Nevěřím Ti

Nevěřím Ti https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338253/bmid_neverim-ti-QfF-338253.jpg 3 31 13

Nora prožila spoustu zklamání nejen ve vztahu s bývalým manželem, ale i s partnerem, který jí zkřížil cestu tak nečekaně, jak nečekaně se po letech objevila u dveří domu její matka. Ta se o ni léta nezajímala, a když se objevila na scéně téměř současně s Milanem, Nořiným novým milencem; ani ji nenapadlo, že by ti dva byli spřažení, a podle všeho se ji snažili připravit nejen o majetek, ale i o život.... celý text

Lka
20.09.2022 5 z 5

Moje první kniha od autorky a musím říct, že jsem byla potěšena. Ještě, že jsem nedala na některé komentáře s nízkým hodnocením. Mě se kniha líbila, četla se dobře. Mám ráda příběhy z běžného života. Jen škoda, že jsem nevěděla, že se jedná o pokračování.

Pavčule
01.09.2021 2 z 5

Něco na způsob Vasilkové , až na to,že Vasilková píše o dost lépe .Hlavní hrdinka moc naivní a s ní i celý příběh . Žádná propracovanost .

Zuzulinka
07.03.2021 4 z 5

Odpočinkové téma. Kniha je čtivě napsaná. Moc hezká! Líbila se mi!

AkiB
23.06.2020 2 z 5

(SPOILER) Nevěděla jsem, že jde o nějaké pokračování, ale naštěstí to moc poznat ani nebylo. Knížku jsem měla přečtenou poměrně rychle, nebyla špatná, ale už se k ní nevrátím. Nic ve mně nezanechala. A taky mi docela dost vadily chyby v knize, ať už překlepy nebo hlavně uvozovky, z těch jsem šílela, pořád někde chyběly.

SPOILER - Každopádně se mi líbilo konečné setkání Nory s jejím otcem, to mě překvapilo a bylo to milé.

zulvisek
20.11.2019 3 z 5

Ale jo,bylo to leosi nez prvni dil

Allla9
06.02.2019 3 z 5

Sledovala jsem další příběhy Nory. Dělala tak neuvěřitelně stejné chyby, až mi to připadalo překombinované.

mariva
09.10.2018 3 z 5

Nevěděla jsem, že jde o pokračování jiné knihy a anotace popisuje právě děj první knihy, takže jsem čekala něco jiného. Ale předcházející děj je tu dost často naznačen, takže se dá domyslet a nemyslím, že bych ho vyhledávala, abych si ho přečetla. Kniha se celkem dobře četla, až na tiskové a jiné chyby, ale nijak mimořádně mě nezaujala.

PaníColumbová
23.06.2018 5 z 5

Po přečtení recenzí ke knize jsem ji začínala číst s "obavami"... Je to první kniha, kterou jsem od autorky četla a opravdu mě nadchla. Přečetla jsem ji téměř během jednoho dne a "jedním dechem". Děj mě úplně vtrhl: byl napínavý a ze života. Takové milé (nejenom) letní čtení pro ženy :-)

alnahu
12.12.2017 2 z 5

Pokračování Nořina života mi připadalo již trochu překombinované . Nora ,kterou potkalo v životě v podstatě jen samé zklamání ,jak v manželství ,tak i s partnery i jejího milovaného psa baseta Hermelína jí někdo otrávil. Její matka , která se k ní vrátila aby ji připravila o dům ,spala s jejím přítelem a připravila jí také těžké chvíle. Ale nakonec vše ale končí happy-endem.Toto pokračování hodnotím pouze dvěma hvězdičkami.

L.Helena
06.12.2017 3 z 5

Právě jsem dočetla a jsem trochu na rozpacích... Předvídatelné, místy naivní ve stylu červené knihovny. Navíc odfláknutá práce redaktora a korektora - plné tiskových chyb a nesrovnalostí v textu (Pavel na str. 183 tvrdí, že je narozený ve znamení Berana a o 50 stran a několik měsíců později je najednou Panna?)

sabca
21.09.2017 5 z 5

Popis neodpovídá tomu o čem kniha je. Přečetla jsem první díl a pokračování se mi líbilo o něco víc. Nora byla sympatická hrdinka, přesto, že neměla jednoduchý život. Děj byl trochu předvídatelný, ale nutilo mi to číst až do úplného konce. Doporučuji

zdehan
16.07.2017 5 z 5

Kniha byla pěkná dobře se četla.

bookcase
13.05.2013 4 z 5

Takový oddechový románek na jedno odpoledne.

Dana Hlavatá
slovenská, 1957