Vzplanutí přehled

Vzplanutí
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396561/bmid_vzplanuti-0JC-396561.png 4 485 485

Policista Tomáš Volf série

< 3. díl >

Hromada popela byla ještě včera lidským tělem. Nadpřirozený jev, zvláštní shoda okolností, nebo rafinovaná snaha zničit důkazy? To je případ, nad kterým kroutí hlavou i vyšetřovatel požárů. Najít odpovědi rozhodně nebude snadné. Poručík Tomáš Volf na novém působišti v Praze mezi nové kolegy zrovna nezapadl a na složité vyšetřování je tak vlastně sám. Pomůže mu návrat k uzavřenému případu, který začal podobně hrůzným nálezem? Může se ale stát, že narazí na něco, co změní život hned několika lidí.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vzplanutí. Přihlašte se a napište ho.

knihovna1
06.06.2024

Poslechla jsem si audio na ČRo. A příběh se mi líbil. Sledovat dvě dějové linky bylo oživení a taky se mi moc líbilo načtení. Hlavně paní Kubařovou.

IVANA0123
31.05.2024 5 z 5

Moje třetí setkání s Tomášem Volfem a řekla bych, že díl od dílu je série lepší. Už minulé Promlčení mělo zajímavou zápletku a i tento díl byl super vymyšlený a propracovaný. Líbilo se mi střídání vyprávění v deníku a současnosti. Tomáš přichází na nové místo jako outsider a "protekční" týpek a musí dokázat co v něm jen nejen svým novým kolegům, ale i sám sobě. Vyšetřování bylo skvěle popsané a nejvíc mě zaujala "rekonstrukce" činu provedená s pomocí Technického ústavu požární ochrany. Velmi povedený a napínavý díl série a já se těším na další. 5*
(5/24)

Janadvorackova
28.05.2024 4 z 5

Roztomile zuhelnatělá paní na začátku vrtá hlavou mnoha lidem.
Ale příběh nemá jen jednu jednoduchou rovinu o možném spontánním vzplanutí. Další dějová linka sleduje podobný príběh, jehož poměrně smutné pozadí poodhalí mnohem víc, než by jeden člověk snesl.

všechny komentáře

Související novinky (3)

Vychází Povídky, které pomáhají a další knižní novinky (34. týden)

21.08.2022

Prostor ke psaní si spíš vyčaruju nebo ukradnu, říká autor Vzplanutí

05.03.2019

Knižní novinky (6. týden)

03.02.2019

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Ocenění knihy (1)

2020 - Cena Jiřího Marka (Nejlepší česká detektivka)

Kniha Vzplanutí v seznamech

ve Čtenářské výzvě92x