Trochu víc

Co může způsobit jedna plácnutá věta? Pořádný průšvih, když je vyslovena před nesprávnou osobou.
Evan má tu smůlu, že dostane za úkol zabavit kapitána ragbyového týmu. Bohužel jej nenapadne nic jiného, než mu vyznat lásku. Jak se z toho ale dostat ven?

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404874/big_trochu-vic-tz7-404874.gif 4.174

Kniha Trochu víc

LucySmile

Není to žádné veledílo a dlouho jsem si nemohla zvyknout na styl psaní. Taky mě štvala Evanova povaha a Danova mlčenlivost, ale konec vše nečekaně vysvětlil a hltala jsem každé slovo. Moc se těším, jak se bude příběh těchto dvou vyvíjet!

ondras666

Knihu jsem začal číst s nadějí, že mě bude bavit. Ale ejhle...
Téma vcelku banální, navíc ne zrovna dobře pojaté. Hlavní postavy jsou zoufale šablonovité a navíc většina z nich neskutečně protivná. Evan a Dan jsou fakt jako pár neskutečně hloupá a vcelku otravná kombinace. Navíc věčně mlčící Dan je fakt perlička.
No a ten závěr...

KláraH.

Tak tomu říkám překvapení! A že jich na jedno odpoledne bylo!
Ty příjemné - nebyla to prvoplánovitá slaďárna, ale naopak, chvilkama se mi až tajil dech, jak tohle všechno probůh dopadne.
Ale i nepříjemné, protože těch hrubek a překlepů je opravdu moc. Ikdyž je pominu, za mě zbytečné bylo řešení Daveova problému. Šlo to i jinak, než takhle drsně.
Ale jinak ty Evanovy pozvolné myšlenkové pochody, leckdy pravda drsné až na dřeň, mě zajímaly.
Chci víc Evana a Dana. Asi ho o moc víc nedostanu, ale těším se.

vladenec

hlody dobrý, některý dost pobavily. Ty chyby jsou otřesný, bije to do očí.

alibaba72

Taková průměrná oddechovka :-)

Bettybook

Vážně jsem si tady přečetla, že hlavní postavy si nelze nezamilovat? Já říkám jedno. Lze.
Hlavní postavy byly NA ZABITÍ. Jeden nemluvná stíhačka a druhej toxická osina v zadku. Jinak hromada gramatických chyb (mám pocit, že korektor knížku neviděl ani z rychlíku). A příběh je za tři hvězdičky.

DomenicaRisa

Příběh byl fajn. Knížka má spád díky dialogům. Trošku zvláštní styl osaní, ale na ten jsem si rychle zvykla. Co ale NELZE odpustit, jsou ty mraky gramatických chyb. Jako viděl to vůbec korektor? Ted už nemůžu číst a vnímat příběh, až příliš se soustředím na hledání chyb. Proto jen dvě hvězdičky.

Myška43

,, Nevím, jak popsat situaci, která nastala po našem vstoupení do tělocvičny. Asi takhle nějak se lidi dívali na cirkusová obludária, která kdysi dávno cestovala po světě a ukazovala různě znetvořené lidi. Šok, zhnusení, překvapení, pobavení i nechápavost."

Moje první setkání s autorkou a určitě ne poslední. Velice rychle jsem zapomněla na svůj věk a ponořila se do příběhu mladých lidí. Přiznám se, že chviličku mi to trvalo, ale jakmile jsem si vzpomněla na svých osmnáct, svou mluvu a své tehdejší priority, tak už to bylo v pohodě. Užívala jsem si to s celou partou.
Jeho ,, Výsost Nadrženost" Daniela a Evana si nejde nezamilovat. Naprosto rozdílné povahy a přesto mi k sobě moc pasovali. Zbytek přátel jsem si též oblíbila, až na Mikeho.

,,To je můj život a sorry, že ho žiju podle sebe. Všechno se netočí kolem tebe! Já jsem s ním, protože s ním chci být a ne proto, abych tě ztrapnil!"

Postoj rodičů u obou kluků mě donutil se zamyslet.....
Vadí vám, že jsou ,, jiní" kvůli vlastnímu přesvědčení, nebo se trápíte hlavně tím, jak bude reagovat vaše okolí?
Poslední kapitola byla pro mě trochu zvláštní, nezvyklá a přitažená za vlasy. Ale uvidíme. Třetí díl je věnovaný Mikemu, tak se nechám překvapit.