Zuzi_cte Online Zuzi_cte komentáře u knih

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

(SPOILER) Tolik vyplakanych slz. Prvni pulka knizky mi zlomila srdce a ta druha se ho snazila opravit.

A mile me prekvapily bonusove kapitoly na konci. Smrt Kyla z jeho pohledu me dostala :(

10.05.2022 4 z 5

Chaos v míru Chaos v míru Amo Jones

Tak jo. Stribrna labut byla na muj vkus trochu bizar a sem tam mi neco nedavalo smysl. Takze jsem do Chaosu v miru sla s nadhledem. Zaujala me anotace jinak bych asi Amo sanci znovu nedala. ALE, tohle me fakt bavilo. Bylo to ujety jen trosku :) a rozhodne si prectu dalsi dil.
Jen v tech jmenech rodicu jsem se obcas ztratila: Keres, Klaus, Kaius...uz chybel jen Koitus :D

17.04.2022 5 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

Tak tohle cteni jsem si neskutecne uzila. Anotace me hned zaujala i kdyz jsem se zprvu obavala, jak bude knizka odsypat kdyz se odehrava cela v podstate jen v prostredi veznice ale prd. Byla to jizda.
Vzdycky jsem pri cteni tak pekne naivni, ze kdejaky zvrat a odhaleni predem netusim ale o to vic me to bavi :)
Uz se fakt tesim na dalsi dil!

11.02.2022 5 z 5

Bohové a monstra Bohové a monstra Shelby Mahurin

ANO. Tahle trilogie se vazne povedla. Zadna hlucha mista, dej pekne odsypal a zvrat na kazdem rohu. Jo, to je podle meho gusta :)
Zaverecna bitva mi pripomnela tu finalni vygradovanou bitvu v poslednim dile Skleneneho trunu a to nemelo chybu.

31.12.2021 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Jsem fanda světa Zaklínače. Ať už v podobě knižní, herní nebo televizní. Je to prostě moje srdcovka

14.09.2021 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Páni. No páni. Tolikrát jsem měla slzy v očích. To je tak krásný příběh. Ani nevím jak se k tomu vyjádřit. Tuhle knížku z hlavy hned tak nedostanu...

10.09.2021 5 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Páni, jak jsem mohla chodit tak dlouho okolo téhle serie a nepustit se do ní? Nečekala jsem nic a dostala tolik! Bylo to úžasný, skvěle vykreslené prostředí, vztahy mezi postavami, zápletky. Perry a Arie - srdcovka.
Připomínalo mi to trochu serii Ptačí zpěv od Meagan Spooner a ta se mi líbila hodně.
Takže určitě doporučuji přečíst :)

22.07.2021 5 z 5

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

Tahle knizka mi zlomila srdce.
100 stran utrpeni, bolesti a beznadeje.
Ach boze...Davide

21.05.2021 5 z 5

44 kapitol o 4 mužích 44 kapitol o 4 mužích B.B. Easton

Skvely, skvely, skvely. ALE pouze za predpokladu, ze mate uz prectenou celou serii. Uz jste si zvykli na styl a zpusob jakym BB pise a tak tenhle "prvni dil" budete vnimat spis jak doplnkovy "posledni dil"
Zamerne jsem si ho nechala na konec. Kdybych tuhle knizķu cetla jako prvni tak bych se do ostatnich dilu mozna ani nepustila. Nemluve o mnozstvi spoileru co by mi to pozdejsi cteni kazilo.

11.04.2021 5 z 5

Kravaťák Kravaťák B.B. Easton

Ta BB proste umi. Umi vas rozesmat. Umi vas rozbrecet. Umi vas vydesit i navztekat. Kazdy dil jsem netrpelive vyhlizela. Ale Kravataka snad nejvic dychtive. Chtela jsem poznat Kena a "vyzralejsi" BB.
Tahle serie v moji ctenarske dusicce zanechala nesmazatelnou stopu. Tolik me prekvapila.
Mam par autoru od kterych bych s radosti cetla i nakupni seznam a BB Easton mezi ne urcite patri :)

13.03.2021 5 z 5

Krev a med Krev a med Shelby Mahurin

Upřímně jsem se bála, že druhý díl bude roztahaný, děj se nikam moc nedostane a tak jsem tolik neočekávala.
ALE. Kapitoly byly krátké a zajímavé, děj překvapivě rychle odsýpal a nové postavy byly super. Občas jsem měla stejný pocit jako při čtení serie Skleněný trůn. Lou bych sem tam ráda profackala, jak se chovala ale stejně mám ráda tu její drzost.
No a ten konec? Čekání na závěrečný díl bude tedy dlouhé...

07.03.2021 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Moje prvni setkani s autorkou. A rozhodne ne posledni.
Ja se vazne vazne vazne zamilovala do Ridge.
Netusila jsem co od knizky ocekavat ale uplne me to pohltilo. Nechci spoilovat takze proste jen doporucim!
A soundtrack tomu dodal na skutecnosti - TOP :-)

21.02.2021 5 z 5

Síla Síla Siri Pettersen

Znacku pro me, kdyz te vytahnu ♥️
Serie Havrani kruhy pro me byla necekanym krasnym prekvapenim. Uzasne vykreslene svety a charaktery postav. Propracovany pribeh, kdy do sebe vse zapadalo jako dilky skladacky. Romanticka linka byla nevtirava, o to vic intenzivni a hluboka a pro samotny pribeh dulezita.
Celou serii vrele doporucuji.

10.12.2020 5 z 5

Dívky z Roanoke Dívky z Roanoke Amy Engel

Tohle bylo tak syrovy, zvraceny, tajemny a zaroven smutny. Cetlo se to jednim dechem. Libi se mi kapitoly z pohledu ostatnich divek. Je to pekne doplneni skladanky jejich ocima.
Po docteni mi urcite zustane jeste nejakou dobu v hlave.

06.10.2020 5 z 5

Vítr z hor Vítr z hor Andy Wildwood

Libi se mi autoruv pristup, ze oslovil ctenare tak naprimo.

Zvyknu psat kratke a strucne komentare. Tak tedy: libi se mi jak autor umi vykreslit a popsat prostredi a konkretni situace. Mnohem lepe si to pak predstavuji. Ovsem nekdy neni na skodu zkratit nebo popsat jednou dvema vetami. Stacilo by to.
Nehynouci lasku mezi Jonem a Ya-nou jsem jim moc neverila ale to je ciste muj pocit.
Zaverem - bylo to oddychove,misty dost surove a take trochu predvidatelne.

23.09.2020 3 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Toto pro me bylo dlouhe cteni. Prvni polovina knizky mela pomaly rozjezd. Snazi se vyvolat napjatou ponurou atmosferu plnou otazniku a davno zapomenutych tajemstvi. Celkem se to i dari. Druha polovina uz byla o dost sviznejsi, konec jaky byl jsem neocekavala. Kazdopadne si nemuzu pomoct ale v hlavni myslence ma Jama dost velkou podobnost s Rbitovem zviratek od Kinga.
Secteno a podtrzeno se mi libi rozhodne vic nez Kridak takze za me 4*

18.08.2020 4 z 5

Skin Skin B.B. Easton

Tak tohle me dostalo. Uplne a zcela. Cekala jsem nejakou radoby drsnackou romantiku ze stredni skoly ale toto?! Ze zacatku mi trochu vadilo pouziti slova "kurva" temer v kazde vete ale zvykla jsem si. Vazne se mi libilo jak BB sarkasticky promlouvala sama k sobe/jeji myslenkove pochody a komentare ke vsemu :)
V prostredi a spolecnosti, ktere knizka popisuje jsem se nikdy nepohybovala ale presto mi nedelalo potize se do toho tolik vcitit.
Celkove vzato me knizka prekvapila. Cetla jsem ji jako ebook ale urcite si ji poridim do knihovny v pevne vazbe, protoze tam patri.

24.06.2020 5 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Brečela jsem. Čekala jsem, že budu ale ne že tolik.
Dějová linka s Clarou ve mě vyvolávala zlost nad bezprávím a křivdou a hlavně pocit bezmoci. Je pro mě těžké si představit jaké podmínky a "život" panovaly dříve v ústavech pro duševně choré a že se TO skutečně dělo.
Stejně jako kniha Pro tvoje dobro, je skvěle napsaná a plná emocí. Neodtrhnete se, budete chtít vědět jak se ubírají příběhy Clary a Izzy a jak skončí.

18.04.2020 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

No tak tedy. Celá knížka je v podstatě jen popis sexuálních scén. A sem tam se mihne nějaký děj. Líbí se mi, že je psaná z pohledu obou postav. I když nic převratného to není, snadno předvídatelné. Po tomto typu knížek sáhnu když mám "knížkocovinu" a potřebuji se nějak probrat po náročné knížce, která mě emočně rozbila. Takže za mě Božský bastard splnil účel :)

31.03.2020 4 z 5

Belmondo o Belmondovi Belmondo o Belmondovi Jean-Paul Belmondo

Zbožňuji Belmonda :-) Ať je to starší tvorba nebo novější. Je to pro mě Ikona. Knížka je jedním slovem nádherná. Velké rozmanité fotky i s popisem - naprostá spokojenost!

25.12.2017 5 z 5