ze špinavý podlahy s dalším všemožným bordelem.
Ten příběh je dějově naprosto jednoduchá věc, kterou by vymyslelo i dítě - protože se tam absolutně nic neděje a ruku na srdce, tady prostě nic hlubšího nehledejte - pár vět o strastech z války a politice to nezachrání. Tady v téhle knize jde především jen - každý s každým, bez ohledu na pohlaví nebo vztahové či rodinné vazby a především o sex. Bizarní, zvrácený, nechutný, šílený - totálně přitažený za vlasy, div, že se nejedná už jen o skalp. Koho to zajímá, zda v páru nebo v trojce? Zkousla bych jinou variantu vztahu - jo, prostě zlatá klasika, a to dva kluci pomrkávají po jedný holce a vážně ve slušnější verzi, ale to, že se milují všichni dohromady a navzájem, kluci, holky, a nemůžou bez sebe být - to je moc. Tohle prostě nedám. Nejde to.
Jako chápu, že se autorka chtěla lišit a být originální, což si cením a vlastně jí i tleskám, protože v dnešní době napsat něco, co tu ještě nebylo je zatraceně těžké, ale tohle? Psané porno. Hrozně mě to vůči té knižní formě mrzí. Napsat to lechtivě? Jo. Napsat to tak, aby se možná tváře červenaly? Jo. Ale napsat to tak, že se obrací žaludek? Ne, díky. K čemu je přepsání toho nejdivnějšího a zvrácenýho porna bez příběhu a nějaký špetky romantiky? Odpovídat snad nemusím.
Jdu těžce proti proudu, protože dle ohlasů se to každému líbí, neberu jim to, akceptuju každého názor i styl, ale na mě tohle teda není. Jsem zklamaná a znechucená, jak jsem psala na začátku a hrozně mě to mrzí. Je to vážně škoda, protože to místy mělo vážně obrovský potenciál, ale ten odumřel v počtu vzrušení a orgasmů. Dost váhám nad pokračováním, možná jen ze zvědavosti a časem, až se vzpamatuju, protože, co si budeme povídat, autorka to nahrála přesně tak, aby mohla mít půdu pro další díl.
S hodnocením jsem dost váhala, přeci jenom, tahle kniha mě potrápila, a to nejen obsahově, ale i časově, i když se to celkem dobře četlo, ale mě se k tomu prostě nechtělo vracet, což se mi prostě běžně nestává. Dvě hvězdy maximálně, protože nedokážu být zlá a dát ještě míň. A co se týče doporučení? Tohle by měl každý zvážit, dle svého mentálního zdraví, zda takové čtení dá. Za mě tenhle bizár prostě ne. :(

rampapa
05.07.2020 5 z 5

Moc se mi knížka líbila. Nic podobného sem zatím nečetla a byla jsem překvapená. Už se těším až si přečtu další. Knížku velmi doporučuji.

aneta147
02.07.2020 4 z 5

Kniha byla rozhodne nevšední, ale moc dobrá.
Konec byl k vzteku, když u sebe nemáte 2 díl.

Tesset
29.06.2020 4 z 5

Dost mě překvapilo, že většinu tady překvapilo :D že se nejedná o klasický milostný trojúhelník. Mi bylo jasné už z anotace, o co půjde, akorát jsem nečekala, že to přijde až na konci. Četlo se to fakt dobře, akorát tomu chyběl smysluplnější děj, ale jak naznačuje konec, druhý díl by v tomto mohl být lepší. Taky občas ty jejich výlevy byly až moc, ale dalo se to zkousnout. Erotické scény taky hodně fajn, ale nemusely být rozepsány jedna na 30 stran a taky bych se obešla bez těch dominant/submisiv věcí, pak by mi to přišlo daleko atraktivnější. Nicméně i tak se těším na další díly.

martiiinkajjj
22.06.2020 5 z 5

Prvních pár Kapitol to byla strašná nuda, ale potom se to rozjelo a upřímně stejně nejlepší byly erotické scény :-D noooo co, musím to přiznat. Stálo to za to... takové porno pro ženy:-D nečekejte žádný hluboký děj....

LilianaFalcon
20.06.2020 4 z 5

Tak i pro mě to bylo nečekané :D Také jsme si myslela, že dostanu klasickou romantickou pohádku a ono ejhle...
I když mě to asi nešokovalo tak, jak by mělo. Po Him (On) od Elle Kennedy už mě asi v erotických romancích nedokáže nic překvapit :D
Každopádně to bylo čtivé a opravdu rychle to ubíhalo.
V rámci erotických romancí je to naprůměrné, ale 5 hvězdiček s čistým svědomím prostě dát nemůžu.
A ta obálka je zkrátka dokonalá!

Kubikuli
20.06.2020 2 z 5

No tak to byl teda nářez....
Po komentářích tady jsem byla připravena na něco trošku "jiného" .. ale i tak zklamání. První třetina knížky taková trošku nudná, sentimentální romantika ... Tichá, plachá, stydlivá, do dvaceti panna... Vidí se s ním 2x za deset let, ale ví, že je jí prostě souzený .. Po třetině přijde obrat a z romantiky je tvrdá porno "pohádka" ... Sádlo máslo alá 50 odstínů šedi (párkrát jsem se musela podívat, jestli náhodou nečtu Greye), bisex, žhavá trojka... Autorka musela být nejspíš hodně zhulená, když to psala, protože toto už není erotický román, ale porno na papíře. Snaha odlišit se, se cení.. ale kdyby trochu ubrala všech těch penisů a klitorisů, tak to mohl být docela zajímavý příběh a snad bych se i těšila na pokračování... Ale takhle jen spíš lituji času, co jsem u knížky strávila.

Damienronnie
20.06.2020 5 z 5

Wau parádna porno rozprávka :) , teším sa na ďalšie knihy

Pajina324
17.06.2020 5 z 5

Noo, tohle bylo opravdu nečekané :) Abych řekla pravdu, myslím, že se mi někdy studem červenaly i vlasy :D Doporučuji, ale nečekejte pohádku, kterou by to mělo na první pohled zavánět!

maafa
15.06.2020 4 z 5

Tedy, stejně jak už někdo píše v komentáři, tohle bylo překvapení. Čekala jsem americkou pohádku pro holky, a to byla, ale rozhodně pro dospělé holky:). Kniha patří rozhodně do štítku erotika a ještě do dalších specifických. Nečekala jsem nic takového, ale musím uznat, že se to četlo svižně, mělo to spád a překvapení, i když je to celé přitažené za vlasy a nereálné. No a ? V pohádkách se může vše:). A konec, ten vyžaduje přečtení dalšího dílu, který si asi zase koupím:).

ElikaS
12.06.2020 5 z 5

Teda... V rámci tohoto žánru je hodně těžké překvapit, vlastně si ani nevzpomínám, že by mě nějaká erotická knížka opravdu překvapila a že jsem jich přečetla dost. Ale Americké královné se to povedlo! Podle anotace jsem si představovala klasickou romantiku s milostným trojúhelníkem, ale rozhodně ne to, co jsem dostala. Jsem z knížky nadšená, za prvé díky tomu překvapení a naprosto neočekávanému příběhu, za druhé pro její skvělou čtivost - od knížky jsem se nedokázala odtrhnout a za třetí pro originalitu, protože tahle knížka je bez diskuzí originální. No a potom konci se moc těším na pokračování, už aby to bylo :-)

Kukicka
12.06.2020

To bylo dost necekane :-D. U nekterych knih je v anotaci napsano sokujici, strhujici, eroticke a Vy si to prectete a reknete si, ze proc to tam je, ale tahle kniha by si tedy mensi varovani zaslouzila :-D. Z anotace jsem si predstavovala romantiku s milostnym trojuhelnikem a stastnym koncem s vyvolenym a ono bum :-D. Musim se priznat, ze nekde za pulkou byla scena, kdy jsem si rikala, jestli bych to vubec jako pocestna matka a manzelka mela cist a kam se hrabe 50 odstinu... :-D. Autorce ale musim nechat, ze to bylo neuveritelne ctive

LadyElisa
11.06.2020 5 z 5

Přelouskáno za den, dávám 10 hvězdiček z 5. Chci hned další díl! Kniha je velice smyslná, napětí mezi hlavními hrdiny je přímo elektrizující. Ash nebo Embry? Přece oba dva. Konec je napínavě otevřený.

Elena424
10.06.2020 3 z 5

Priznám sa ze som od knihy čakala trochu iný príbeh a iný koniec...anotácia knihy zavádzala o deji príbehu...

sex láska vláda touha BDSM bisexualita

Sierra Simone
americká