Vzplanutí

Hromada popela byla ještě včera lidským tělem. Nadpřirozený jev, zvláštní shoda okolností, nebo rafinovaná snaha zničit důkazy? To je případ, nad kterým kroutí hlavou i vyšetřovatel požárů. Najít odpovědi rozhodně nebude snadné. Poručík Tomáš Volf na novém působišti v Praze mezi nové kolegy zrovna nezapadl a na složité vyšetřování je tak vlastně sám. Pomůže mu návrat k uzavřenému případu, který začal podobně hrůzným nálezem? Může se ale stát, že narazí na něco, co změní život hned několika lidí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396561/big_vzplanuti-2Kb-396561.jpg 4.3123

Kniha Vzplanutí

kolacky
21. listopadu

Přečetla jsem si všechny (zatím) tři díly a hodně se mi líbily. Dobrá česká detektivka se špatně hledá a tady jich máme hned několik.

Iki1
04. listopadu

V záplavě průměrných českých detektivek tahle hodně vyčnívá. Jednodušší přímočarý děj, postupná velmi dobrá charakterizace hlavních postav, neotřelá zápletka a perfektně vygradovaný konec. To je recept na dobrou detektivku. Četl jsem ji se zájmem a těšil se příští den na její pokračování.

lea735

Joj, to byla jízda !! Moc se mi to líbilo . Upřímně, paní Klevisové roste obrovská konkurence. 5 hvězd zcela zaslouženě . Konec byl překvapivý a typicky český. Velké díky za pěknou knihu. Nyní mě čeká Promlčení a už se těším !

maximus13

Toto byla OPRAVDU HODNĚ DOBRÁ KNIHA! Velmi zajímavě napsaná detektivka, která klidně snese mezinárodní srovnání. Naprostá bomba byl popis pokusu v laboratoři hasičů, kde prováděli rekonstrukci hoření. To mě opravdu dostalo. Detektivka měla perfektní atmosféru a kniha jak se říká "sama odsýpala". Metodika vyšetřování i okruh podezřelých výborný. Naprosto jsem neodhalil, kdo je vrah. Pan Březina válí.

jana8352

dobrá klasická detektivka líbila se mi

Zuzulinka

Třetí díl perfektní jako dva předchozí. Fakt pecka. Doporučuji všem.

ivzu77

Tak tato se mi asi líbila ze všech tří padů Tomáše Volfa nejvíce. Těším se, jestli bude autor takto dál pokračovata a dočkáme se dalšího přírůstku do série.
Tomáš je mi svou odhodlaností a dravostí sympatický. ZAkousne se do případu a chce ho vyřešit, i když už to dávno někdo jiný nechal být.

knihomolka1197

Skvělá detektivka!!!!! Rozhodně řadím mezi top detektivky. Moc mně to bavilo. Už aby tady byla nějaká další!!