Zuzunda Zuzunda komentáře u knih

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Tak tenká knížka a tak silná ... Závěr jsem četla se slzami v očích.

30.08.2023 5 z 5

Temné vábení Temné vábení Loreth Anne White

Tahle knížka je SKVĚLÁ! Od první stránky ji budete hltat, nedá se u ní usnout i se těžko odkládá. Takže když se do ní pustíte, počítejte s tím, že do práce budete chodit s kruhy pod očima :D

24.06.2022 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Na knížku jsem se těšila. Mám ráda film a tady jsem se asi poprvé setkala s tím, že film je lepší než knížka. Kdyby mi nepasovala do letošní výzvy, možná bych ji ani nedočetla. Cca první půlka knížky je fajn, pak se to docela vleče.

12.08.2020 2 z 5

No, vzdala jsem to. Mám asi trochu jiný názor na humor, tohle bylo takové suché a nereálné.

09.03.2023

Bílá Voda Bílá Voda Kateřina Tučková

Knížka nabitá informacemi a přitom tak čtivá! Po každé kapitole zůstávaly otázky a touha číst dál, takže stránky mizeli rychle. Určitě doporučuji.

22.05.2022 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Zatím nejlepší díl ze série! Ale nedoporučuji číst ho za tmy na dvorku ... Musela jsem pak "utéct" dočíst knížku domů :D

05.05.2023 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Tak to byla jízda ! Přečteno za jedno odpoledne, nešlo jinak. Velmi čtivá duchařinka. Po dalších knížkách určitě sáhnu. Ale asi radši zůstanu u čtení přes den :D

27.02.2023 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Pokud zrovna máte málo času, tak tuto knihu číst nezačínejte. Nedá se od ní odtrhnout!

27.09.2021 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Nádherná romantická oddechovka :) Jak už tu někdo zmínil též jsem ji hltala podobně jako pýchu a předsudek. I přes vyšší počet stránek se čte velmi rychle - rozhodně doporučuji :)

21.12.2020 5 z 5

Děti nade vše Děti nade vše Delphine de Vigan

Velmi silná knížka, nějakou dobu ve mě bude rezonovat a určitě ji doporučuji.

15.02.2024 5 z 5

Skříň plná Diora Skříň plná Diora Natasha Lester

Úžasné čtení. Autorka mě tak zaujala, že o některých historických událostech a místech zmíněných v knize jsem si dohledávala více informací. A to se mi fakt stává málokdy. Rozhodně knížku doporučuji i další knihy od autorky.

10.01.2024 5 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Jsou to takové příjemné duchařinky pro ty, co se nechtějí příliš bát. Takže za mě super. Stejně jako první díl přečteno na jeden tah, nešlo jinak :)

21.03.2023 4 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Vytřeštěné oči, hltání stránek a čtení až do rána.. I tohle můžete čekat, ikdyž prvních cca 50stranek je náročných, ale nezbytných :)

04.11.2020 4 z 5

Případ doktora Karpety Případ doktora Karpety Jaroslav Boček

úžasný příběh, doporučuji :)

14.05.2019 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Tak to byla síla! Nemám slov, hltala jsem každou kapitolu. Prostě doporučuji, doporučuji, doporučuji !!

03.05.2024

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Na mě to je moc popisné, vleče se to a mám problém se začíst. Několikrát jsem se přistihla, že mi myšlenky od čtení utekli někam jinam. A po té co jsem zde v komentářích zjistila, že to tak mělo více čtenářů i po dočtení celé knížky, jsem se přestala trápit a knížku odložila.

25.05.2023 2 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Je vtipné, když se nám v knížce objeví klišé a hlavní hrdina sám přemýšlí o tom, jaké je to klišé :D :D Jinak autorka ani tentokrát nezklamala. Příběh sice plynul trochu pomaleji, ale třeba k tomu přispěl právě klid Japonska :) Prostě příjmné odpočinkové čtení.

25.04.2024 4 z 5

Polednice Polednice Jiří Březina

Taková nenáročná jednohubka. Nic z čeho by se dostavil wow efekt, ale čtení bylo příjemné.

31.08.2023 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Dvě hvězdy za to, že se to hezky četlo, ale asi kdybych tuto knihu minula, vadit mě to nebude. Mám radši ucelené příběhy a tohle mě moc neuspokojilo... Zůstalo moc otázek :)

03.04.2023 2 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Zhruba první třetinu knihy jsem se do čtení nutila, ale pak dej nabral spád a s tím se vrátila i neschopnost knihu odložit, stejně jako u předchozích dílů :)

12.10.2022 4 z 5