Zuzi_cte Online Zuzi_cte komentáře u knih

Karmín Karmín Sharon Page

Nejsem puritan. Mam rada erotiku v knizkach. Ale tady jsem marne hledala i nejaky dej nebo smysluplny pribeh krome sexualnich scen - a to ve vsech moznych podobach.
Nedocetla jsem.

21.02.2023 odpad!

Trochu víc Trochu víc Lydia Strong

Musim rict, ze tu byli veci co me iritovali. Treba to Danovo mlceni v situacich kdy by se fakt hodilo neco rict nebo Evanova neschopnost priznat si, ze je vazne na kluky se vsim vsudy. Ale i pres to jsem se nemohla odtrhnout a stale cetla a cetla.
Je super, ze tam bylo neco z pohledu Dana, za to urcite palec nahoru ptz aspon vim co se mu honilo hlavou.
A ten zaver s Mikem? WOW :-)

18.02.2023 5 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Autorciny predchozi dve knizky me moc nenadchly ale rekla jsem si proc ne, zkusim to.
No ty blaho, to ale bylo neco uplne jineho. FAKT povedeny!
Ke konci se mi na chvilku zastavilo srdce kdyz potkala toho kluka - nez jsem pochopila.
Mozna bych klidne vynechala Epilog 2 (to uz na me bylo moc cukrkandlove) ale jinak bezvadny :-)

04.02.2023 5 z 5

Bunny Bunny Lydia Strong

Jee to bylo tak svezi, mily a vtipny :-)
Sebastian je naivka a bojko ale takovou dysfunkcni rodinu si chudak nezaslouzil.
Rush je ve vsech smerech skvelej.
Jak tu uz zaznelo v kometari niz, tak gramatika, preklepy a slovosled jsou vazne otresny ale ten uzasny pribeh to vykompenzuje :-)
Moje prvni ale rozhodne ne posledni knizka od teto super ceske autorky.

02.02.2023 5 z 5

Rapsodie Rapsodie Laura Thalassa

Fiha tak to bylo neco. Ani na chvili vas knizka nebude nudit. Zadna hlucha mista. Porad se neco deje a vy chcete vedet vic. Vic o vztahu Dese a Callie, vic o zahade v Jinosvete, vic tajemstvi.. Fakt jsem si oblibila tu mrchu sirenu :-)

Presne takove knizky mam nejradsi - fantasy romance.
Safra potrebuju nutne dalsi dil.

26.01.2023 5 z 5

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

To by me zajimalo kdo si myslel, ze tahle obalka je to prave orechove. Kdybych nevedela, ze knizka je od Elle Kennedy tak se u ni ani nepozastavim.
Nicmene pribeh je to uzasny. Trochu mi ta dohoda a vse kolem ni zavanelo After. Ale to jen okrajove. Elle opet nezklamala.

24.01.2023 5 z 5

Dar z nebe Dar z nebe Lenka Křížová

Matyas je zlaticko. Na svuj vek dost rozumny a s nadhledem. Uplne vidim tu jeho vytetovanou megameduzu.
A jeho rodina ma skvelou energii :-)
Precteno za jeden den, pekne to odsypalo.

13.01.2023 5 z 5

Pokud se ještě setkáme Pokud se ještě setkáme L. J. Shen

Cekala jsem ledasco ale takovy zasmodrchanec rozhodne ne.
Chapu Kathleeniny pohnutky ale uprimne ji nesnasim.
A taky nevim jestli se mi libi dovysvetlujici POZNAMKY. Napriklad ubrousku nebo kravy....
Autorka v podekovani zminuje, ze chtela napsat blaznivou knihu pro ni netipickym zpusobem. No, za me se ji to povedlo :)

12.01.2023 4 z 5

Molly Molly Agnieszka Lingas-Łoniewska

(SPOILER) Safra, tohle jsem necekala...takova jizda!
Molly je pekny cislo, obcas na facku :-)
A Robsona, previta jednoho, jsem si svym zpusobem zamilovala a bylo mi ho moc lito.
Vico byl tak dokonalej jako skutecnej rytir na bilym koni.
Konec byl poradnej sesup...uf

10.01.2023 5 z 5

On On Elle Kennedy

Nikdy jsem nevyhledavala knizky s tematikou on + on ale ze zvedavosti jsem tuhle zkusila. Musim rict, ze to bylo skvely. Bavila jsem se po celou dobu. Jo, melo to koule (a hned dvoje :-))

08.01.2023 5 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Romance z mafianskeho prostredi mam rada. Ne vzdycky se povedou ale tohle neni ten pripad. Nebyla tu premira kecupu a pribeh se mi libil. A taky je fajn cist z pohledu obou hlavnich postav :-)

08.01.2023 5 z 5

Fake Fake Kylie Scott

Tak tohle byla slabota. Necekala jsem kdovi jak silny pribeh ale mela jsem pocit jako kdyz ctu skolni povidku. Jednoduchy pribeh bez nejake zapletky. Jiskreni mezi postavami natoz pak hluboke city jsem nijak extra nezaznamenala. Co se mi naopak libilo byly vtipne hlasky a myslenky Norah. Takze asi tak.

04.01.2023 3 z 5

Tiché vody Tiché vody Brittainy C. Cherry

Nebylo mozne se odtrhnout. Knizka tolik preplnena emocemi. Jo, tahle autorka si me kazdou dalsi knizkou ziskava vic a vic.
Tak a ted to trochu rozdychat..

03.01.2023 5 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Parada paradicka! Haku jsem slupla jak malinu, tak dobre se to cetlo. Myslim, ze je to prozatim moje nejoblibenejsi knizka od teto autorky. Jen mam jednu malou malinkou vytku k tomu konci. Bylo to dost rychly a klidne by snesl i trochu vic rozepsat.

29.11.2022 5 z 5

Neviditelný život Addie LaRue Neviditelný život Addie LaRue Victoria Schwab

Ach,...to bylo tak krasny a smutny! Jsou knizky co se vam dostanou pod kuzi. A tahle je pro mne rozhodne jedna z tech na kterou nezapomenu. Pohlazeni na dusi.

14.09.2022 5 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Tuhle knizku jsem v podstate vdechla a kdybych nemela jine povinnosti tak ctu bez prestavky. Pravem srovnavane s Maasovou. Bylo tam vsechno podle meho gusta :)

09.08.2022 5 z 5

Jeden rok Jeden rok Eleanor Corvin (p)

Sakra jo! Dlouho jsem nepotkala v knizce tak sarkastickou postavu jako je Ema a bylo to UZASNY! Tady mi sedlo uplne vsechno a hlavne humor :) Prosim, vic takovych knizek.

30.07.2022 5 z 5

Hudba z vedlejšího kupé Hudba z vedlejšího kupé M. K. Hardy

Stydim se, ze jsem mela drive ohledne ceskych YA autorek predsudky - hanba mi! Stejne jako Lusy Adams se i M. K. Hardy zaradila mezi moje ceske top. A jeste musim dohnat rest a precist si Hackera :)

21.06.2022

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Jo! Zapata opet nezklamala :) Takovou knizku clovek slupne jak malinu a nezbyva nez se tesit az u nas vyjde dalsi jeji dilko.

11.06.2022 5 z 5

Dvůr stříbrných plamenů Dvůr stříbrných plamenů Sarah J. Maas

Fíha. Těšila jsem se zpátky mezi přátele, do úžasného světa. Pravda, trochu jsem se obávala jak se vcítím do Nesty a jejího pohledu. Pro mě budou navždy top Feyre a Rhysand :) ale Cassiana taky žeru takže to bylo supr čupr!

02.06.2022 5 z 5