xxbarbarelaxx xxbarbarelaxx komentáře u knih

Za mě zase skvělý díl! Hlavní hrdinové už stojí skoro na prahu dospělosti a dozvídají se, co je čeká a nemine. Tento díl je ještě o kapku temnější než ten předešlý, zase skvěle napsané. Doporučuji a těším se na poslední a závěrečný díl.

18.01.2023 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Zase krásný příběh ze světa kouzel. Vše do sebe krásně zapadá.

01.01.2023 5 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

Mě se tato kniha líbila, bylo to hezky napsané. Líbilo se mi přátelství mezi Dannie a Bellou. Slza mi na konci ukápla. Kniha byla o opravdových lidských hodnotách.

27.07.2022 5 z 5

Sestřičky ve víru osudu Sestřičky ve víru osudu Donna Douglas

Zase krásné čtení. Chvílemi se mi tlačily slzy do očí. Musím si hned přečíst další díl! Jsem zvědavá jak se zase bude dál rozvíjet příběh.

22.12.2021 5 z 5

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Já vám nevím, všichni jsou z této knihy usnesení. Za mě nebyla úplně tak skvělá. Ke čtení jsem se musela i celkem nutit. Konec byl za mě úplně mimo. Překombinovaný. Zbytečně mnoho manželů a chování Evelyn (byť to mělo být prostě o ní) mi ve většině případů lezlo krkem.

24.02.2024 3 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Tento díl je krásným zakončením celé série. Tento díl je tedy za mě nejtemnější, což je naprostoogické a naprosto důležité pro samotný děj. Určitě jsem nečetla naposledy. Fandila jsem celému Fénixovu řádu, Harrymu, Hermione i Ronovi.

05.02.2023 5 z 5

Záhada Modrého vlaku Záhada Modrého vlaku Agatha Christie

Dnes jsem dočetla. Musím říci, že kniha mě velmi překvapila. Měla jsem několik možností, kdo spáchal vraždu, ale nakonec to bylo všechno jinak. Velmi povedená detektivka a určitě si od autorky přečtu více knih.

01.01.2023 5 z 5

Sestřičky a zuřící válka Sestřičky a zuřící válka Donna Douglas

Další díl.. a musím říci, že to bylo zase hezké čtení, ale déle mi trvalo, než jsem se začetla.. Asi možná tím, že tento díl byl asi z celé série zatím asi nejslabší.. Ale vůbec to nevadilo, i tak jsem si čtení užívala. Brala bych ještě několik dílů k této příjemné sérii. Vždy fandím hlavním postávám, aby se jim vše dařilo a aby vše vyšlo tak, jak si přejí.
U této knihy mi i slzička ukápla..

29.03.2022 5 z 5

Sestřičky na příjmu Sestřičky na příjmu Donna Douglas

Zase krásné čtení. Sice za mě asi nejslabší díl, ale kniha se čte jedním dechem. Škoda že už mi zbývá jen jedna kniha z tohoto prostředí. Těším se až v roce 2022 vyjde další díl

29.12.2021 5 z 5

Vláda vlků Vláda vlků Leigh Bardugo

Tak tato kniha byla za mě naprosto dokonalá! Celý děj byl skvělý. A co teprve ten konec! Děj byl rychlý, byly tam zvraty, co jen tak člověk nečekal. Byla bych moc ráda, kdyby příběh ještě pokračoval.

20.11.2021 5 z 5

Sága rodu Hardacrů Sága rodu Hardacrů C.L. Skelton

Krásné, milé čtení. Doporučuji, pokud si u knihy chcete odpočinout a zažít příběh celé rodiny.

15.09.2021 5 z 5

Dobrodruhům Dobrodruhům Tereza Ramba

Není to klasický cestopis, ale spíše Pocitopis. Mě se kniha velmi líbila, pohladila po duši a díky ní mám chuť procestovat nejlépe celý svět :)

01.09.2021 5 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Díky tyhle knížce si uvědomíte, kolik krásných maličkostí je okolo nás

13.04.2018 5 z 5

Za mě to bylo zbytečně zdlouhavé. Pořád dokola se v knize omílaly stejné fráze, stejné pocity a stejné situace. Bohužel úplně nerozumím pozitivním ohlasům. Do čtení jsem se musela nutit.

11.03.2024 1 z 5

Historie včel Historie včel Maja Lunde

Za mě hezké čtení, které popisuje co my lidi dokážeme provést přírodě. Určitě si přečtu všechny autorčiny knihy.

04.07.2023 5 z 5

Bouře Bouře Anne Jacobs

Musím říct že toto bylo hezké pokračování celého příběhu. Autorka nám podala nenásilnou formou co se dělo na začátku vlády A. Hitlera. Zavedla nás nejen do německého městečka ale vzala nás i do Ameriky. Možná mohla více popsat i život Marie a Lea v Americe, ale věřím, že toho se dočkáme v dalších dílech. Těším se na pokračování a za mě to byl v tuto chvíli nejlepší díl této série.

30.04.2023 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Další díl z kouzelného světa Bradavic. Tento díl byl již temnější než ty předchozí. Byl krásně vykreslený turnaj tří kouzelnický škol a pak i další události co se staly za celý školní rok. Za mě velmi povedené a určitě si celou sérii ještě několikrát přečtu.

08.12.2022

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Velmi milý a oddechový příběh. Chtěla jsem si přečíst nějaký oddechový příběh a to tato kniha splnila na jedničku. Konec byl předvídatelný, ale když jde člověk číst román pro ženy, tak s tím koncem už tak nějak počítá od začátku :)
Líbila se mi přeměna cukrárny, za to bod navíc :)

20.07.2021 4 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Tento díl mi přišel jako nejslabší.. děj se poměrně vlekl a neměla jsem potřebu knihu hned dočíst. Děj mi neodsýpal.. Jsem zvědavá na další díl.

13.07.2021 2 z 5

Zjizvený král Zjizvený král Leigh Bardugo

Sérii Griša a knihy Šest vran a Prohnilé město miluji. Zjizvený král se tedy zařadil na žebříček knih, které si ráda přečtu znovu. Postavu Nikolaje mám moc ráda a celý tento příběh jsem si naprosto užila.. Byla bych ráda, kdyby autorka pokračovala v těchto knihách a i nadále rozvíjela osudy postav.

06.04.2021 5 z 5