Nevinné lži

Nevinné lži https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368049/bmid_nevinne-lzi-KBf-368049.jpg 3 23 11

Broňa ztratila hlavu. A stejně tak ztratila i soudnost, kvůli které nevidí, co se kolem ní děje, do jakého nebezpečí se dostala. Bezhlavě se zamilovala do Slávka, která je patologický lhář. Ten z ní mazaně tahá nejen rozumy, ale i peníze. Hraje to na víc stran. Broňa si nesundá růžové brýle ani tehdy, když se na scéně objeví žena, o které Slávek tvrdí, že je už dávno mrtvá. Sama se tak ocitne ve smrtelném nebezpečí.... celý text

Javanka
27.07.2021 odpad!

Dočetla jsem k 27. straně, dál to nešlo. Divně přeložené, rádoby vtipné (PRIZMA humor? Nepodařilo se mi zjistit, co to je), plné chyb i faktických (když je Broně 32 a má 28 letého milence, tak asi těžko v době jeho narození chodila do 3. třídy)... První knížka od této autorky a nejspíš poslední.

Val
22.11.2020

Knihu jsem bohužel zhruba na padesáté straně odložila. Chaos psaný prazvláštním stylem mi vůbec nesedl .

Janaves
24.03.2020 3 z 5

Oddechové čtení.Takové ze života. Líbilo se mi. Vadil mi konec, proto jen 3*.

Monni
02.01.2020 4 z 5

Realistický příběh. Kdybych něvěděla, že se opravdu takové případy dějí tak si klepu na čelo. Opravdu jsou některé ženy takhle hloupé a naivní, ale věřím, že se ze získané zkušenosti poučí. Kniha by se četla hodně dobrě, kdyby tam ovšem nebylo chyb jak much. z toho sem vyloženě lezla po zdi. Kdyby to nebyla kniha z knihovny, tak vezmu tužku a všechno to tam poškrtám a pošlu do nakladatelství. A ještě mi tam moc neseděla ta detektivní linka. S vrahem mi to přišo až moc překombinované.

lindaaa
12.10.2019 5 z 5

Jednoduché a zároveň príjemné čítanie...

DominaCZ
24.04.2019 5 z 5

Jak píše Dagmar - byla tam spousta chyb.
Jinak docela dobré.
Konec podle mě nemohl nikdo odhalit, protože vrah se tam téměř nevyskytoval.

Dagmar58
24.06.2018 4 z 5

Kniha se četla dobře, ale vadily mi typografické chyby, chybějící písmena, slova či předložky, uvozovky v místech kde neměly být apod. Za to ovšem nemůže autorka, ale nakladatelství a jeho odpovědní pracovníci. Škoda. Od autorky si určitě ještě něco přečtu.

Januli
01.06.2018 3 z 5

Kniha se mi dobře četla, ale celkem mi vadila přemíra přirovnání. I když některé byly úsměvné, tak i přesto jich tam bylo moc. Vraha jsem odhadla, takže pro mě nebyl překvapením.

jana79
22.03.2018 5 z 5

Nejdřív jsem chtela knihu odložit po prvnich stránkách, přišlo mi, že je příliš rychle děj vyprávěn. Dala jsem, ale knížce šanci a přečetla ji celou. Po dlouhé době jsem narazila nejen na knihu, kdy je děj vyprávěn jinak než většina knih a po do čtení musím konstatovat, že je to zajímavý příběh.

zdehan
28.02.2018 4 z 5

Kniha je taková oddechovka dobře se čte.

Dalexa
24.02.2018 5 z 5

Ráda čtu knihy od této autorky, jsou sice trošku předvídatelné, ale i tak mně pobaví.

Dana Hlavatá
slovenská, 1957