Zuzulinka Zuzulinka komentáře u knih

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Pecka! Kniha se mi
Moc líbila. Vůbec jsem se nemohla od knihy odtrhnout a hltala další stránky..

05.11.2021 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha se mi velice líbila! Doporučuji! Jednoznačně!

04.11.2021 5 z 5

Zapomeň na minulost Zapomeň na minulost Magda Váňová

Překrásná kniha. Líbila se mi realita života hlavního hrdiny. Jednou jsi nahoře a pak hned dole..

31.10.2021 5 z 5

Útočiště Útočiště Jérôme Loubry

Pecka! Doporučuji! Moc se mi kniha líbila!

29.10.2021 5 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Fantastická kniha! Přečteno na jeden zátah! Láska..

28.10.2021 5 z 5

Na viděnou příští léto Na viděnou příští léto Elin Hilderbrand

Krásný příběh! Nádherná kniha plná životních etud! Vřele doporučuji. Přečetla jsem přes víkend, prostě jedním dechem.

24.10.2021 5 z 5

Zimní zámek Zimní zámek Alexander Stainforth (p)

Překrásná kniha. Úžasný děj. Čtivý příběh. Četla jsem jedním dechem. Vřele doporučuji.

18.10.2021 5 z 5

Udělám ti ze života peklo Udělám ti ze života peklo Ellen Berg

Pecka!! Doporučuji přečíst všem! Trochu mne zklamal závěr knihy. Já bych takto nejednala, ale o tom to asi právě je.

16.10.2021 5 z 5

Třetí zahrada Třetí zahrada Sarah Parsley (p)

(SPOILER) Překrásná kniha. Překrásný příběh. Těším se na pokračování, které je na konci knihy naznačeno.. Vřele doporučuji.

10.10.2021 5 z 5

Tajemství letního odpoledne Tajemství letního odpoledne Kate Morton

Krásná kniha!! Zajímavý příběh. Prolnutí dvou časových os a napínavost, náboj a touha chtít číst dál činí z knihy super knihu. Dpopručuji.

06.10.2021 5 z 5

Španělský slib Španělský slib Karen Swan

Příběh se odehrává ve dvou časových liniích. Velice hezky napsáno. Čtivé, napínavé a smutné zároveň. Doporučuji přečíst.

03.10.2021 5 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

Kniha byla hodně čtivá. Napínavá a zajímavá. Jelikož nejsem zastánce hororů, dávám o hvězdičku méně.

30.09.2021 4 z 5

Pánský klub Pánský klub Erica Katz

Kniha se mi líbila. Děj velmi nepředvídatelný. Poučné. Doporučuji přečíst.

28.09.2021 5 z 5

Nesejdeš z cesty Nesejdeš z cesty Dagmar Digma Čechová

Kniha se mi líbila. Zajímavý děj. Byla jsem velice zvědavá, jak celý příběh dopadne. Konec byl trochu jednodušší, ale poutavě napsáno. Četlo se to samo! Doporučuji!

25.09.2021 5 z 5

Debutantka Debutantka Jan Gardner

Krásná kniha! Moc se mi líbila zápletka, celý děj a překvapivý závěr. Četla jsem jedním dechem. Doporučuji.

Šťastně až do smrti Šťastně až do smrti Anna Ekberg

Kniha se mi líbila. Zpočátku jsem myslela, že knihu číst nebudu, protože jsem vlastně již v první kapitole věděla, jak vše dopadne. Ovšem opak byl pravdou. Napínavý příběh, krásně popsáno. Doporučuji přečíst.

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Krásná a čtivá kniha. Jako všechny od této autorky. Vřele doporučuji.

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Paráda! Toto je první kniha ze série, kterou jsem četla, a jsem nadšená. Úplně mě to pobídlo, abych Švýcarsko jednou navštívila. Knihu jsem četla na jeden zátah a všem ji pouze doporučuji.

11.09.2021 5 z 5

Případ Kláry P. Případ Kláry P. Jan Vavřík

Kniha se mi líbila. Pro svou otevřenost, empatii a pravdivost. Kdysi jsem četla “My, děti ze stanice ZOO”, což byla pecka. Tato kniha je mnohem zajímavější. Přečetla jsem ji jedním dechem.

11.09.2021 5 z 5

Žena v našem domě Žena v našem domě Andrew Hart (p)

Parádní kniha! Četla jsem jedním dechem. Zajímavě popsány všechny osoby, prostředí i pocity. Zajímavý a napínavý příběh. Vřele doporučuji.

09.09.2021 5 z 5