Na kopci

Malá dívenka zažije něco nadpřirozeného. Na kopci nad řekou se jí zjeví anděl. O více než deset let později už je místo zjevení mezinárodním cílem poutníků. Jenže Marie, dívka, která mluvila s andělem, už o svém zážitku nechce mluvit. Proč jí v duši pořád hlodá strach a proč jsou vzpomínky na zázrak tak nejasné? Proč odešla z Výtoně a ztratila víru? Odpovědi hledá mladý novinář Milan. Odhalování nových skutečnosti otevírá temnou propast. Jak do ní nespadnout? Jak potrestat zlo, které mělo zůstat zapomenuto?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172215/big_na-kopci-172215.jpg 3.6138

Kniha Na kopci

kolacky
19. listopadu

Hodně dobrá prvotina! Promyšlená a šikovně sepsaná.

4xbabča
11. listopadu

Příběh se odehrává v nádherné šumavské přírodě obce Svatý Tomáš a Výtoň. V dětství malá Marie viděla anděla,a z tohoto zjevení má psychické problémy a neustálý strach i v dospělém životě. Objeví se mladý novinář Milan a začne pátrat po nejasnostech tehdejší události, kde je jistě jakési zlo. Kniha Jiřího Březiny je jeho prvotina, ale i přesto je moc hezky napsaná, autor píše opravdu dobře, a proto knihu lze určitě doporučit k přečtení.

lea735

Mně se knížka líbila. Pohoda, hezké čtení , hl. hrdina sympatický mladý muž ....dávám pět hvězd a čekám na další knihu pana Březiny. Všechny už mám přečtené -)

Princezna_V

Vzhledem ke blížícímu konci výpůjční lhůtě v knihovně jsem byla nucena některé odstavce přeskakovat. A nic mi neuteklo...

martineden

Příběh zasazený do českého prostředí, mrzí mě, že jsem si přečetla anotaci na zadní straně obálky, pak už jsem tušila, kam se to bude ubírat... Téma ale strašně nosné a důležité!

Eicherik
13.09.2020

Na kopci je Březinova prvotina, to píšu hned na úvod, protože tady to ještě rozhodně není úplně ono. Další dvě autorovy knihy Promlčení a Polednice totiž hodnotím jako velmi povedené. Mám rád dlouhé knihy, ale tahle krimi by mohla být klidně o sto stránek kratší. Úvodní část vypadá velmi nadějně, ale po tom se děj hodně zpomalí a trochu zešedne. Zejména části o ochotnickém spolku jsou až únavné. Jak píši na začátku, tady to ještě nebylo úplně ono, ale už teď se těším na autorovu nejnovější knihu Vzplanutí, která se dostala dokonce do červených čísel.

Fixa08
27.04.2020

Skvělý příběh, moc mě to bavilo. Jiří Březina píše skvěle, moc se těším na jeho další novou knihu.

rodak
24.02.2020

Tady vůbec nevidím důvod něco kritizovat.Příběh se mi líbil.Pomalé rozplétání děje sympatické postavy.Nevím co víc si přát.Pan Březina píše výborně.