Vzplanutí přehled

Vzplanutí
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396561/bmid_vzplanuti-0JC-396561.png 4 506 506

Policista Tomáš Volf série

Hromada popela byla ještě včera lidským tělem. Nadpřirozený jev, zvláštní shoda okolností, nebo rafinovaná snaha zničit důkazy? To je případ, nad kterým kroutí hlavou i vyšetřovatel požárů. Najít odpovědi rozhodně nebude snadné. Poručík Tomáš Volf na novém působišti v Praze mezi nové kolegy zrovna nezapadl a na složité vyšetřování je tak vlastně sám. Pomůže mu návrat k uzavřenému případu, který začal podobně hrůzným nálezem? Může se ale stát, že narazí na něco, co změní život hned několika lidí.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vzplanutí. Přihlašte se a napište ho.

lidunka1
včera

Pro mě už je pan Březina sázkou na jistotu. Psaní je svižné, příběh zajímavý.

ozzak
předevčírem 5 z 5

Moc pěkny detektivni roman s porucikem Volfem který řeší případ případ schoreleho lidského těla které se ale ukáže jako nešťastná, náhoda ale díky tomu se mu podaří vyřešit jiný podivný případ kde dokáže po mnoha letech nevinu vnučky s vraždy dědy a usvědčení pravych pachatelů. Rád si přečtu dali případy poručíka Volfa

Olous1
21.07.2024 5 z 5

Skvělé počteníčko, poručík Tomáš Volf je mi sympatický.Zápletka velmi dobrá, děj ubíhal rychle. Už se těším na další díl. Za mě doporučuji,100%.

Vychází Povídky, které pomáhají a další knižní novinky (34. týden)

21.08.2022

Prostor ke psaní si spíš vyčaruju nebo ukradnu, říká autor Vzplanutí

05.03.2019

Knižní novinky (6. týden)

03.02.2019

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Ocenění knihy (1)

2020 - Cena Jiřího Marka (Nejlepší česká detektivka)

Zfilmováno

Vzplanutí (2002)