Historie včel přehled

Historie včel
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284510/bmid_historie-vcel-fj2-284510.jpg 4 897 897

Klimatické kvarteto série

Historie včel je román o vyhynutí včel. William je zklamaný biolog a obchodník s osivem, žijící v Anglii roku 1852. Právě se chystá postavit zcela nový typ úlu, který jemu i jeho dětem zajistí čest a slávu. George je včelař, žijící v USA roku 2007 a jeho farma bojuje o přežití. On ale doufá, že jeho syn bude pro farmu spásou. Tao žije v budoucnosti v Číně, v době, kdy již včely vyhynuly. Pracuje na ručním opylování. Víc než cokoli jiného chce svému synovi zajistit vzdělání, aby měl lepší život, než je ten její. Všechny tři příběhy se navzájem prolínají, setkává se zde minulost, přítomnost i budoucnost.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Omega

Bienes historie , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Historie včel. Přihlašte se a napište ho.

marcela3655
19.07.2024 5 z 5

Právě dotčeno.Zájímavá..chytrá..pravdivá kniha.Příroda nám ještě ukáže za to,jak se k ní chováme.Za sebe určitě doporučuji.

alca-212
15.06.2024 4 z 5

Tři různé doby, tři příběhy... Příběhy o rodině, vztazích, včelách... Ráda jsem si přečetla všechny, nejvíc mě ale oslovil příběh z minulosti - Williamův.
Pro mě krásná kniha. Mám ale pocit, že jí bohužel ke konci už nějak docházel dech...

Lucissia
03.05.2024 4 z 5

Celkově dobré, konec více uspěchaný, něco málo nedotažené, ale jinak za čtyři hvězdy. :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Historie včel v seznamech

v Právě čtených32x