Žena v našem domě

Co se stane, když svůj domov otevřete absolutnímu cizinci? Anna Kleinová je po narození dětí připravená vrátit se do práce jako literární agentka. Společně se svým manželem Joshem se i přes určité obavy rozhodne zaměstnat chůvu, která s nimi bude žít v domě. Všechny jejich pochybnosti zmizí, jakmile se setkají s Oaklynn Durstovou. Má skvělá doporučení, klidnou povahu a k dětem se chová přirozeně. Nemluvě o tom, že děti ji zbožňují. Ovšem nedlouho po Oaklynnině příjezdu začínají děti trpět záhadnými nemocemi a nevysvětlitelnými zraněními. Zatímco mateřská Oaklynn všechny utěšuje, Anna si nemůže pomoct a cítí se poněkud zastíněná. A podezřívavá. Manžel a přátelé ji ujišťují, že její obavy jsou neopodstatněné – Oaklynn je dokonalá. Ale Anna si tím není tak jistá. Když se ponoří do Oaklynniny minulosti, příliš pozdě zjistí, že žena, která bydlí v jejím domě, není tou, za kterou se vydává. Ovšem Oaklynn není jediná, kdo lže. A když temná tajemství vyplavou na světlo, následky mohou být smrtící....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475052/big_zena-v-nasem-dome-NdR-475052.jpg 436
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Vendeta

The Woman in Our House, 2019

Kniha Žena v našem domě

Majulle
předevčírem

Kniha se velmi dobře a rychle četla. Celou dobu jsem myslela že vše bude úplně jinak ale konec mě opravdu překvapil. Akorát mě mrzelo že byl tak rychlý a celkově odfláknutý. Čekala jsem trochu víc. Ale i tak knížka neurazí :)

Lenka0007
17. listopadu

Stačilo prvních patnáct stran, abych věděla, jakým směrem to půjde. Styl psaní mi přišel dost rozvláčný, takže jsem přeskočila na stranu 340 a s pokyvováním hlavy přečetla závěr. Kdybych neměla v záloze zajímavější knihy, asi bych se tím prokousala, ale takhle…..

ArwenAragorn
08. listopadu

60%
"Když s námi žijete," řekla Anna, "patříte do rodiny."
Oaklynn se při tom pomyšlení nadechla a zatajila dech touhou, uspokojením a dychtivostí, získat víc.

Nebylo to nic ohromujícího, ale líbilo se mi to. Myslela jsem si, že kniha se bude ubírat úplně jiným směrem, ale autor mě hodně překvapil. Takové vyústění příběhu jsem nečekala. Já mohu knížku doporučit jako odpočinkové čtení.

alexis818

Dost dobrý, čtivý a na konci překvapivě.

putpuda

Já se na knihu těšila, ale musím se přiznat, že mě to zase až tak nebavilo. Možná proto, že poslední dvě knihy, které jsem četla, byly v jistém smyslu dosti podobné, ale nebudu prozrazovat. Bavil mě začátek, potom se to docela vleklo, hlavně kapitoly z pohledu Anny, páč hodně řešila svoje pocity a časem to byla docela nuda. Ale ke konci se to zase rozjede ;)

Ivuska.09

Nebylo to špatné čtení. Příběh gradoval a bavil mě, autorka předvedla dobrou psychologickou hru. Závěr však nabral neskutečné obrátky. Zatímco celý příběh byl uvěřitelný, konec byl na můj vkus už trochu přehnaný.

Pípasek

Obdivuji odvahu lidí pustit si do domu kohokoliv neznámého a ještě k tomu jako "člena" rodiny. Stačí pár videí na Facebooku a jde z toho hrůza. Konec naprosto nečekaný.

mysterygirl

Nemohla jsem se zacist.. Divny styl vyprávění