Zuzulinka Zuzulinka komentáře u knih

Za dveřmi tma Za dveřmi tma Anna Bailey

Kniha byla zajímavě napsaná. Z počátku jsem se nemohla začíst, ale po prvních padesáti stránkách se děj začal stupňovat. Mnoho depresí, ale zároveň i dostatek citů, empatie i lásky.

05.09.2021 5 z 5

Obr z mlhy Obr z mlhy Jérôme Loubry

Kniha se mi líbila. Ovšem nelíbil se mi konec knihy. Takže pro mne byla kniha trochu zklamáním

02.09.2021 3 z 5

Zamkni poslední dveře Zamkni poslední dveře Riley Sager (p)

Kniha se mi líbila. Výborné napětí, čtenářova touha znát pravdu. Zajímavý děj. Čtivé a překvapivé! Doporučuji přečíst.

01.09.2021 4 z 5

Tvář Tvář Johana Kral (p)

Kniha je napsána zcela bezchybně. Rodí se nám nová top autorka a velká paní spisovatelka. Opravdu klobouk dolů a všem vřele doporučuji si tuto autorčinu prvotinu přečíst.
V postavách jsem se orientovala zcela bezproblémově a děj mne strhl ke čtení od samého počátku.

29.08.2021 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Kniha se mi líbila. Děj napínavý, ale dle mého moc zdlouhavě popisováno. Možná až na škodu.

28.08.2021 3 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Na mne byla kniha moc stresující. Jako matka dvou dětí, a rozvedená, jsem to nesla špatně.

25.08.2021 3 z 5

Catherine Catherine April Lindner

Kniha byla dějově velice zajímavá. Závěr pro mne překvapující. Ale dle mého zbytečně zdlouhavý děj.

25.08.2021 3 z 5

Dvě hrsti života Dvě hrsti života Katharina Fuchs

Překrásná kniha. Nádherný děj, láska, ale i poválečný čas s povahově a životním postavením odlišnými hlavními hrdinkami. Vřele doporučuji!

24.08.2021 5 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Nádherná kniha. Paní spisovatelka u mne stoupá na žebříčku nejlepších českých autorek. Těším se na další knihy od ní. Vřele doporučuji. Fakt pecka.

23.08.2021 5 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Překrásná kniha. Musím autorku moc a moc pochválit. Zajímavý příběh, různorodé povahy hlavních hrdinů, krásné prostředí, kde se děj odehrává. Lidskost a živočišnost. Paráda. Doporučuji přečíst a děj si tak prožít s hlavními hrdiny knihy.

20.08.2021 5 z 5

Imitátor Imitátor Daniel Cole

Krásná kniha. Realistická a napínavá. Doporučuji přečíst.

19.08.2021 5 z 5

Tři ženy pana Wrighta Tři ženy pana Wrighta Linda Keir

Nádherná kniha. Četla jsem jedním dechem. Děj knihy se mi velice líbil. Doporučuji přečíst.

15.08.2021 5 z 5

Rubínový pokoj Rubínový pokoj Pauline Peters (p)

Moc krásná kniha. Jsem ráda, že jsem je objevila. Nemohla jsem se od čtení odtrhnout. Moc hezky napsáno.
Je to první díl ze 4. Již mám připravený druhý, třetí i čtvrtý díl.

08.08.2021 5 z 5

Člověk Gabriel Člověk Gabriel Kateřina Dubská

Přenádherná kniha! Lidská! Čtivá.

04.08.2021 5 z 5

Nádherná kniha. Četla jsem jedním dechem; vřele doporučuji.

04.08.2021 5 z 5

Panský dům a jeho dědictví Panský dům a jeho dědictví Anne Jacobs

Krásná kniha. Děj probíhá v časové linii a navazuje na předchozí. Celá trilogie se mi líbila; i tento závěrečný díl.

Panský dům a jeho dcery Panský dům a jeho dcery Anne Jacobs

Kniha byla vynikající. Stejně jako předchozí! Doporučuji!!

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Mě se kniha velice líbila. Sice jsem četla tento poslední díl po několika letech, takže jsem si musela vzpomínat na předchozí dej a postavy, ale zhruba v polovině mi vše začalo zapadat a děj se vyvrbil jako velmi kvalitní.

Chata 1879 Chata 1879 Josef König

Mně se kniha líbila. Byla velice čtivě napsána. Za mne jediná výhrada a to, že je kniha krátká (má málo stran).

15.07.2021 5 z 5

Vzplanutí Vzplanutí Jiří Březina

Třetí díl perfektní jako dva předchozí. Fakt pecka. Doporučuji všem.

07.07.2021 5 z 5