Zuzulinka Zuzulinka komentáře u knih

Hledání dokonalé lásky Hledání dokonalé lásky Jennifer Probst

Kniha je obsahově stejná jako předchozí díly. Je čtivá a zamilovaná. Drsné zážitky a osobní zkušenosti hlavní hrdinky ..
Líbila se mi!

25.03.2021 5 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Kniha splnila mé očekávání. Zajímavé prostředí seznamovací agentury. Jinak děj byl jednoduchý a předvídatelný. Palec nahoru!

25.03.2021 5 z 5

Ratajský les Ratajský les Aleš Palán

Velice čtivá a dějově zajímavá kniha!
Moc se mi líbila. Četla jsem s nadšením. Doporučuji všem!
Autor odvedl skvělou práci!!!

24.03.2021 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Prostě jedním slovem PECKA!!???????????? Nádherná kniha!! Doporučuji všem.

14.03.2021 5 z 5

Modrá Modrá Lucy Clarke

Mně se kniha moc líbila! Děj byl napínavý a nepředvídatelný. Poutavě napsáno. Líbilo se mi rozdělení časové osy na před, potom a nakonec! Přehledné a jasné. Dozvěděla jsem se i mnoho věcí o jachtaření a plavení na moři. Za mě četbu doporučuji!

12.03.2021 5 z 5

Barák Barák Alžběta Bublanová

Pohled na svět starší ženy.. zajímavý. Nenadchne, neurazí, ale přinutí k zamyšlení nad stylem života..

Korálky z klokočí Korálky z klokočí Naďa Horáková

Za mne moc hezky a poutavě napsaná kniha. Krásný příběh plný lásky, běžného života ale i historie. Paráda!

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Parádní a úsměvná kniha z reálného života! Tolik jsem se při čtení knihy dlouho nenasmála. Fakt bomba kniha!!

07.03.2021 5 z 5

Žena tří mužů Žena tří mužů Anna Beatrix Bártová (p)

Nádherná a poutavá kniha. Hlavní hrdinka je krásná postava. Četla jsem jedním dechem a nemohla se od děje odtrhnout. Vřele doporučuji!

Bez duše Bez duše Martin Stručovský

Pecka! Bomba! Super kniha! Jako všechny od pana Stručovského. Chňapněte po ní a ani neváhejte!!

Nikam Nikam Dalibor Vácha

Bomba! Kniha mne zaujala. Je dějově i příběhově trochu odlišná, o to víc mne ale dostala!!

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

Docela těžké téma. Napsáno poutavě a čtivě. Trochu jsem se ztrácela v ději. Náročné ale i poučné čtení.

07.03.2021 4 z 5

Bokovka Bokovka Barbora Vajsejtlová

Moc pěkná kniha. Zaujal mne děj. Poutavě a čtivě napsáno!

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Perfektní! Moc se mi líbila! Viděla jsem i filmové zpracování, ale to se od k ihy maličko liší. Není nad to, že k iha je kniha!!

Všude manžel o dvou kůrkách Všude manžel o dvou kůrkách Alena Jakoubková

Dlouho jsem se tak nenasmála jako u této báječné knihy!! Pravdivé přísloví. Krásně napsáno!!

Nevěřím Ti Nevěřím Ti Dana Hlavatá

Odpočinkové téma. Kniha je čtivě napsaná. Moc hezká! Líbila se mi!

07.03.2021 4 z 5

Černá a purpurová Černá a purpurová Wojciech Dutka

Tato kniha mne dostala ve všech směrech!! Hodně dlouho jsem o ní přemýšlela. Silný a lidský příběh generace lidí kolem 2. světové války. Palec nahoru!!

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Taková letní a zamilovaná oddychovka.. děj jasný dlouho předem. Ale zase čtivé a krásný obal knihy mluví za vše.

07.03.2021 3 z 5

Člověk Gabriel Člověk Gabriel Kateřina Dubská

Tato kniha se mi moc líbila. Poutavé vyprávění a zajímavý, a poučný děj. Vřele doporučuji.

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Přenádherná a hlavně “silná” kniha. Osudy několika generací. Smutné a nelehké žití a přesto nic nebylo dopředu vzdáno!! Doporučuji. Nádherná práce!!