Zuzulinka Zuzulinka komentáře u knih

Promlčení Promlčení Jiří Březina

Perfektní kniha!! Byla jsem nadšená. Do poslední chvíle jsem pořád neuměla uhodnout, kdo je vlastně vrah. Těším se na další dva díly. Vřele doporučuji.

07.07.2021 5 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Kniha se mi moc líbila. Líbil se mi prostý příběh a přesto realisticky a lidsky napsaný. Četla jsem jedním dechem. Kniha mne v dobrém slova smyslu dostala! Doporučuji!!

01.07.2021 5 z 5

Medová smrt Medová smrt Hanni Münzer

Kniha se mi moc líbila! Byla napínavá, příběh nepředvídatelný a poutavý. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Doporučuji přečíst.

26.06.2021 5 z 5

Polednice Polednice Jiří Březina

Kniha se mi moc líbila. Zajímavě a poutavě napsáno. Přečetla jsem za dvě odpoledne jedním dechem.

17.06.2021 5 z 5

Znamení hada Znamení hada Hana Marie Körnerová (p)

Nádherná kniha.. Nemohla jsem se odtrhnout. Příběh moc krásně a poutavě napsán. Doporučuji přečíst.

16.06.2021 5 z 5

Znamení Jednorožce Znamení Jednorožce Hana Marie Körnerová (p)

Moc krásná kniha! Nemohla jsem se odtrhnout. Naštěstí kapitoly nebyly moc dlouhé, což mi vyhovuje. Zajímavý nápad!! Těším se na další díl!

13.06.2021 5 z 5

Manželka 22 Manželka 22 Melanie Gideon

Nebavil mne způsob, jakým byla kniha napsána.. Rovněž mne trochu zklamal konec příběhu. Jinak fajn nápad.

11.06.2021 2 z 5

Pouta z pavučin Pouta z pavučin Markéta Harasimová

Mně se knížka líbila. Docela zajímavě propletené osudy všech postav. Zajímavý námět. Fajn a pohodová povaha Julie. Doporučuji přečíst.

05.06.2021 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Čtivě napsaná kniha, která mne potěšila. Jako od Patrika Hartla pokaždé!

26.05.2021 5 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Nádherná kniha. Četla jsem ji jedním dechem. Silný příběh, který mne zaujal! Vřele doporučuji přečíst!

26.05.2021 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Nádherná, čtivě psaná a zároveň plná smutku a bolesti. Přesto se mi kniha moc a moc líbila!! Jedná se o silný příběh. Knihu vřele doporučuji!

20.05.2021 5 z 5

Poslední let Poslední let Julie Clark

Kniha mne dle recenzí lákala, ovšem mne nenadchla. Záměna dvou žen zajímavá, napínavá, ale konec mne nenadchnul. Hodnotím jako lepší průměr.

20.05.2021 3 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Kniha mne moc nenadchla.. Psáno z pohledu muže. Na mne docela negativní. Hlavní hrdina hodnotí svůj život.. vše zkazil, nic se mu nepovedlo. Něco jsem se dozvěděla o pocitech mužů, psáno čtivě, ale obsah knihy pro mne nezáživný.

12.05.2021 2 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Kniha se mi líbila. Ale nemohu říct, že bych z ní byla nadšená tak mnoho jako jiné čtenářky. Za mne zbytečně velká “kniha”, která se špatně držela při čtení. Obsahově lepší průměr. Možná jsem podle čtených recenzí čekala více..

06.05.2021 3 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Na mne kniha zpočátku působila depresivně, že jsem myslela, že knihu odložím a přestanu ji číst. ..ale zajímalo mne, jak vše dopadne s hlavními hrdiny knihy. Napsáno skvěle, čtivě a lidsky tak, jak to paní spisovatelka Alena Mornštajnová umí!!! Skvělé čtení!! Doporučuji vřele!!!

22.04.2021 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Kniha se mi moc líbila, byla napsána čtivě a poutavě. Hlavní hrdinka na sobě hodně zapracovala. V knížce je mnoho úsměvných a legračních momentů, ale také jsem si asi dvakrát poplakala. Kniha se mi moc líbila; doporučuji vřele přečíst.????????

12.04.2021 5 z 5

Simonino tajemství Simonino tajemství Jana Benková

Kniha začínala zajímavě, ale úplně extra nenadchla. Měla jsem sto chutí vzdát, ale čekala jsem, co se z toho vyvine. Moc mne nepřekvapila.

10.04.2021 5 z 5

Pralinky s chilli Pralinky s chilli Jana Benková

Kniha je dle mého napsaná pro ty ženy, které nemají dost vlastního rozumu a sebevědomí. Za mne průměr.

02.04.2021 3 z 5

Hledání dokonalé lásky Hledání dokonalé lásky Jennifer Probst

Kniha je obsahově stejná jako předchozí díly. Je čtivá a zamilovaná. Drsné zážitky a osobní zkušenosti hlavní hrdinky ..
Líbila se mi!

25.03.2021 5 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Kniha splnila mé očekávání. Zajímavé prostředí seznamovací agentury. Jinak děj byl jednoduchý a předvídatelný. Palec nahoru!

25.03.2021 5 z 5