Belmondo o Belmondovi

Belmondo o Belmondovi https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355154/bmid_belmondo-o-belmondovi-xkb-355154.jpg 5 38 38

Zcela výjimečná fotografická publikace. Je čas bilancovat – toho si je vědom i samotný J. P. A tak vedle autobiografického vyprávění uspořádal také velkolepý fotografický průřez svým životem. Unikátní fotografie pochází jak z jeho osobního archivu, tak z mnoha desítek světových agentur. Belmondo zde ožívá jako milující manžel, stejně jako milovník z jeho nejslavnějších filmů. Jako šťastný táta a dědeček, stejně jako charismatická hvězda filmového plátna.... celý text

Literatura faktu Biografie a memoáry Obrazové publikace
Vydáno: , Práh

Belmondo Par Belmondo , 2016

Petra1323
22.05.2023 5 z 5

Málo textu, parádní fotografie, zvláště ty černobílé.
Pokud čtete zároveň JPB: Mých tisíc životů, pak si přečtené rovnou můžete prohlédnout.

Lesní_chodec
05.02.2022 5 z 5

Předem říkám, že tohle hodnocení je daleko více subjektivní než většina toho, co sem zde napsal. Bébel je pro mě určitá archetypální bytost, k jehož filmům utíkám, když je mi ouvej a nebo mám tohohle bláznivého světa už po krk. Kniha, kterou zde hodnotíme, není ani tak o textu, kterého je v ní poskrovnu. Když jsem si knihu poprvé otevřel a začal listovat, bylo to pro mě jistým způsobem i ohlížením se za vlastním životem jenž mě Belmondo svými filmy provázel. Od dětských let jsem Belmonda vnímal a jeho tvorbu měl nesmírně rád. S dospělostí se vztah k filmům a jeho osobě ještě prohloubil.

Zpět ale ke knize. Když si přečtete těchto pár skromných vět, nejspíš asi chápete, že nemůžu hodnotit jinak než plným počtem hvězd. Přesto si troufám tvrdit, že v podobné kategorii knih, by se tento fotografický průvodce životem jednoho filmového velikána rozhodně neztratil!

dracek 07
13.01.2022 5 z 5

Dnes mi přišla jedním slovem krásná ...co ta to říct ....

zmario1
30.12.2021

Skvělá kniha, plná fotografií z Belmondova života. Vřele doporučuji Všem, vhodná i jako skvělý dárek. Mě osobně udělal obrovskou radost.

kaczka79
23.09.2021 5 z 5

Kniha je naprosto skvělá. Obsahem i vizuálně vzdává hold velkému herci.... Doporučuji!

Vesper001
16.09.2021 5 z 5

Krásná kniha ke čtení, prohlížení i vzpomínání. Belmondo seznamuje čtenáře s událostmi a lidmi, které sám považuje za důležité, částečně slovy, a především prostřednictvím fotografií, často dosud nepublikovaných. Nevyhýbá se ani pohledu na sebe samotného, na vlastní úspěchy i nezdary se dívá s nadhledem a vyrovnaností. Zajímavé je i to, co v knize není. Věci, které rozpitvával tisk a veřejnost, ale pro jejich protagonistu nebyly podle všeho nijak zásadní.

PS: Nakladatelství Práh bohužel šetřilo na jazykové korektuře, v knize je řada chyb, což je vzhedem k ceně i luxusní podobě knihy ostuda.

Holanka
06.01.2020 5 z 5

Skvělá kniha. Já osobně miluji filmy s J. P. Belmondem. Neobyčejný herec s neobyčejným životem. Kniha je velmi povedená a fotografie jsou úžasné.

iva23
04.06.2019 5 z 5

Nádherná kniha, textu málo, je to takové jeho prolétnutí životem, ale o to víc fotografií, na které je radost koukat.

Libecc
14.12.2018 5 z 5

Naprosto Úžasná a Jedinečná kniha o Belmondovi ;-) Doporučuji těm kdo uvažují o koupi téhle knihy a ještě jí nemají tak rychle koupit.Tahle kniha se za ty peníze opravdu vyplatí :-) ;-)

Ditules
18.04.2018 5 z 5

Skvělá kniha fotografií o mém oblíbeném herci... Zajímavé snímky, které jsem ještě neviděla.

Jituš835
16.04.2018

Krásné fotky plné vzpomínek a krásně napsaný příběh k fotkám děkujeme moc , že jste nám dovolil nahlédnout do vašeho soukromí z z knih je úplně cítit ten elán , který ho doprovází do dnes a je vidět , že to byl úplně normální člověk

Zuzi_cte
25.12.2017 5 z 5

Zbožňuji Belmonda :-) Ať je to starší tvorba nebo novější. Je to pro mě Ikona. Knížka je jedním slovem nádherná. Velké rozmanité fotky i s popisem - naprostá spokojenost!

herci Jean-Paul Belmondo, 1933-2021

Jean-Paul Belmondo