Zuzulinka Zuzulinka komentáře u knih

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Z počátku knihy jsem až po stranu 100 jsem se vůbec nemohla do děje začíst.. Začátek byl zmatený. Pletly se mi postavy. Číst jsem vydržela a fakt super kniha! Děj a myšlenka úctyhodné, napínavé a čtivé.

30.01.2021 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Tato kniha mne nadchla a pobavila. Moc se mi líbila čtivost knihy; nemohla jsem se od ní odtrhnout. Líbilo se mi nezaujaté a upřímné osudy hlavních hrdinů. Fakt skvělá!!! Doporučuji.

11.11.2020 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Luxusní! Krásně napsáno. U knihy jsem se dost nasmála!! Vřele doporučuji knihu pro lepší náladu!

11.11.2020

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Kniha je fantasticky napsaná. Nemohla jsem se od ní odpoutat. Ještě, že mám čtečku u v mobilu; tudíž jsem četla téměř neustále.. Barvitě popsáno, představivost při čtení funguje na tisíc procent! Bomba! Luxus!! Vřele doporučuji.

11.11.2020 5 z 5

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Četla jsem všechny čtyři díly “sestřiček”. Byla jsem velice nadšená! Knihy jsou čtivé. Mají drive. Vždy po přečtení jedné jsem se nemohla dočkat dalšího pokračování osudů hlavních hrdinek knihy. Dozvěděla jsem se hodně informací ze zdravotního prostředí. Doporučuji všem, které mají rády oddychové téma.

18.10.2020 5 z 5

Nemusíš! Nemusíš! Dagmar Digma Čechová

Knihu jsem přečetla na jeden “zátah” za jeden den!! Skvělá!!

18.10.2020 5 z 5