Všude manžel o dvou kůrkách

Všude manžel o dvou kůrkách https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/231362/bmid_vsude-manzel-o-dvou-kurkach-231362.jpg 3 77 31

No co, snad se zase tolik nestalo... brání se Michal výčitkám své ženy Isabely. Má na mysli to, že nakazit manželku nemocí, o které se ve slušné společnosti nemluví, není přece důvod k rozvodu. Isabelu jeho postoj samozřejmě rozzuří a rozhodne se, že se pomstí. Chce dát manželovi ochutnat jeho vlastní medicínu – a začne si domů vodit jednoho milence za druhým. Její metoda je úspěšná. A navíc docela zábavná. Isabela zjišťuje, že „sbalit“ chlapa je maličkost, když od něj neočekáváte a nechcete nic jiného než trochu sexu.... celý text

knihovniceS
04.08.2023 4 z 5

Všude manžel o dvou kůrkách
Další jednohubka, která se četla sama. Příběh o tom, co z jedné zhrzené manželky udělá manželova nevěra. Víc neprozradím, přečtěte si sami ... Dávám 4 hvězdy a doporučuji.

laura
08.11.2021 1 z 5

Přemrštěné, nereálné, těžko uvěřitelné. Po patnácti letech fungujícího vztahu - tohle? Chápu, že jí ublížil - a že se pak nezachoval dobře. Ale ona se chovala stejně. Vlastně si pak neměli co vyčítat.

Jako četlo se to dobře... Ale to je asi tak všechno :(

Aknel26
16.10.2021 odpad!

Myslím, že vím, podle jakého receptu napsala Alena Jakoubková tuto knížku: Vezmi to nejhorší ze všech svých knih, přidej pár absurdit, asi dvacetkrát napiš ach jo, desetkrát, že jsi potvora, vymysli vtipný název - a novinka je na světě.
Isabela se cítí ponížena tím, že její muž ji na jakési pánské akci podvedl a z tohoto úletu si odnesl pohlavní nemoc, jíž nakazil i svou ženu. A po sérii krátkodobých vztahů (kteroužto rozjela patrně ještě s nedoléčenou kapavkou) pozvedla manželovo počínání na vyšší level - začala si se ženatým mužem, který měl dvě malé děti. Ale jeho manželka je přece ošklivá, tak se to může, ne? A výčitky svědomí? Kdepak, pouze obavy, aby nedal přednost rodině!
No ale můžu si za to sama - měla jsem přestat číst v momentu, kdy hlavní hrdinka zavzpomínala, jak ji a jejího bratra otec trestal tím, že si chodil pšouknout do dětského pokoje.

Zuzulinka
07.03.2021 5 z 5

Dlouho jsem se tak nenasmála jako u této báječné knihy!! Pravdivé přísloví. Krásně napsáno!!

Luciee322
08.01.2021

Oddechovka, neurazí ani nenadchne.

Vatter83
03.03.2019 1 z 5

Oddechovka, některé pasáže vtipné, jiné zdlouhavé či zbytečné. Doslova mě otravovaly závorky s naprosto zbytečnými informacemi, a že jich v celé knize je požehnaně. Úplně jsem se neztotožnila s jazykem autorky. Jinou knihu od ni už asi ne...

JancaMia
24.02.2019 4 z 5

Potěší, pobaví

Dany58
12.12.2018 1 z 5

Knihu jsem přečetla, ale nevím co si mám myslet. Začátek celkem dobrý, ale pak to bylo docela nezáživné. Manžel jí zahnul. No stává se. Ale její reakce byla hodně přehnaná. A závěr... těžko uvěřitelná selanka. Další knížky asi ne.

Radka1911
06.09.2018 5 z 5

Oddechovka, příběh dost neuvěřitelný, ale kniha mne pobavila.

Haha299
23.07.2018 2 z 5

Hodně nenáročná oddychovka na pár hodin. A řekla bych, že jedna z těch slabších od paní Jakoubkové.

megan35
01.02.2018 3 z 5

No dalo se to,ale je to opravdu oddychovka,bez nějakého hlubšího přemýšlení,ale stejně autorka udělala z hlavní hrdinky štětku a to mě trochu vadilo,nevěrný manžílek se dá potrestat vynalézavěji.

EvikU.
08.04.2017 2 z 5

Nějak se nemůžu s touto autorkou stotožnit. Moc se mi to nelíbilo. Asi má pivku na manžele, což plyne ze všech názvů knih. Mě ale její knihy nic moc nepřináší.

helča5
17.07.2016 3 z 5

oko za oko,zub za zub,ne vždy uspokojivé řešení

telileov
02.05.2016 2 z 5

Musím uznat, že jsem byla maličko zklamaná. Jako kdyby celá zápletka knihy vyprchala už za první polovinou a pak se příběh hrnul dál, ale ztratil svou pointu a odchýlil se od jádra, kterým měl být.

Janičta
06.10.2015 2 z 5

Bylo to takové... ani nevím jaké vlastně...
Začátek byl slibný (co se z toho asi vyklube?), prostředek celkem o ničem (a kdo to bude teď?) a konec mě docela pobavil (no konečně :-)).
Chtěla bych údernější a koncentrovanější děj...

1casper
06.08.2015 4 z 5

Oddychovka, přečtená na jeden zátah.

aknelka
24.05.2015 3 z 5

Čtení na odreagování, na dovolenou. Tímhle stylem se seznamovat mi nepřijde reálné ale je to kniha. Hlavně, že našla toho pravého.

JaKlima
05.05.2015 3 z 5

Celkově kladně hodnotím, jen závěr byl jak z pera Rosamundy Pilchner.

cleopatra11
29.03.2015 4 z 5

Dnes dočteno..dobrá oddychovka, líbily se mě popsané vnitřní pocity, které si ženská skrytě myslí, když jde o chlapa..)))

zdenka2436
12.03.2015

Pohodové čtení na vypnutí. Pokud nepřemýšlíte nad hloubkou, jen se chcete odreagovat, tak tahle kniha je ideální. Některé činy jsou přehnané, ale každý z nás by řešil situace po svém, tak i autorka, nemá cenu kritizovat. Hodně jsem se zasmála. Za sebe doporučuji :-) a děkuji autorce!