Panský dům a jeho dědictví

Augsburg 1920 Panský dům hledí optimisticky vstříc budoucnosti. Paul Melzer se po návratu z ruského zajetí ujal vedení továrny a dopomohl rodinné firmě získat zpět starou slávu. Jeho sestra Elisabeth se se svou novou láskou nastěhuje zpátky do rodného domu. Paulova žena Marie si splní svůj dávný sen: otevře si módní ateliér. Její modely slaví úspěchy, ale stále častěji dochází ke sporům s Paulem. Marie nakonec jednoho dne sebere děti a z panského domu se odstěhuje a kola osudu nabírají rychlost… Závěrečný díl trilogie....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/372309/pansky-dum-a-jeho-dedictvi-vzG-372309.jpg 4.3130

Panský dům (3.)

Das Erbe der Tuchvilla (2016)

Vydáno:, Knižní klub

Kniha Panský dům a jeho dědictví

Babo

Poslední díl ničím nepřekvapil ,spíš trošku zklamal .Ale jako celek se mi trilogie líbila. Četla jsem ji v pravou chvíli .
A teď zase něco akčnějšího :-)

lenka7848

Panský dům a jeho dědictví se mi, i když to byl poslední díl, líbil nejvíce z celé trilogie.

Delitka

Do 80. strany jsem váhala, zda knihu vůbec dočtu, ale pak se děj rozhýbal a nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Moc pěkně uzavřený příběh, který se táhl přes tři knihy. Zajímalo by mě, kam by to v dalších dílech dotáhla Marie a kam se posune život Kitty.

irefir

Příjemné zakončení série, pro mě takové pěkné "relaxační" čtení. Občas potřebuji i něco jiného než severskou krimi:)

Trolice

Zazvonil zvonec a já teď asi vytáhnu něco od Stephena Kinga. Neříkám ale, že se mi trilogie nelíbila :-)

alnahu

Líbila se mi celá série Panský dům. S rodinou Melzerových a s jejich služebnictvem prožijeme jejich problémy i radosti, které poklidně v příběhu plynou, tak jak šel život na panství. Charaktery lidí jsou ve všech dílech výborně vykresleny, ale i skvěle popsaný život v poválečném Ausgburgu. Všechny díly jsem četla s velkým odstupem a proto si je půjčím všechny najednou a opět se ráda vrátím do Panského domu a jeho obyvatelům. Chválím i líbivou obálku.

petranecka

Parádní čtení, byť místy mi to přišlo již uměle protahované

martinkaLLL

Krásné zakončení. Jediné co mi vadilo, jak se tam pořád opakovalo co bylo v předchozích dílech.

romantika pro ženy 20. léta 20. století Německo milostné romány

Anne Jacobs

Anne Jacobs
německá

všechny knihy autora

Kniha Panský dům a jeho dědictví je: