Panský dům a jeho dědictví

Augsburg 1920 Panský dům hledí optimisticky vstříc budoucnosti. Paul Melzer se po návratu z ruského zajetí ujal vedení továrny a dopomohl rodinné firmě získat zpět starou slávu. Jeho sestra Elisabeth se se svou novou láskou nastěhuje zpátky do rodného domu. Paulova žena Marie si splní svůj dávný sen: otevře si módní ateliér. Její modely slaví úspěchy, ale stále častěji dochází ke sporům s Paulem. Marie nakonec jednoho dne sebere děti a z panského domu se odstěhuje a kola osudu nabírají rychlost…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372309/pansky-dum-a-jeho-dedictvi-vzG-372309.jpg 4.1284

Panský dům 3.

Vydáno, Knižní klub

Das Erbe der Tuchvilla, 2016

Kniha Panský dům a jeho dědictví

Martina1725

Hezké pokračování, nicméně byly v knize pasáže trochu nudné. Milé odpočinkové čtení.

hanap

Třetí díl mě už moc nebavil, přemýšlela jsem i tom knihu odložit a nebýt Elisabeth , která mě byla nakonec nejvíc sympatická, udělala bych to. No, ale nakonec všechno dobrý

zdenaR

Velmi pěkné zakončení celé ságy.
Určitě bych přivítala pokračování, bylo by zajímavé sledovat postavy i v dalších letech.

cmelda26

Dočetla jsem sérii , tento díl se mi líbil nejvíc.

tittanie

Prvním dílem jsem byla nadšená a u každého dalšího dílu jsem měla víc a víc pocit, že se nutím číst, jenom proto abych dočetla sérii. Děj se odehrává v pro mě zajímavé době a knih, které se odehrávají v Německu v této době jsem moc nečetla. Jestli vůbec nějakou.

LenkaKa

Třetí díl se mi četl dobře. Mám ráda rodinné příběhy.

dachi

No měla jsem co dělat abych knihu dočetla. První díl se mi velmi líbíl, druhý už ne tolik a třetí jsem dočetla jen abych věděla jak se sága vyvine a ukončí. Pro mě celkem zklamání.

Suzanne07

Jak se mi první dva díly líbily, tak tenhle skoro vůbec. Elisabeth jsem, hlavně v první knížce, neměla ráda, ale tady mě nejvíc bavily právě její kapitoly. Ale nejvíc mi vadilo, jak tam pořád byla zmiňovaná emancipace žen jako něco špatného. Že žena patří do domácnosti atd. Už jen kvůli tomuhle jsem tu knihu nesnášela, i Aliciu a Paula. : /
Nebo Marie, kterou jsem měla v prvních dvou knihách ráda, tady byla popisována jen jako puťka, která se manželovi vždycky podřídí. Grrr!
Nějak mi tenhle díl změnil pohled na celou sérii a docela mi ji znechutil.

Arabská žena
Arabská žena