Na kopci přehled

Na kopci
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172215/bmid_na-kopci-172215.jpg 4 279 279

Malá dívenka zažije něco nadpřirozeného. Na kopci nad řekou se jí zjeví anděl. O více než deset let později už je místo zjevení mezinárodním cílem poutníků. Jenže Marie, dívka, která mluvila s andělem, už o svém zážitku nechce mluvit. Proč jí v duši pořád hlodá strach a proč jsou vzpomínky na zázrak tak nejasné? Proč odešla z Výtoně a ztratila víru? Odpovědi hledá mladý novinář Milan. Odhalování nových skutečnosti otevírá temnou propast. Jak do ní nespadnout? Jak potrestat zlo, které mělo zůstat zapomenuto?... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na kopci. Přihlašte se a napište ho.

Zuzunda
05.06.2024 5 z 5

A víte co? Podle mě to bylo moc dobré. První půlka se trošku táhne, ale pořád je to příjemné čtení. V druhé půlce se zvyšuje frekvence postupně dávkované pravdy a já osobně jsem se od knížky pak už nemohla odtrhnout.

Jana283
16.05.2024 3 z 5

Chvilku trvalo než jsem se začetla. A když jsem se začetla, tak mi bylo jasné, jak se to bude vyvíjet...

Kopretinka784
27.04.2024 4 z 5

Jakmile vidím, že kniha získala nějakou cenu, tak jsem na ni o to víc zvědavá. Většinou zjištuji, že já bych ji tak neocenila. V tomto případě (a že už jsem od Březiny něco přečetla) bych ocenila, ale ne jako detektivku ale psychologický počin. Přestože jsem po několika stránkách tušila, co za zjevením bude, byla jsem zvědavá, jak to pan Březina odtajní. Způsob dávkování pravdy byl skvělý.
Zajímalo by mě i to první - neupravené vydání. Tak snad ho seženu. Každopádně knížku mohu jen doporučit.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Pád Númenoru, Panský dům a další knižní novinky (36. týden)

03.09.2023

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Ocenění knihy (1)

2014 - Cena Jiřího Marka