Žena v našem domě

Žena v našem domě https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475052/bmid_zena-v-nasem-dome-NdR-475052.jpg 4 179 179

Co se stane, když svůj domov otevřete absolutnímu cizinci? Anna Kleinová je po narození dětí připravená vrátit se do práce jako literární agentka. Společně se svým manželem Joshem se i přes určité obavy rozhodne zaměstnat chůvu, která s nimi bude žít v domě. Všechny jejich pochybnosti zmizí, jakmile se setkají s Oaklynn Durstovou. Má skvělá doporučení, klidnou povahu a k dětem se chová přirozeně. Nemluvě o tom, že děti ji zbožňují. Ovšem nedlouho po Oaklynnině příjezdu začínají děti trpět záhadnými nemocemi a nevysvětlitelnými zraněními. Zatímco mateřská Oaklynn všechny utěšuje, Anna si nemůže pomoct a cítí se poněkud zastíněná. A podezřívavá. Manžel a přátelé ji ujišťují, že její obavy jsou neopodstatněné – Oaklynn je dokonalá. Ale Anna si tím není tak jistá. Když se ponoří do Oaklynniny minulosti, příliš pozdě zjistí, že žena, která bydlí v jejím domě, není tou, za kterou se vydává. Ovšem Oaklynn není jediná, kdo lže. A když temná tajemství vyplavou na světlo, následky mohou být smrtící.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Vendeta

The Woman in Our House , 2019

putpuda
21.10.2021 3 z 5

Já se na knihu těšila, ale musím se přiznat, že mě to zase až tak nebavilo. Možná proto, že poslední dvě knihy, které jsem četla, byly v jistém smyslu dosti podobné, ale nebudu prozrazovat. Bavil mě začátek, potom se to docela vleklo, hlavně kapitoly z pohledu Anny, páč hodně řešila svoje pocity a časem to byla docela nuda. Ale ke konci se to zase rozjede ;)

Ivuska.09
17.10.2021 3 z 5

Nebylo to špatné čtení. Příběh gradoval a bavil mě, autorka předvedla dobrou psychologickou hru. Závěr však nabral neskutečné obrátky. Zatímco celý příběh byl uvěřitelný, konec byl na můj vkus už trochu přehnaný.

Pípasek
14.10.2021 5 z 5

Obdivuji odvahu lidí pustit si do domu kohokoliv neznámého a ještě k tomu jako "člena" rodiny. Stačí pár videí na Facebooku a jde z toho hrůza. Konec naprosto nečekaný.

mysterygirl
14.10.2021

Nemohla jsem se zacist.. Divny styl vyprávění

baji42
14.10.2021 4 z 5

Kniha mi trochu připomněla béčkové příběhy, které jsou k vidění na některých TV stanicích. Přesto se nečetla špatně a jako odpočinkové čtení ji lze doporučit.

rodak
30.09.2021 4 z 5

Já také čekal jiné vyústění příběhu. Ale skvělé to bylo. Víc nenapíšu.

Summer7
28.09.2021 4 z 5

Přečteno během pár dní, čekala jsem trošku něco jiného, ale byla jsem mile překvapena. V knize jsou hezky popsány všechny osoby a jejich osudy. Závěr mírně překvapivý.

Zuzulinka
09.09.2021 5 z 5

Parádní kniha! Četla jsem jedním dechem. Zajímavě popsány všechny osoby, prostředí i pocity. Zajímavý a napínavý příběh. Vřele doporučuji.

americká literatura psychologické thrillery chůva

Autorovy knížky

2021  75%Žena v našem domě