Chaos v míru přehled

Chaos v míru
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474672/bmid_chaos-v-miru-ePg-474672.jpg 5 355 355

Půlnoční běsnění série

1. díl >

„Vítejte v Půlnočním běsnění. Nejsme cirkus, nejsme lunapark. Nemusíte se však bát ničeho – jen toho, že vás připravíme o rozum.“ Dove už od dětství pronásleduje Stín. Nikdy neviděla jeho obličej, slyšela však jeho šepot, byl jako příšera pod postelí a trápil ji v nočních můrách. Když ovšem nastoupila do Půlnočního běsnění, vytratil se. Proč a na jak dlouho? Dove netuší, že její únos a účinkování v nevšedním a nebezpečném atraktivním představení zapadá do dávno promyšleného plánu a že vždy patřila k nim, k Bratrstvu z Kizniče. Kingston, Killian, Keaton a Kyrin, čtyři bratři z Kizniče, nemají zrovna radost z toho, že se Dove stane součástí jejich show a že s nimi má bydlet v karavanu. Nebo to tak není? Jsou mistry lží, triků i kaskadérských kousků, muži s krví na rukou i hříchem v očích a Dove neví, komu může věřit.... celý text

Literatura světová Pro ženy Fantasy
Vydáno: , Baronet
Originální název:

In Peace Lies Havoc , 2019


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Chaos v míru. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (71)

Mamka_cte
24.04.2024 5 z 5

Jelikož jsem od Amo četla první sérii Elitní klub králů, která mě příliš nenadchla, tak se mi do další autorčiny tvorby moc nechtělo. Ale to by se kolem mě nesměly vyskytovat určité žínky (vy víte) a hlavně @helg_abooks , která mě skoro až psychicky vydírala, abych si knihu přečetla. A jsem teda ráda. Knihu jsem si spojila s vyzvou #ctemezapraseneknihysrenulkou16 a zhltla ji asi za necelé dva dny.

Začátek byl trochu zmatený, protože se všichni musí jmenovat přece na písmeno K. Proč?! Postupem v knize jsem si říkala, že autorka musí zobat pořádně silný bobulky, aby takový příběh vymyslela. Od začátku je nám podstrčeno minimum informací a děj je zamotaný jak jen jde. Ale? Postupem knihy nám autorka hází drobeček za drobečkem a každá informace západne na své správné místo.

Kniha je neskutečně žhavá a erotické scény přímo vyskakují ze stran. Sakra! Štěstí, že mám manžela, který chápe moje nálady při čtení takových knih.

Přijďte se seznámit s Bratry z Kizniče. Nebudete si umět vybrat a jejich testosteron vás uhrane.

Ten šok, když na mě autorka vybalila to s Dove? Srdeční kolaps. Brzy si musím přečíst druhý díl. Moje psychika se dostává do normálu, takže se musím přece zase rozhodit.

Tuto sérii rozhodně doporučuji, oproti EKK je to bomba! Kniha vás rozdrtí a nenechá vás chladnými.

Nikidree
20.04.2024 4 z 5

Tento typ knih příliš nečtu, a tak pro mě bylo milým překvapením, jak mě děj vtáhl a bavil. Ano začátek byl krapet zmatečný, ale když člověk netuší, co čekat, dá se to pochopit. Navíc horší pro mě byla chvíle, kdy se Dove dozvěděla pravdu. Zpočátku jsem se v tom ztratila (příliš jmen, o kterých nic nevím) a celkově mnoho informací, na které člověk čeká celou dobu a potom mu jsou podstrčeny všechny najednou.
Děj celé knihy je poměrně zvláštní, na druhou stranu pro mě je to originální a velmi mě to zaujalo. Stejně jako syrové scény, kde se prostě na nic nehraje a jde se doslova s kůží na trh.

Co mi však vadilo asi nejvíc, byla Dove samotná. Úplně mi nesedla svým chováním. Tak nějak si stěžuje, že nic neví a nechápe, ale nedělá nic proto, aby cokoliv zjistila.
Naopak musím vyzdvihnout chování Kinga. Ano mám ráda bad boy týpky a u něj si cením toho, že on jím zůstal po celu dobu knihy. Vlastně celkově chování všech bratrů mi přišlo dobré. Holt jsem jim krapet propadla.


HankaJosefiova
09.04.2024 5 z 5

Když jsem knihu začala číst chvíli mi trvalo než jsem všechno pochopila, ale potom jsem nemohla přestat. Bratrstvo mě asi taky uhranulo. Je to všechno trochu přitažený za vlasy, ale i tak musím říct, že to je skvělá kniha. Trochu složitější dějový linky jsou k zamyšlení a to mě bavilo a moc. Ale ten piercing

všechny komentáře

Související novinky (1)

Knižní novinky (47. týden)

21.11.2021


Citáty z knihy (2)

Neřekl jsem, že mi záleží na tobě. Jen bych nerad stíral tvou krev ze svojí motorky.


Neublížím ti tam, ale ne proto, že mi na tobě záleží. Dovedu si totiž barvitě představit, jak bych to udělal radši.


Kniha Chaos v míru v seznamech

v Právě čtených3x
v Přečtených411x
ve Čtenářské výzvě13x
v Doporučených36x
v Knihotéce251x
v Chystám se číst182x
v Chci si koupit32x
v dalších seznamech4x