Karmín

Karmín https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/508901/bmid_karmin-0aF-508901.jpg 3 75 17

Vábení krve série

Althea Yatesová je lovkyně upírů, zkušená v zacházení s kuší a kůlem. Ale o mužských dotecích neví nic – ani o tom, jak ovládnout hříšné sny, které ji pronásledují ve spánku. Tehdy přicházejí oni. Dva nadpozemsky krásní muži, kteří ji uchvacují ve sladkých tělesných hrátkách a přivádějí ji k propasti nádherné touhy a nepředstavitelné erotické rozkoše. Je to skandální. Zakázané. Kacířské. Její milenci totiž nejsou muži, ale upíři – tytéž bestie, které ona a její otec přísahali zničit. Je to jen sen… dokud do hostince nepřijede elegantní kočár tažený čtyřmi černými koňmi. Dokud nevystoupí Yannick de Wynter, hrabě z Brookshiru. Uhrančivý, odhodlaný a lačný po něčem, co Althea nedokáže pojmenovat. A náhle si přestává být jistá, zda se jí to jen zdálo. Šlo snad o nebezpečně erotickou předtuchu?... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: ekniha , Mediaplex

Blood Red , 2007

Petra385
26.02.2024 3 z 5

Mám ráda erotické knihy ale tohle bylo i na mě moc. Měla jsem pak už pocit, že když šáhnu na knihu, tak bude od s...... No víte od čeho.

Teddy2023
30.11.2023

Moc pěkná obálka...Dana publikace se řadí do červené knihovny...nečekejte složitý dej či choulostivé situace, tady jde spíše o erotický požitek...

monika0181
22.11.2023 4 z 5

Mít očekávání od této knihy je asi jako chtít si v televizi pustit ČT2 a místo toho si zapnout erotický kanál. Pokud hledáte myšlenku, jste na špatném místě. Pokud si chcete užít přemíru až někdy i absurdní erotiky, jste na správném místě. Fantasy je v knize pomálu nebo spíš tak málo, že nečtenářům fantasy jako já, to vůbec nevadilo. Erotických scén tolik, že snad o písmeno víc a už lezou z knihy. Co autorce přičíst k dobru (bohužel ne překladu), že se erotické scény neopakují jako v jiných knihách, nápaditost a fantazii autorce nelze upřít. Souhlas med si do čaje už jen tak bez myšlenky na úplně něco jiného nedáte (ten se teda opakuje fakt často). Tedy pokud hledáte erotiku na lechtivý večer nebo jen pro sny, nešáhnete špatně.

Ewe291
05.11.2023 1 z 5

Jednu hviezdu aj to neviem zaco lebo som skoncila niekde pri zaciatku, to je asi len po TRETIKRAT co ma kniha donutila robit cokolvek ine len nie citat!!!!!!! Prosto za mna nic nula bodou! Mozno sa ku kniham vratim ked budem fakt znudena alebo im budem chciet dat sancu inak neviem. Je mi luto ale za mna nie

Hospodyňka
05.07.2023 3 z 5

Mám v knihách ráda erotiku a sex dávkovaný postupně. Takové to těšení se na velké finále s pestrostí, kterou čeština umí. Taky mi chyběl alespoň záchvěv sympatie k hlavním aktérům...a mám-li být upřímná, dlouho nedostanu chuť na tekutý med.

katasokolov
09.04.2023 3 z 5

3/5* - a to jsem hodná, aneb co s člověkem udělá spánek a dobré jídlo při velikonočních svátcích :-D

Tak tohle si ani nehraje na to, že by se jednalo o něco jiného než porno na papíře. Byť už jsem to v některých recenzích četla, stejně jsem byla zvědavá a chtěla si utvořit názor sama. No, v tomto případě měli čitatelé jednoznačnou pravdu :).

Jako autorce musím nechat, že erotické scény napsat umí. Ovšem děj tady opravdu nehledejte. On tam sice pomálu je, ale mnohé scény absolutně nedávají smysl. SPOILER Jako třeba, když se jde jedno z upířích dvojčat pomstít svému vězniteli a skončí s ním v posteli ve stylu ala slavný pan Grey :-D v zápětí ho jde jeho bratr zachránit s dívkou, kterou chtějí oba, a za kulisy vzdechů svého dvojčete a věznitele si to taky rozdají.. záchrana přeci může počkat :D :D KONEC SPOILERU. Také vyřešení celé zápletky bylo hotové asi za dvě vteřiny, a to ještě v nevěstinci, no považte :D :D.

Další díly vynechám, ale věřím, že si to své čtenáře určitě najde. Pro milovníky la petite mort a happy endů je to jako dělané :).

M.C.SMITH
23.03.2023 3 z 5

Papír se nečervená a to je v tomto případě dobře, jinak by byl rudý jako granátové jablko.
Autorka je buď pěkná divoška a nebo má mnoho nenaplněných tužeb.
Dějová linka je zde relativně minimální, sex zde dominuje celému příběhu.
Na hřbetu knihy jsou tři papričky, které dávají tušit, že kniha je sexem naprosto napěchovaná.
Četlo se to dobře, pokud chcete literaturu, u které nemusíte ale vůbec přemýšlet a chcete se nechat unášet na sexuální vlně, tohle je přesně to, co potřebujete.
Karmín by se dal klidně použít jako příručka pro lechtivý víkendový maraton.

Já dostala od knihy přesně to, co jsem očekávala. Je to porno v psané formě a jednohubka pro dlouhé zimní večery s partnerem.
Pokud to chcete pořádně rozjet, tak směle do toho.

Nikidree
15.03.2023 1 z 5

Tak toto se opravdu nepovedlo. Děj knihy je naprosto upozaděn a přehlušen sexuálními scénami, které tam ve většině případů nemají co dělat. Ačkoliv jsem již zvyklá na nevinné hrdinky a naprosto hříšné, dokonalené bla bla alfa samce, tady to těžce nefunguje. Možná, že kdyby autorka nevykreslila Altheu jako cudnou pannu s hříšnými myšlenkami, ale rovnou jako nemravnou ženštinu, která nemá zábrany, nebylo by to jako pěst na oko.
Děj je tak nepodstatný že mě ani nezajímalo, jak to dopadne. Už jen proto, že je to kolem a kolem dost jasné hned na začátku. Navíc když si odmyslíte všechny ty sex. scény, má děj tolik děr, že je to spíš jen hrubá linka, která je vlastně pouze výplní právě mezi sex. scénami.
Dialogy působí jak od puberťačky, co v sobě krátkodobě objevila psací múzu a překlad či korekce (pravděpodobně) taky není úplně nejlepší. Některé věty jsou poněkud divné (vlasy ji uvolnily čepec, načež si uvolnila mokrý čepec).

Sečteno podtrženo, je to těžká katastrofa. Možná že kdyby se poměr děje a sexu obrátil, nebylo by to tak špatné. Dávám tomu 1* a to jen proto, že mě udivilo, co vše autorka dosadila do erotických scén.

maryzka
03.03.2023 2 z 5

Asi má kniha splnit jeden účel : Jak se stát erotomanem nebo pornohercem. Přiznám se, že při začátku jsem si vzpomněla na jeden porno film, který jsme s kamarády sledovali na začátku 90. let s vykulenýma očima. ( hlavní role : Rocco Sifridi.

JaAnička
02.03.2023

Hehe...he....já nechápu, jak může někdo tvrdit, že to děj nemá...má, je sice uplně debilní a nekonzistetntní, ale je tam :) . Každopádně... nebudu tu vypisovat složitou recenzi, protože stačí, když vypíchnu několik citací a myslím, že obrázek si uděláte sami: "začal přirážet v mučivé kakofonii záškubů", "kapala z ní voda jak z utopené krysy", "krev mu proudila do penisu rychlostí koní vyrážejících ze startovní čáry v Newmarketu" "měl mít takovou erekci, že by mu úd vyčníval z vody jako žraločí ploutev" "...v bezprostředním ohrožení Bastienův penis ztvrdl ještě víc," "sametová pulzující štěrbinka"...
Nedokážu se rozhodnout, jestli je to myšleno vážně (pak si to zaslouží tak 1* za snahu), nebo je to totální troll (pak rozhodně 5*).

Domča153
27.02.2023

Přečetla jsem přesně 15% knihy a víc asi nezvládnu… nesmyslný děj.. vlastně to ani nemá děj. Autorka jen potřebovala vyplnit sex něčím jiným, tak tam dala pár náhodných scén.
Pokud jste to někdo dočetl dejte vědět jestli má cenu přežít ten začátek. Zlepší se to pak?

Laf
27.02.2023 3 z 5

Jestli hledáte literaturu, u které nemusíte přemýšlet, tak tohle je jasný favorit. Ale je to škoda, protože upírské téma tady bylo poměrně dobře naťuknuté, ale bohužel autorka ho upozadila a dala přednost erotice a z hlavních postav udělala nadržence, kteří nemyslí na nic jiného, než jak na to co nejdříve zase hupsnout. Celkově kniha není špatná. Je to dobře napsané a nenudí to. Jen od toho nemůžete očekávat nějaké hlubokomyslné veledílo a s tím i k tomu přistupovat :)

leleia
26.02.2023 odpad!

Tohle je přesně ta kniha, kterou si koupíte z hecu. Pak sedíte u kamarádky doma a u několika litrů vína se bavíte nad tím, jak nebetyčně blbé to celé je. Titěrný děj plný děr, příšerně repetitivní erotické scény, hloupé postavy, až bolestivě špatné dialogy...
Nechci urážet jen autorku a její dílo, pustím se i do překladu. Nabyla jsem dojmu, že překladatel(ka) tohoto veledíla nejspíš nemá moc zkušeností. Místy to bylo přeložené dost neobratně. To, co funguje v angličtině, se nedá vždy použít i v češtině...
Původně jsem chtěla napsat delší komentář, ale po dočtení si přijdu jako po mrtvici, takže krátké shrnutí: chabý příběh, hloupé postavy, trapné dialogy, nudné porno. Zvědavcům a zájemcům doporučuji, aby si knihu raději půjčili. Nemá smysl za Karmín utrácet peníze (to si raději kupte těch několik litrů vína).

Zuzi_cte
21.02.2023 odpad!

Nejsem puritan. Mam rada erotiku v knizkach. Ale tady jsem marne hledala i nejaky dej nebo smysluplny pribeh krome sexualnich scen - a to ve vsech moznych podobach.
Nedocetla jsem.

LuciePro
21.02.2023 odpad!

Knížku jsem netrpělivě začala číst. Stačilo mi 5 stránek a přišlo velmi velké zklamání. Pořád dokola jen sex a dej skoro žádný. To už je snad větší dej v pornofilmu než v knize. Čekala jsem nějaký rozjezd ale ten bohužel nepřišel a jen se prohlubovalo zklamání. Jsem čtenářka která čte jen romantiku připravena na všechno ale tohle fakt ne. Knížku jsem nedocetla a asi nikdy nedoctu.

Mishaacka
05.02.2023 1 z 5

Pokud máte chuť na pornografii, je to pro vás vhodná kniha. 95% knihy sex 5% děj... Jinak, co se týče sexu, najdete tady vše, opravdu vše. Neurazí, nenadchne... kromě sexu/porna tady nic nehledejte

evineckY
29.01.2023

Ani nevím, jak knihu ohodnotit..
Je to jen porno téměř bez příběhu. Pro mně škoda času.

sex upíři erotika kurtizány erotické romány

Sharon Page
americká